Master of Arts (MA) pangandus ja finantsid

Üldine

Programmi kirjeldus

Üldine kirjeldus


Master of Arts (MA), panganduse ja finantseerimise pakub täiustatud ökonoomika koolitus ning võimaldab õppijatel alla võtta sõltumatu majandus-, projekti-orienteeritud ülesandeid. Aste vastab õpilaste hõivata positsioone majanduslikult orienteeritud karjääri ja kanda edasi õppima doktori tasandil.

Struktuur uuringud (CP = ECTS ainepunkti): neli õppevaldkondade erinevad viidates konkreetsetele nõuetele. Panganduse ja finantseerimise, 33 AP on omandatud kohustuslikud väljad koos vähemalt 27 AP valdkonnas Corporate Finance, finantsmajandus, kvantitatiivne rahastamiseks ja finantsteenused. Vähemalt 6 AP on omandatud Iga valdkonna poliitilise ökonoomika ja ärijuhtimine. Õpilased on ka valik keskendub üksikute teemade puhul. Lõpuks magistritöö raamatupidamise veel 30 AP.

Peamised omadused

Maailmatasemel teaduskonna: MA Pangandus ja rahandus on privilegeeritud toetuda tasumata teaduskonna majanduse, ettevõtluse ja empiirilised meetodid. University of Zurich Economics Department esikohal saksakeelses piirkonnas ja on üheks peamiseks maailma

Innovatiivsed, kvaliteet orienteeritud programm: Oleme teadusuuringutele suunatud institutsioon, mis ühendab teooria põhirõhk tipptasemel empiirilised meetodid. Meie ainulaadne, multidistsiplinaarseid programm vastab kõrgeimatele kvaliteedistandarditele ning valmistab ette õpilasi mitmesuguseid karjäärivõimalusi rahvusvaheliste organisatsioonidega, majanduslike institutsioonide ning akadeemiliste ringkondade hulgas.

Rahvusvaheline väljavaade: Magistriõpe juhtimise ja ökonoomika reageerib kasvav äri vajadus rahvusvaheliselt hoolitsetud talent ja varustab õpilaste tööriistu käsitseda komplekssemaid nõudmisi enam globaliseeruvas majanduses. Meie professorid tuua klassiruumi rikkalikult rahvusvahelisi kogemusi. Õpilased, liiga, pärit erinevatest riikidest. Mõned kursused Master progam õpetatakse inglise keeles. Saksa keele oskus on nõue.

Võistlevad tasud: Puuduvad eraldi tasu eest magistrantuuris. Õpilased maksavad ainult bi-aastane õppemaks on 700CHF, et kõik üliõpilased on Zürichi Ülikooli suhtes.

Sissepääs: Pääs MA põhineb edukat lõpetamist bakalaureusekraad Business või Economics.

Linn Zurich: Aastaid Zürich on seas linnad maailmas, kus kõige kõrgema elukvaliteediga. Linn pakub rikkalikult mitmekesine kultuuri-ja huvitegevuse ja suurepärane võrgustik ühistransporti. Zürich on rahvusvaheline linn meeldiv suurus (rahvaarv 340,000) ja lihtne tundma. Zürich on mõnus koht saada oma Master. Selle suure ülikooli kogukond ja spetsialiseerumise majanduslikke uuringuid on teinud suurte Euroopa teadmiste keskus.

Viimati uuendatud veebr 2011

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

We, the Faculty of Economics at University of Zurich, are the leading Business Administration and Economics Faculty in Switzerland and belong to the best Business Administration and Economics Facultie ... Loe edasi

We, the Faculty of Economics at University of Zurich, are the leading Business Administration and Economics Faculty in Switzerland and belong to the best Business Administration and Economics Faculties in Europe. Näita vähem