Programmi kirjeldus

Webster University's Master of Arts (MA) Nõustamine Psühholoogia on arenenud, rahvusvahelise programmi inglise keeles, mis on kavandatud vastama kasvavale nõudlusele kvalifitseeritud spetsialistide abi need, emotsionaalse pinge tänapäeva mitmekultuurilise ühiskonna. MA psühholoogia rõhku Nõustamine Psühholoogia valmistab ette õpilasi laia põnev karjääri. Kõnealused erialased valdkonnad hõlmavad vaimse tervise asutuste, sotsiaal-, era-tavad, personaliosakond, personali osakonnad ning erinevate haridus-ja organisatsioonilist korraldust.

&nbsp

Programmi õppekava

Aste vajab lõpetamist 48 krediidi tundi kursuste mida pakutakse üle 2-aastase perioodi jooksul.

Kursuse iseloomustati

Alused Nõustamine psühholoogia
See kursus annab sissejuhatuse valdkonnas nõustamise psühholoogia. Osalejad õpivad arengu kutseala, eetilised ja professionaalsed küsimused ja rolli teadusuuringute ja teaduse valdkonnas. Esmane eesmärk muidugi on luua parem arusaamine nõustamise protsess ja oluline on terapeutiline suhe koos kasutamise konkreetsete meetoditega.

Lähenemisviise Nõustamine ja teraapia
See kursus on uuringu pärast suuri lähenemisviise nõustamine ja psühhoteraapia: psühhoanalüütiline-psühhodünaamiline, käitumuslike, kognitiiv-käitumuslik ja pere süsteemide nõustamine ja ravi. Loomulikult uuritakse nende aluseks olevaid teooriaid, põhimõtteid, meetodeid, ja valdkonnad taotlused nende peamised lähenemisviisid nõustamisele ja psühhoteraapiale.

Advanced Arengupsühholoogia
See kursus hõlmab teadus-ja teooria psühholoogiline
arengu valmimine inimese. See kursus rõhutab teadusuuringute põhjal arengupsühholoogia ja rolli arengupsühholoogia nõustamine ja ravi.

Psühhopatoloogia
See kursus keskendub mõistmist ja identifitseerimist suur psüühikahäired nagu on täpsustatud aktuaalsetel teemadel DSM (Diagnostic ja statistiku käsiraamatu psüühikahäiretega väljastatud APA) ja ICD (International statistilise klassifikatsiooni haiguste ja tervisega seotud probleemid, mille on väljastanud WHO). Käitumuslikud ilmingud ja psühholoogilisele dünaamika vaimsete häirete uuritakse, keskendudes terapeutiline hindamise küsimusi ning juhul conceptualization. Loomulikult ka arutelu praktilisi aspekte tegelevad psühhopatoloogia ambulatoorsete ja statsionaarsete seaded.

Research Design
See muidugi nii uurib rolli teaduse ja uurimise meetodid Nõustamine psühholoogia ja psühhoteraapia kohta teoreetiline ja filosoofiline tasandil. Üldise ja arenenud uurimissuundi Nõustamine psühholoogia samuti erinevate uuringute disainilahenduste uurimis-, hindamis-ja dokumentatsiooni uuritakse, sealhulgas samaaegse kvantitatiivseid ja kvalitatiivseid meetodeid.

Hindamine
See kursus hõlmab teemasid Hindamiseks nõustamine psühholoogia, sealhulgas menetluse diagnostika intervjueerimine, aruande kirjutamine, suuline tõlge isikupära ja tulemuslikkuse hindamine ja eetiliste küsimuste katsetamiseks. Muidugi tutvustab õpilastele võti psühhomeetriliste mõisted ning mitmed levinud hindamisvahendeid nõustamine psühholoogia, sealhulgas eesmärgi isikupära ja jälitusteabe varud. See keskendub konkreetsete aspektide hinnangut ravi seaded ja erinevates koolides ravi.

Group Protsessid ja Group Therapy
See kursus tutvustab osalejatele teooria mõningaid tähtsamaid protsesse ja nähtusi rühmades. Samuti uuritakse erinevaid rühmi, rolli rühmajuht või nõustaja, ja rühm protsessi. Group nähtusi, mida tuleb arutada ja kogenud, muret erinevates valdkondades ja grupi vorme. Kuulub aspektid on sotsiaalne mõjutab üksikisikute rühmad, tõekspidamised ja hoiakud, sotsiaalne hõlbustamine, grupi normide ja Aberratsioon, vähemuste mõjuvõimu, aidates rühmades, lihtsustamise rühmade, võimu ja kontrolli dünaamika, grupi arengu mudelid grupi interaktsiooni grupi tulemuslikkust, ning konflikti rühmad.

Psühhofarmakoloogia
See muidugi vahelist suhet uuriv Counseling
Psühholoogia, psühhoteraapia ja psühhotroopseid ravimeid. Aju
neuroanatomy, eri tüüpi psychopharmacological ained ja nende mehhanismid on arutatud. Praegune staatus psühhofarmakoloogia teadusuuringute ja kaasaegsete taotlus on lisatud.

Eetilised ja õiguslikke aluseid
See kursus keskendub määratlemine ja lahendamine eetilisi dilemmasid, suhe isiklike väärtuste eetiliste tavade ning filosoofiliste aluste eetilisi tavasid. Lisaks uurib eetilisi aluseid, muidugi uuritakse ka ümbritsevatele tingimustele ja reguleeriva raamistiku oluline tava Nõustamine psühholoogia ja psühhoteraapia. Rahvusvaheliste ja riigisiseste õigusaktide alusel erineva õigusvaldkondades uuritakse.

Applied Statistics ja uurimismeetodid
See kursus toetub üliõpilaste teadmiste statistika ja teaduslike meetoditega. See on mõeldud magistriõppe üliõpilastele, kes tegelevad või hakkavad peagi tööle oma empiirilised uuringud (magistritöö). Muidugi (1) sätestab praktikale orienteeritud ülevaade valitud statistiliste menetluste ja kvantitatiivsete ja kvalitatiivsete uurimismeetodite ja (2) annab võimaluse arendada uusi ideid ja oskusi läbi iseenda teadus-ja analüüsides enda andmed.

Magistritöö
Magistritöö koosneb individuaalse uurimisprojekti kujundas üliõpilaste ja jooksul läbiviidud kestus on vähemalt üks semester, alluvuses doktoritöö teaduskonna nõustaja. Doktoritöö projekt võimaldab õpilastel panuse teaduse valdkonnas ning saada tähtsaks uurimistööks vajalikud kogemused sisenemisel doktoriõppe programm.

Praktika ja järelevalve
See kursus annab õpilastele võimaluse praktiseerida ja arendada oma nõustamisoskused teistega, ja see annab õpetaja võimaluse jälgida, hinnata ja arendada õpilaste oskusi nõustamise koostoimeid. Alusel klass tugineb tegevuste ja harjutusi nõustamine lab, keda toetab kaasaegsete tehniliste seadmete ja järelevalve konsolideerimisgrupi üle.

Internatuur
Internatuuri, välitöö kogemus, sätestab järelevalve ülemineku õppe klassiruumi kutseala nõustamine, pakkudes õpilasele praktilise kohaldamise nõustamise teadmisi ja oskusi. See koosneb 480 tundi töökogemust kvalifitseeritud asutuste sotsiaal-ja / või tervishoiusüsteemi, mis annab võimaluse teostada erinevaid tegevusi, mis on seotud nõustamine psühholoogia ja teraapia.

&nbsp

Rohkem teavet: http://www.webster.ac. kell / psühholoogia

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 3 kursust Webster Vienna Private Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
2 - 2.5 aastat
Päevane õpe
Price
35,280 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date