Master of Arts (MA) in graafika

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Arts (MA) in Graphic Arts

&nbsp

Traditsiooniline stuudiod tüpograafia, litograafia, sügavtrükk, serigraphy, offset ja digitaalne graafika õpetada oskusi, mis, kui oskad, võimaldab tasuta eksperimenteerimise ja küpse kunstilise väljenduse. Õpilastele tutvustatakse erinevaid graafilisi tehnikaid, et oleks võimalik valida need, mida nad leida sobivaimad oma kunstiteose.

&nbsp

&nbsp

Kõrgtrükimasinad

&nbsp

Pea: professor Andrzej Bobrowski
Assistent: Agnieszka Cholewińska

&nbsp

Õpilased õpivad traditsiooniline vajutades tehnikat, sealhulgas puidu graveerimine, linoleum trüki-, kips-leevendamisse trükkimine ja kohandatud printimise meetodeid. Eesmärk kursused see koolitada õpilasi luua oma tükki asemel kopeerimine eelmine mõisted.Läbivad koolituse, mis aitab õpilastel tabavalt kaaluma kahes etapis prindi loomine: maatriksi ja print ise. Üliõpilased julgustatakse sünteesida ja lihtsustada nende tööd. Teine Kursuse eesmärgiks on õpetada õpilasi kasutama oma teadmisi efektiivselt lahendada loomingulisi nende ees seisvate väljakutsetega, ning tegema need täielikult teadlik loominguline protsess kui quest kui nad püüavad ületada oma piiranguid. Laiaulatuslik uurimus kunsti graafika antakse, kattes selle ajaloolist tausta ja kaasaegsete trendidega, pöörates erilist rõhku pandud kõrgtrükimasinad.

&nbsp

&nbsp

Offset

&nbsp

Pea: professor Grzegorz Nowicki
Assistent: dr Krzysztof Balcerowiak Labor: Michał Tatarkiewicz

&nbsp

Õpilased õpivad kasutama erinevaid kunstilisi võtteid ajal oma esimese õppeaasta.Nad on ka üles otsida oma vahendeid ja valdkondi, kunstilise väljenduse. Teisel aastal Õpilased valivad töötoad, kus nad soovivad jätkata oma õpinguid.

&nbsp

Litograafia

&nbsp

Pea: professor Stefan Ficner
Assistent: Maksymilian Skorwider Labor: Ryszard Wojciechowski

&nbsp

Õpilased õpivad põhitõdesid plaadi trükkimise ja omandada võimeid vaja täiendavaid uuringuid, samuti arendada nende kunstiline hoiakut. Seal saab keskenduda tundlik pildi tajumine, sealhulgas mastering graafika oskusi ja põhjalikke teadmisi asjaomaste mõisteid ja kontseptsioone. Meet-ups on paigutatud seminari tava ja arutada samuti õige töötab nii nagu vaja. Peale loenguid kaasaegse graafika antakse. Aasta 1. ja 2. aasta, üliõpilased kantakse ained, mille kohta tööle.Nende edu mastering litograafia hinnatakse koos nende saavutuste kasutamise osas omandatud oskuste väljendada oma isiklikku kunsti hoiakuid.

&nbsp

&nbsp

Sügavtrükk

&nbsp

Pea: professor Piotr Szurek
Assistent: Marek Glinkowski
Labor: Katarzyna Salińska

&nbsp

Kursus tutvustab õpilastele põhitõdesid graafika. Õpilased õpivad tehnikat kuivnõel, ofort, akvatinta, vernis mou jne ja on võimalik ühendada need. Õppekava on mitmekülgne, kohanemisvõimeline ja kohandatud kogu kursuse tasandil kui ka iga õpilase eelistusi. Projekti töö on heaks kiitma ja konsulteerimine osakonna juhatajana. See on rõhutanud, et trükkimine ei ole lihtsalt mehaaniline meetod kopeerimine, vaid ka vahend kunstiline loominguline tegutseda.Õpilased õpivad umbes intaglio tehnikaid ja graafika laiemas kontekstis. Peale neid julgustada, et stimuleerida nende kunstiline tundlikkus, et neil on võimalik algatada oma isikliku loominguga.

&nbsp

&nbsp

Screen Printing

&nbsp

Pea: professor Mirosław Pawlowski
Assistent: Jarosław Janas
Labor: Paweł Pacura

&nbsp

Kursuse eesmärk on anda õpilastele võimalus töötada iseseisvalt, nii valdkonnas kasutatavate meetodite ja kunstilise väljenduse. Erilist rõhku on pandud mastering vajalikud oskused (mida on võimalik saavutada erinevaid harjutustundides ajal 2. ja 3. aastat uuringuid). Õpilased järgige kohandatud õppekavade kallal 3-4 teemadel. Loomulikult võimaldab õpilastel ergutada oma loovust.Iga projekt arutatakse eraldi, ja pidev nõustamine antakse Järgmistes etappides.

Viimati uuendatud jaan 2012

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Poznan University of Arts has been in existence for over 90 years. It was established in 1919 as the School of Decorative Arts and was later transformed into the State Institute of Art.

The Poznan University of Arts has been in existence for over 90 years. It was established in 1919 as the School of Decorative Arts and was later transformed into the State Institute of Art. Näita vähem