Master of Arts (MA) maali

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Arts (MA) Maalimine

&nbsp

Õpilane saab valida kõige sobivama mitu maali ja kunsti kangast klassid. Ainekavad erinevad klassist klassi, varieerudes ones õpetamine tavaline maali tehnikaid eksperimentaalsed uuringud hõlmab moodsaim maali mõisted. Samuti valivad tudengid joonistus klassid, mida nad peavad end kõige abikõlblikud. Vahemikus joonistus klassi ainekavad hõlmab regulaarset laadi uuringutes, samuti eksperimentaalse taju joonistus autonoomse kunsti keeles. Joonistamine on kohustuslik kursus kõigile meie õpilastele.

&nbsp

&nbsp

Studio Tekstiili artiklid 1

&nbsp

Pea: professor Anna Goebel

&nbsp

See stuudio ühendab tavapäraste tehnikate katsetamist, et luua platvorm kogemuslik vahetust ja julgustades tõeline mitmekesisuse iga õpilane suutma arendada oma huvisid. Õppekava hõlmab seminare, tutorials, loengud, ettekanded ja kohandatud projekte. Õpilased saavad praktilisi teadmisi ja saada teada, teooriaid taga mainstream kudumise tehnikad, käsitsi valmistatud paber, batik, vilt ja appliqués. Me soovitame õpilastel viia läbi oma arenev otsida uuendusi, viidates traditsioonilisi tehnikaid alates romaani perspektiivi. Kutsume eksperimente, mis viib luua unikaalne tekstiili-ja arendustegevuse isikustatud väljendus. Käsitletavad teemad on välja töötatud koos õpilaste põhjalikke arutelusid.Taseme õpilaste võimetele ja iseseisvat lähenemist töötamisele kindlaks, mis tüüpi ülesandeid. Uuringute eesmärk on kujundada kunstilise teadlikkust ning arendada oskusi loominguliseks questing, rõhutades, kui oluline on protsess ise kui meetod saavutada eesmärke.

Joonis Studio 11

&nbsp

Head: Bogdan Wojtasiak
Assistent: Katarzyna Klich

&nbsp

Õppekava hõlmab mudel maali seotud leitmotifs, vabaõhu-klassid, harjutused on kujutlusvõime alates märksõnad, samuti õpilaste enda teemasid. Kontseptsioonid ruumi, liikumise ning objekti üritatakse. See on kohustuslik õpilastele, et hoida oma sketchbooks kestva isiklik rekord. Ajal magistriõpinguid, üliõpilased palutakse loovad oma kohandatud õppekava, et lepitakse kokku koostöös professorid.Me hoidutakse konventsioone ja soodustama erinevaid õpilaste kunsti lähenemisi.

&nbsp

&nbsp

Painting Studio 2

&nbsp

Pea: Dominik Lejman

&nbsp

Õppekava on rõhutada võrdse tähtsusega teoreetiliste aluste ja praktilise koolituse isikliku edu üliõpilane. Lähtekohaks arusaam distsipliin maal on keskkond, mis pakub mitmesuguseid vahendeid ja meetodeid, mis võimaldavad piiramatu juurdepääs kõikidele tänapäeva võimalusi tööks pildi. Peale intensiivset uuringud traditsioonilisi väljend, stuudio rõhutada laiendatud kunstiliste maali. Õpetamine ei ole piiratud ühegi konkreetse žanri, kuid õpetused põhinevad viited varasematele kunstiajaloo oma võimsa kontekstis kuni viimase art.Kõik need pakutud teemad on vaid lähtepunkt üldine hinnang õpilase arengut, mis sisaldab formaalne omadused nende töö, samuti nende kontseptuaalne lähenemine.
Magistriõpinguid
1. Vähendamine
2. Rekonstrueerimine
3. Ümbernimetamine

Painting Studio 12

&nbsp

Pea: professor Janusz Marciniak Assistent: Kamil Banachi

&nbsp

Fundamentals of käsitöö maali. Töö kujutlusvõime ja uuringud looduse kontseptualiseerimisel idee ja visiooni. Kunst kui praktiline, sensuaalne ja vaimset kogemust. Põhiküsimusele: koostise ja konstruktsiooni kohta, värvi käitumine ja abstraktne, et maali, illusioon ja ruumi korralduse lennuk maali, poeetiline vaimu ja sümboolne mõttes, pluss materjal iseloomu kunsti, ja suhe esteetika ja eetika.

Viimati uuendatud jaan 2012

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Poznan University of Arts has been in existence for over 90 years. It was established in 1919 as the School of Decorative Arts and was later transformed into the State Institute of Art.

The Poznan University of Arts has been in existence for over 90 years. It was established in 1919 as the School of Decorative Arts and was later transformed into the State Institute of Art. Näita vähem