Master of Architecture II

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Architecture II

MASTER OF ARCHITECTURE II programm laieneb kaks stuudiod 2013-2014 õppeaastaks.

Lisaks olemasoleva õppekava Advanced Design Studio töö kulmineerub design-teadustöö väitekirja projekti Kriitika, ajalugu ja teooria kontsentratsioon pakub intensiivse üheaastase kastmist kriitika, ajaloo ja teooria arhitektuuri. Rõhk on asetatud lähenemisi arhitektuuri analüüs ja ajalugu, rolli ja aktuaalsetes teooria ja suhete teooria ja disaini. Seminarid pakuvad õpilastele ettevalmistus karjääri ajakirjanduse, õppe-, ja lõpuks doktoriõppe laia arusaamist kultuurilised tingimused arhitektuuri tootmise ja keskendumine tipptasemel kirjalikult. Analüüs stuudiod annavad hea ülevaate ametlik ja programmiline mitmekesisus ajaloolise ja kaasaegse arhitektuuri, protsessi projekteerimise ja võima uusi lähenemisviise teooria ja praktika. Vajalik rõhk Urbanism või Technologies esinduse võimaldab sügavamat uurimist konkreetsed ajaloolistest või tänapäevastest arhitektuuriteooria.

Matemaatika otse hõivatud Master of Architecture II (stuudiod ja seminarid) sisaldavad Diana Agrest, kes juhib Design Studio ja doktoritöö, Lydia Kallipoliti, David Turnbull, Anthony Vidler, Michael Young, Pablo Lorenzo-Eiroa, Tamar Zinguer, Guido Zuliani ja teised. Külalislektorid lisanud Lucia Allais, D. Graham Burnett, Kurt Forster, Ruben Gallo, Adam Maloof, Joan Ockman, Gyan Prakash ja teised.

Master of Architecture II järgse kutsekraad programm käivitati aastal 2009, et laiendada nägemust ja intellektuaalset rangust bakalaureuse programmi ning võimaldab edasist arengut kooli eelisasendi haridusse arhitektid. See on avatud taotlejatele esimene professionaalne kraad arhitektuuri (Bachelor of Architecture või Master of Architecture I) alates programmi poolt akrediteeritud Naabi või samaväärne akrediteerimise asutus teises riigis.

Programm teenib spetsialistid, kes soovivad jätkata praktikas suurema teadus-ja projekteerimise oskused nendes valdkondades, mis pakub programm spetsialiseerumine. See lisaks valmistab neile, kellel esimene professionaalne kraadi, kes soovivad arendada paralleelselt karjääri õpetamine ja / või jätkama osalemist teadusuuringute suunas asjakohane Ph.D. kraadi teine ​​institutsioon.

Taotleja on kohustatud läbima vähemalt üks aasta töökogemust Saanud oma esimese professionaalse kraadi enne taotluse programmi. Disainistuudio teenib suur osa programmi. Seminarid küsimusi eriti kontsentratsioonide kui ka muude teemade kohta, kasutades interdistsiplinaarset pakutavate ressursside Cooper Liidus.

Kontsentratsioonid üks või kombinatsioon kolmest valdkondades pakutakse: teooria, ajalugu ja kriitikat, arhitektuur, linna-uuringud ja tehnoloogiad. Tuleviku üliõpilased tunnistab oma ala (de) kontsentratsiooni ajal taotlemise protsess.

Teooria, ajalugu ja kriitika Arhitektuur

Arvab puudutavad küsimused ja kriitika modernismi ja kaasaegse arhitektuuri, filosoofia ja esteetika arhitektuuri mediatization arhitektuuri ja laiem kultuurilisi ja ajaloolisi küsimusi läbi kriitilise lugemise tekstide kriitilist projektid ja kirjaliku lõputöö.

Urbanistika

Küsimusi, mis on oluline selleks, et projekteerimise, planeerimise ja arengu linnade ja piirkondade, sealhulgas uuringu morfoloogilise, sotsiaalse ja kultuurilise globaliseerumise mõjudega; ellujäämise kohaliku linna kultuuride vastu; ümberkujundamine Kesk linnades, eeslinnades ja exurbs; ja spetsiifilisi küsimusi NewYork ja võrdlev linnades.

Technologies

Keskendub tehnoloogilisi küsimusi, arhitektuuri, esindatus, planeerimine ja tootmise, nagu mõju ja uue infotehnoloogia, uued materjalid ja tootmisprotsessid; riist-ja tarkvara arendamine; kaardistamise ja modelleerimise meetodeid; ja tehnoloogiate tootmine, kuna need mõjutavad uue kujunduse strateegiaid. See valdkond keskendub samuti majanduslikke, eetilisi ning tehnoloogilist mõõdet ja disaini potentsiaali jätkusuutlikkust ja arengut uus Konstruktsiooni materjalid ja hoone külge.

Eksam Nõuded: Master of Architecture II

Kõik taotlejad Master of Architecture II programm peab olema eelnevalt omandanud bakalaureuse arhitektuuri või kapten arhitektuuri esimene professionaalne kraadi School akrediteeritud Naabi või samaväärne akrediteerimise asutus teises riigis. Programm on üles ehitatud, et täidetakse kaks täiskohaga järjestikust semestrit lõputöö semestri järgnenud suvel istungil. Lõputöö esitlused toimuvad esimesel nädalal sügissemestril pärast õpilase õppeaasta. Graduate õpilasi oodatakse täita kõik 30 ainepunkti M. Arch II astme nõuete täistööajaga pidev resident õpib Cooper Liidus.

Väitekiri Aprillis kevadsemestri enne edendavatele Arch 413 doktoritöö, iga õpilane on kohustatud esitama väljatöötamine tema doktoritöö teema ja programm läbivaatamine ja heakskiitmine teaduskonna. Lõputöö ettekanded tehakse esimesel nädalal sügissemestril pärast õpilase õppeaasta.

Seminarid Pole Kontsentratsioon On soovitatav, et õpilased õppeainetele registreeruda pärit kraadiõppe programmi (Arch 482, Arch 483 ja Arch 485), et rahuldada oma out-of-kontsentratsioon seminar nõuetele.

Magistriõppesse Albert Nerken School of Engineering samuti valida kõrgema taseme bakalaureuseõppe valikainete kursused, mida saab teha kättesaadavaks Master of Architecture II õpilased loal üliõpilase akadeemilise nõustaja ja individuaalne muidugi õpetaja. Erialasid võib kasutada, et rahuldada nõudeid out-of-kontsentratsioon ainult kursuste kuulamisega.

Õppemaks

Graduate Õppemaks Cooper Liidu õppemaksu eest kraadiõppurid jaoks 2013-2014 on $ 19.800 per semester. For 2013-2014, iga registreeritud koolilõpetaja eriala üliõpilane saab täielikult õppemaksu stipendiumiga.

School of Architecture 2013-2014: Master of Architecture II programm on kolme semestri programm. Kõik sisseastujatest hinnatakse õppemaksu. Lõpetanud stipendiumid on saadaval aktsepteeritud õpilased erakorraliste teenete ja / või vajadus.

School of Engineering 2014-2015: Õpilased Master of Engineering programm on laetud $ 1173 per krediidi; 30 krediiti kokku. Kõik tunnistas Cooper Liidu vilistlane sisenemist kraadiõppe programmi Fall 2014 on abikõlblikud poole õppemaksu stipendiumi kaks aastat õpinguid. Tulemuspõhine stipendiume kättesaadavad valige rühma kõrgelt saavutatud taotlejate iga kraadi andev osakond. Tähtaeg taotleda Fall 2014 sisseastumisel on 1. aprill 2014.

Viimati uuendatud Aprill 2015

Teave kooli kohta

The Cooper Union for the Advancement of Science and Art, established in 1859, is among the nation's oldest and most distinguished institutions of higher learning.

The Cooper Union for the Advancement of Science and Art, established in 1859, is among the nation's oldest and most distinguished institutions of higher learning. Näita vähem