Nagu Department of Interior Design, arhitektuuri osakond kuulub teaduskonna ehitus ja arhitektuur. Hoolimata mõningatest erinevustest palju Õppekava need kaks osakonda järgivad samu jooni, mis enamasti paralleelselt. See on nii mitte ainult sellepärast, kaks erialadel on lähedased sugulased üksteist, vaid ka sellepärast see hõlbustab üleandmist õpilaste ühe teadusharu teisele, kui nad seda soovivad.

Peamine eesmärk see haridus on õpetada õpilasi oluline oskusi, mida nad vajavad tulevikus. Lisaks arvatakse, et see on oluline, et õpilased omandavad siiras armastus see elukutse, kui nad on edukad ka tulevikus. Selles suunas, lisaks kohustuslik praktika kontorites või ehitusplatsidel, üliõpilastele tutvustatakse reaalse tööelu dünaamilise asjaolud - võib see olla või väljaspool akadeemilist elu.

Kokkuvõttes see Programmi eesmärk on õpetada õpilasi hea disainerid. Oma võõrkeeleoskuse, nende arenenud ettevõtlikkuse suurenemise, ja lõpuks, põhjalikud teadmised arhitektuuri, iga õpilane saab edukas professionaalne.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
Yasar University

Vaata veel 11 kursust Yasar Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
9,000 USD
täieliku programmi
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date