Master of Arts (MA) fotograafia

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Arts (MA) Fotograafia

&nbsp

In studios on mõistnud seotud teemadel fotograafia autonoomsete väljendus viidates traditsioonile samuti fotograafia on dialoog teiste meedia: intermedia ja arvuti fotograafia. Üliõpilased on valmis ka töö reklaam fotograafia turul. Praktika lõpetab loenguid fotograafia ajaloos, fotograafia tehnikaid, kaasaegne fotograafia ja uus meedia. Õpilastel on nende käsutuses: laboratory, darkrooms, taskulamp stuudio, pidev valgus stuudios arvuti stuudio ja raamatukogu.

&nbsp

&nbsp

Studio ruumilise Performance

&nbsp

Head: dr Mirosław Balka
Assistent: Karolina Kubik

&nbsp

Eesmärk stuudio on seisundi hindamiseks ruumid meie ümber, ja teha katse moodustavad neid looval viisil.Määratledes oma koha ja vahetada arvamusi üksikisikud, kes esindavad teisi kohti, üliõpilased moodustada vööndid side ja saab hinnata nende koostoimet. Õpilased täidavad nii kooli enda ja linna ruumides. Nende eesmärk on juhtida tähelepanu avalikkuse sotsiaalseid ja poliitilisi küsimusi, mis mõjutavad nende keskkonda. Eesmärgid: Õpilased omandavad võime teha kunsti külalistele, mille ulatus sõltub nende ainuomaseid eelistusi ja oskusi. Nad saavad võime juhtida avalikku ruumi ilma et see kahjustaks nende iseseisva kunstilise keskkond. Nad õpivad ka ei hirmutanud ruumid teised.

&nbsp

&nbsp

Studio of Video Art

&nbsp

Pea: professor Marek Wasilewski
Assistent: Hubert Czerepok

&nbsp

Õppekava eesmärgiks on uurida erinevate kaasaegse kunsti ja struktuuridele, et säde arutelu määratlemise kunsti ees kultuuriliste, sotsiaalsete ja tehniliste muudatuste käimas. Eesmärk uuringute eesmärk on võimaldada õpilastel õppida unikaalne omadus intermedia videokunsti ja julgustada neid aktiivselt vorm Art Media suhtes oma kunstiline ja sotsiaalne kaebuse ning olla võimeline kriitiliselt hinnata üritusi ja protsesside nagu videokunst. Määratlemine suhtumist reaalsus on olnud üks suunised oma tegevuse. Rõhuasetus on arendada personaliseeritud, unikaalset pilti maailma kunsti, mis üritab luua pilt maailm meie ümber.Videokunsti iseenesest katse uurida struktuuri reaalses maailmas ja suudab salvestada oma atribuute. Nii video saab muuta vastava paradigmad, luua uus kunstiline reaalsus.
Käigus õpilased peaksid:
1. Lugege verstapost sündmustest videokunsti Poolas kui ka välismaal.
2. Master lihtsat videotehnika.
3. Õpi film toimetamine.
4. Mõista põhialused videokunsti esteetika.
5. Aru unikaalne omadus video meediat ja oma kunsti-ja sotsiaalses kontekstis.
6. Suutma põhjendada ja esitada sisu oma töö.
7. Arendada oskust ettevõtja sõltumatu kunstilise külalistele.
8. Suurendada võimalusi hinnatakse ühte 's oma tööd.

&nbsp

&nbsp

Studio ruumilise Transformation ja Arengu

&nbsp

Pea: professor Andrzej Syska
Assistent: Piotr Bosacki

&nbsp

Studio uurib mõisted, samuti meetodid tajudes, kaardistamise, projekteerimine ning moodustab ruumi, kaasa arvatud kõik võimalikud muutusi. Meie eesmärgiks on lähenemas mõiste ruumi nii traditsioonilisel viisil, kus eri objektide ja sündmuste (sealhulgas kunstilise omad) põimuvad 3D keskkonnas, ja alternatiivsel viisil, featuring "virtuaalsed" lähenemist, et uurida erinevaid võimalusi ja tagajärgi staatuse ruumis (kaasa arvatud kunsti-st). Lõpetajad saavad oskused kasutada tervet rida konkreetseid vahendeid map ruumi ja saab pakkuda ainulaadset lähenemist ruumi moodustavad tegusid. Õpilased saavad arendada projekte, kus ruumi, nii reaalne ja virtuaalne valdkonda, utiliseeritakse unikaalne loovalt.

&nbsp

&nbsp

Studio of Interactive Performance

&nbsp

Pea: professor Sławomir Sobczak
Assistent: Jakub Jasiukiewicz

&nbsp

Stimuleerimine pühendunud osalemist kunstniku ja publiku moodustavad meedia ja sotsiaalne keskkond on keskendunud õppekava. Interaktiivne etendused hulka elektroonilise meedia kasutamine, multimeedia, unikaalne liideseid, tarkvara ja-vahendite, samuti erinevaid tegevusi, et ületada barjääri vahel kunstniku ja publiku ja kriitiliselt hinnata nende suhe. Õppekava eesmärgiks on õpetada õpilasi, et vältida esemete või sündmuste olles liiga palju eraldunud publik, ja selle asemel, et soodustada õpilaste abil mänge, kuna nende peamine strateegia kunstilise esitusega, kus mäng hõlmab menetlusi, kommunikatsiooni-, mitte -lineaarsus, hypertextuality, navigatsiooni-, telemeetria, provocativeness jneProjektid võivad toimuda järgmistes valdkondades:
- Suhtlemise,
- Avaliku kommunikatsiooni,
- Virtuaalne kommunikatsioon.
Lõpetajad saavad töötada aktiivne kunsti suhteid side, nii vallas elektroonilist meediat ja on otseses sotsiaalset läbikäimist. Õpilased õpivad, kuidas luua interaktiivne kunstiline sõnumeid.

&nbsp

&nbsp

Studio of Performance Art and Multimedia

&nbsp

Pea: professor Izabella Gustowska
Assistent: Raman Tratsiuk

&nbsp

Peamine tähelepanu on interface - inimese - reaalsus suhe. Rõhk on asetatud viidates sõnum avaliku või erasektori ruumi ja kunstnik täidab keskmise (video-performance või interaktiivsete tulemuslikkuse õigusaktid).Pidev uurimis-ja päev-päevalt kogemus on olulised viited nagu hästi, oluline roll artist on kommenteerida, sekkuda, provotseerida, ehitada ja dekonstrueerida status quo üritused, etendused, flash mobs jne avaliku või erasektori ruumid . Eesmärkide muidugi hulka kuulub õpilaste võimeid tegutseda läbi performance'id, multimeedia ja avaliku ruumi meetmeid. Õpilased õpivad, kuidas luua massiteabevahendid ja kuidas salvestada selliseid tegusid.

Viimati uuendatud jaan 2012

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Poznan University of Arts has been in existence for over 90 years. It was established in 1919 as the School of Decorative Arts and was later transformed into the State Institute of Art.

The Poznan University of Arts has been in existence for over 90 years. It was established in 1919 as the School of Decorative Arts and was later transformed into the State Institute of Art. Näita vähem