Master Moedisain ja turundus

Üldine

Programmi kirjeldus

Üha enam tekib rohkem loominguline, kes tahab läbi isikliku projekti, ma pidurdada tema kesine turg. Ettevõtja peab olema mitmekülgne, samuti on võimalik luua kollektsioon tahes erinevate distsipliinide laiemas moetööstus, milleks on arendada strateegilist lähenemist brändi ja määratleda tegevuskava disain ja turundus on järjekindel.

See on kavandada, planeerida ja arendada erinevaid elemente, mis moodustavad päevast päeva moebränd, võttes arvesse loominguline kriteeriumidele, vaid ka nende vajadustele, tehnilisi mõisteid kohandada tootmist, selle jaotamise kavad ja esteetiline kontseptsioonid mis määratakse kindlaks visuaalse line brändi.

Seetõttu on vajalik, lisaks on olnud tausta projekteerimise üldised kogud, domineerivad äri ja strateegilist visiooni edukuse brändi ja sisestage disain erijuhtudel kogude Selleks avaliku tase Hind ja jääb väga kindel trend. Olles võimeline tundma põhjalikult distsipliinide ja konkreetsete turgudega see võib olla varustatud tööriistu, mis aitavad teil kapten nendes valdkondades ja on palju täiuslikum spetsialist, kes saab sisestada hiljem muul erialal või turul.

See kahekordne koolitus on disainer ettevõtjana ja professionaalne rikastatud, lubades endale rolli loominguline juht moebrändi.

Eesmärgid

Peamine eesmärk Master on koolitada ettevõtja, kes soovivad alustada oma moe projekti, või neile, kes soovivad kasutada loovjuht tahes brändi.

See nõuab professionaalset teha kastmist mood, alates teoreetilisi ja praktilisi teadmisi ja loomingulisi meetodeid arendada dünaamilist kogud, mis nõuavad praeguse töökoha, kuni vaja laia tausta poolest strateegilisi otsuseid moe firmad .

Programm annab üliõpilastele vajalikud relvad, mis võimaldab teil käivitada ja / või suunata moebränd. Siit põhjaliku koolituse turuanalüüsi ja arendamise rakenduskava strateegiaid, mis võimaldavad elujõulisust uhiuue projekti kavandada professionaliseerumiseks arendamise projekte väga konkreetsetes valdkondades (nagu couture, vabaaja disain või kujundus ons), et täiendada tavapärast koolitus moe uuringud ja aitab toime tulla mis tahes muus valdkonnas.

Lõpus see, ja kuna see kapten on põhirõhk põhialuste et hõlbustada üleminekut professionaalsele turule ettevõtjana, iga õpilane areneb äriplaani projekti oma kaubamärgi või neile, kes eelistavad seda, asetada olemasoleva brändi.

Mõeldud

Lõpetajad ja lõpetajate kogemusi moedisaini poolt usaldatavad akadeemiline õppekava ja / või portfelli. Vastasel juhul peate osaleda Graduate School / käigus Fashion Design ja pildi.

Access ja kraad

Juurdepääs kõrgharidus (bakalaureuse-või magistriõppe kraadi) ja sisemise valiku protsessi. oma magistrikraadi andnud Universitat Abat Oliva CEU saadakse.

Õppekava teekond

See magistrikraadi on tingitud ühendab akadeemilise õppekava kraadiõppe Täpsem Fashion Design ja turundus ja brändi juhtimine Fashion.

Viimati uuendatud nov 2015

Teave kooli kohta

En este nuevo escenario, mucho más exigente y que plantea sus propias necesidades, el principal objetivo de Idep Barcelona es formar a los mejores profesionales en el entorno del Diseño y la comunicac ... Loe edasi

En este nuevo escenario, mucho más exigente y que plantea sus propias necesidades, el principal objetivo de Idep Barcelona es formar a los mejores profesionales en el entorno del Diseño y la comunicación gráfica y audiovisual, del Diseño y la imagen de moda y de la Fotografía y creación contemporánea. Una nueva generación de creativos que reúna, además de los conocimientos técnicos necesarios para utilizar con eficacia las herramientas más avanzadas, una visión contemporánea de las nuevas tendencias conceptuales. De esta manera, facilitamos su incorporación al mercado laboral en las mejores condiciones. Näita vähem