Master of Advanced arhitektuuri (maad) digitaalse käsitöö

Üldine

Programmi kirjeldus

MAAD

See üheaastane interdistsiplinaarne postprofessional kraadi programm on kohandatud edasijõudnutele ja midcareer spetsialistid. Õpilased keskenduda teadus- ja disain läbi juhendas õppe- ja erinevaid valikainete pakkumisi.

Kolm võimalikku valdkonda kontsentratsiooni pakutakse, mis peegeldavad erinevaid jaVKEsid jooksul arhitektuur, mis võimaldab range õppima, mis on arenenud spetsialiseerumise tase, kuid on ka väga valdkondadevahelist.

Digitaalne Craft

Master of Advanced Architectural Design (MAAD) Digitaalne Craft kontsentratsioon keskendub kaasaegse digitaalse disaini tehnoloogiate ja digitaalse käsitöö. See annab õpilastele nii lai ja põhjalik kokkupuude kaasaegse teemadel:

 • parameetrite disain ja täiustatud arvutamine
 • digitaalne valmistamine ja robotite tehnoloogia
 • interaktiivse tehnoloogia ja muutuv keskkond
 • Building Information Modeling (BIM)
 • Täpsem simulatsiooni ja visualiseerimine
 • ajalugu ja teooria digitaalne disain
 • eksperimentaalse ja uute tehnoloogiate

Urban tööd

Urban tööd post-ametialase programm toetub ettevõtlikkust San Francisco ja Bay Area tegeleda õpilaste aktiivset tegurit moodustavad toode, mis on otseselt või kaudselt mõju linna.

Design Theory & kriitilised praktikad

MAAD ajalugu, teooria, eksperimendid [HTX] kontsentratsioon pakub lõpetajate professionaalse arhitektuuri-programmid intensiivne aasta detailne uuring arhitektuuri- ja linnade ajalugu, teooria ja kriitika, mis lõpeb sõltumatu teadusuuringute projekti orienteeritud avaliku näituse, avaldamine või digitaalne levitamine .

Programm on mõeldud keskel karjääri spetsialistide või kraadiõppes otsib täiendõpet, mis valmistab neid ette karjääri arhitektuuri õpetajad, kriitikud, kuraatorid, kodanikuühiskonna juhte, teoreetikud, ajakirjanikud ja provocateurs.

Nõuded Sissepääs

Professional kraad arhitektuuri, või samaväärne. Vaata esitamise nõuded

Õppekava

Koguarv krediiti kraad: 30 ühikut
Kestus: 2 semestrit (sügis / kevad)

Sügissemestril (15 ühikut)

Täpsem Studio (6 ühikut)
Teema Valikainete (3 tk)
Teema Valikainete (3 tk)
Avatud Valikainete (3 tk)

Kevadsemestril (15 ühikut)

Täpsem Studio (6 ühikut)
Teema Valikainete (3 tk)
Teema Valikainete (3 tk)
Avatud Valikainete (3 tk) Täpsem Studios ja teemade Valikained on keskendunud kursused õpilase ala kontsentratsioon. Vabaained saab kursuste Arhitektuur jagunemise või kogu kolledžis.

Praktika

Eesmärk Arhitektuur internatuuri programm on anda arenenud tasemel õpilastele maandatud reaalse maailma kogemus professionaalse disaini keskkonnas.

Sa alati saab mitmekordse oskusi oma kogemust:

 • projekti juht
 • kliendisuhete ja ettevõtluse arendamise
 • uuringud, tasuvusuuringud ja aruannete koostamine
 • Koostöös insenerid ja teised konsultandid
 • disain ettekanded
 • üksikasjalikult ja koostamisel
 • ehituse dokumentatsiooni
 • ehitus halduse
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Founded in 1907 by Frederick Meyer, a German cabinetmaker, whose vision was shaped by the Arts and Crafts movement, California College of the Arts (CCA) is noted for the interdisciplinarity and breadt ... Loe edasi

Founded in 1907 by Frederick Meyer, a German cabinetmaker, whose vision was shaped by the Arts and Crafts movement, California College of the Arts (CCA) is noted for the interdisciplinarity and breadth of its programs. California College of the Arts educates students to shape culture and society through the practice and critical study of art, architecture, design, and writing. Benefitting from its San Francisco Bay Area location, the college prepares students for lifelong creative work by cultivating innovation, community engagement, and social and environmental responsibility. Näita vähem
San Francisco , Oakland + 1 Rohkem Vähem