Master programmi Sisearhitektuur pakub üliõpilastele teadmised interjööri kujunduses ja disainis.

Programmi eesmärk on anda sisearhitektide võime luua esteetilise, funktsionaalse ja jätkusuutlikke lahendusi, kasutades oma kõrge erialaseid teadmisi ja põhineb tugev taust disain.

Arhitektuur nõuab, et õpilastel arendada oma "loomingulisi oskusi". See nõuab ka, et õpilased arendada oma kultuurilist tausta. Õpilased, mistõttu palutakse osaleda erinevates kultuurilist tegevust ja arendada ettevõtluse võimekust. Kõik jõupingutused tuleb kulutada selleks, et teha oma hariduse värvikas üks.

Traditsiooniline arhitektuuri ja ehituse tehnikad hõivata osa õppekavast. Aga õpilased on ka õpetatud tänapäeva tehnikat ja materjale. Iga õpilane oodatakse omandanud hea oskus arvuti abil projekteerimise ajaks oma lõpetamist. Koos teiste oskused, iga õpilane on saavutanud võime leida tööd välismaal kergesti. See on nõudnud praeguse suhteid Türgiga Euroopa Liidu ja rahvusvahelisel areenil arhitektuuri.

Head teadmised ajaloost tsivilisatsioonide, kunst, arhitektuur ja lõpuks moodsa ja kaasaegse arhitektuuri peetakse tohi, või eeldus, edukas disain. Õpilane viiakse minevikust olevikku ja teha tuleviku maailma arhitektuuri ja teiste disaini erialadel.

Kursuste arv ja nende tööaeg väheneb läbi aastate kuni viimase semestrit. Teiselt poolt, numbrid ja tunni valikainete kursused suurendada, et avada tee spetsialiseerumine erinevates valdkondades arhitektuuri.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
Yasar University

Vaata veel 11 kursust Yasar Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1.5 - 2 aastat
Päevane õpe
Price
9,004 USD
täieliku programmi
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date