See MA programm uurib üks diferentseeritud ja kaasaegsete perspektiivid inimese psüühika, nagu ka üks moodsamaid ja humanitaarteadusi. Nagu teaduse teadvuseta, psühhoanalüüs ei ole lihtsalt ravimeetod. See kujutab endast ka teooria teaduse ja teadmiste, mis asub vahel loodus- ja humanitaarteaduste, kultuurilugu ja ühiskonnateaduste ja mis ühendab need read traditsioon uuenduslik, edumeel- viisil.

Meie Master programm, unikaalne, mitmekihiline uuringu käigus ootab teid, et valmistab teile sama mitmekesine tööelu ja karjääri. Õppekursus kliiniline suund, mis keskendub psühhodünaamika-psühhoanalüütiline lähenemisviise, annab tugeva hariduse ja koolituse uurimismeetodeid. Samal ajal, see on laiendanud põhimõttelisel tasandil põhjalikke teadmisi mitte-kliinilistest kohaldamise valdkondades psühholoogilise ja psühhoanalüütiline mõtlemine.

Kuigi selle õppekava põhineb soovitustel Saksa Psychological Society (DGPS), üks keskenduvad uuringud on õppimisel rakendada põhilisi diagnostika, nõustamine ja ravi pädevust. Muidugi on psühhoanalüütiline suunas kajastub asjaolu, et lisaks käitumuslik teraapia, Gestalt-teraapia, süsteemse ja teisi meetodeid, psühhoanalüütiline meetodeid esindavad Kesksel kohal.

Lisaks toimetamiseks empiirilised ja statistilised meetodid on mõeldud ka neid meetodeid, mis on eriti sobilik salvestada ja kaardistada protsesside ja tulemuste tahes psühhoanalüütiline ravi. Lõppkokkuvõttes psühhoanalüütiline suunas kajastub ka asjaolu, et õpilased ei ole mitte ainult tutvuda psühhoanalüüsi kui psühhoteraapia meetod, vaid ka kultuuri teooria ja kohaldada sotsiaalteadus. Õppekursus on heaks kiidetud ja ametlikult akrediteeritud kuni 2017. Berliini senat.

Uuringu eesmärk

Meie eesmärgiks on IPU Berliini on sind kursis kogu selle diskursuse, et võimalikult suur hulk erialast võimalusi ja perspektiive on avatud teile hiljem. Sõltumata karjääri suunas, siis kavatsevad võtta: Oma Master of Arts psühholoogia kraadi IPU Berliini, siis suurepäraselt ettevalmistatud ja varustatud oma tööalast tulevikku. Eesmärk Master of Arts psühholoogia muidugi on võimaldada teil töötada iseseisvalt kliiniline psühholoog, edasi oma teadusliku või akadeemilise õppe ja jätkata ülikoolis või kõrghariduse karjääri puhul võib olla. Nagu lõpetanud, võite valida psühhoteraapia suunas oma valik (käitumuslik teraapia, süvapsühholoogia, psühhoanalüüs).

Kui te, nagu rahvusvaheline üliõpilane, plaanid töötavad psühhoteraapia valdkonnas pärast lõpetamist IPU Berliin, palume soovitame vaadata nõuete tunnustamise terapeut oma kodumaal enne taotluse juures IPU Berliini.

Kursuse ülesehitus ja korraldus

Kursus koosneb 120 ECTS ainepunkti, mida saab teenitud neli täiskohaga uuring semestrit. ECTS ainepunkti on levinud samas ulatuses kogu semestri, mille magistritöö kirjutada viimasel poolaastal.

Kursus on korraldatud viis aladel uuring. Lisaks on kohustuslik valikaine, mis on mõeldud, et anda õpilastele võimaluse keskenduda teadus- või akadeemilise valdkonnas kooskõlas nende endi huvides (nt Kliiniline neuropsühholoogia või sotsiaalse trauma või selektiivsed töövaldkondi ja Organizational Psychology või muud valdkonnad ). Lisaks sellele peaksid õpilased omandada töökogemusi täites praktiline töö-praktika erialase koolituse vähemalt 330 tundi.

Kujundades selle moodulite kontseptuaalselt, IPU püüab suurendada läbipaistvust nii sisu ja eesmärgid uuringute kavandamise hõlbustamiseks liikuvuse võimalusi - ka vahel kursusi näiteks - koos töökoormuse õpilastele ja ruumi selle läbi ühtlaselt uuringu käigus, et võimalikult suures ulatuses. Lisaks IPU peab ennast on pühendunud oma eesmärgi arengu toetamisel kriitiliselt peegeldav professionaalseid oskusi, mis keskenduvad inimese, lisandub spetsialist praktiline, probleemide lahendamise oskusi. Seega, kui vähegi võimalik, moodulite peaks kajastama ja kaardistada tüüpilise ülesanded ja töövaldkonnad - nii praktilisi rakendusi või teadus- ja õppetöö - ja valmistada õpilasi nende ülesannete täitmist.

Üldjuhul moodulid õpetatakse ajakava ulatub üle kaks semestrit kõige rohkem. Need on ette nähtud aastaste või kuue kuu tsüklit.

Moodulite kõiki kursusi on integreeritud esindaja uuringu ajakava, mis annab intelligentne kronoloogilises järjestuses moodulite. Kuid põhimõtteliselt ei ole ametliku kursuse vastuvõtu piiranguid üldiselt. Seega ei ole konkreetset eelnevat oskuste või teadmistega on vaja selleks, et osaleda moodulite uuringu käigus. Moodulite MA Educational Studies ja / või Applied Psühhoanalüüs ja psühhoanalüütiline Cultural Studies kursused võib põhimõtteliselt uurida kui kohustuslik valikainete MA psühholoogia.

Õppevaldkondades ja moodulid

MA psühholoogia programm on jagatud viieks aladel uuring:

 • Reflexive Psühholoogia ja teoreetiline psühhoanalüüs (moodulid 1 ja 8)
 • Sotsiaalpsühholoogia Studies (moodul 2)
 • Arengupsühholoogia, arenemisvõimet psühhopatoloogia ja uuringud häire (moodulite 3 ja 4)
 • Diagnoosimise ja ravi (Moodulid 5, 6, 9 ja 10)
 • Meetodid Praktika uurimis- (moodul 7)

Sisu on levinud kogu järgneva 10 moodulist: 1. Ajalugu psühhoanalüüsi kontekstis loomise psühholoogia kui teaduse (6 EAP)
Kognitiivne Huvi ja meetodid psühhoanalüüs, seemneline lähenemisviise kontseptualiseeritakse psüühika

Moodul eeldab psühhoanalüütiline-süvapsühholoogiat lähenemisviise varjatud objekti teket ja teadmisi liinil teaduse ajalugu ja ideed, psühholoogilisi ja filosoofilisi asutuste teadmisi. Spetsiifika psühhoanalüütiline teadmisi olukorras moodustab alles. Teooria ajalugu areng neid lähenemisi seoses nende diskursiivne tingimused ja asjaolud on toimetatud.

 1. Sotsiaalne Psühholoogiline Studies (6 EAP)
  Sõida ja mõjutada, mõtlemise ja kõne, Microsociology inimeste suhtlemist
  Moodul koondab õpilaste teadmisi teooriaid ja meetodeid sotsiaalpsühholoogia, vastastikkuse kehaliste taju ning moodustati keeles ning annab sissejuhatuse microsociology vestlus.

 2. Arengupsühholoogia (6 EAP)
  Teooriad Development / Arengupsühholoogia psühhopatoloogia
  Moodul annab ülevaate teooriaid ja meetodeid arengupsühholoogia, arengu psühhopatoloogia, samuti psühhoanalüütiline arengu teooriaid ja meetodeid. 4. Üld- ja konkreetsed uuringud häire (9 EAP)
  Psühhopatoloogia ja selle liigitus
  Moodul annab edasi teadmisi kliinilises psühholoogiline ja neurobioloogia klassifikaatorite ja diagnoosid koos mõistete ja leiud psüühikahäired, võimaldades samal ajal võrreldes mõisted üld-psühhoanalüütiline häire uuringuid.

 3. psühholoogiline diagnostika (9 EAP)
  Teooriate ja praktika psühholoogilise ja psühhoanalüütiline diagnostika
  Moodul annab edasi teadmisi ja oskusi psühholoogilise diagnostika ja võrdlus psühhodünaamika meetodeid. 6. psühhoteraapia Sekkumine (9 EAP)
  Teooria ja praktika psühhoterapeutilisteks astumine
  Moodul annab edasi olulisi teadmisi ja põhilised oskused psühhoterapeutilise sekkumist. 7. Uurimismeetodid (18 EAP)
  Moodul annab edasi metodoloogia teadmisi ja oskusi diagnostika, arengupsühholoogia kohta ristlõike ja pikisuunalised alusel, tervishoius epidemioloogia, võrdlev tulemus ja protsessi teadus, eksperimentaalse kujunduse, samuti puhas psühholoogia teadus lab.

 4. Teadus ja Epistemoloogia / teooriad Teema (6 EAP)
  Protsessid teooria teket, mitte-kliinilistes valdkondades psühhoanalüüsi ja psychodynamics
  Psühhoanalüüs kui epistemoloogia ja teema teooria: Transdistsiplinaarsed näidud psühhoanalüütiline teooria, nende moodustamise teadmiste ja nende asutuste teadmisi. Liidesed psühholoogilised, sotsiaalsed uuringud, humanitaaria, kultuurilugu ja / või humanitaarteaduste epistemes.

 5. Ennetamine ja nõuanded (6 EAP)
  Haiguse ennetamiseks, tervise edendamise, psühhodünaamika nõustamine mõisted
  Moodul annab edasi teadmisi ennetamine, tervise edendamise ja nõustamine meetodeid ja vastavaid teoreetilisi aluseid. Eesmärgiks on pakkuda järelevalve erinevates valdkondades (nii maailmas me elame ja tööelus) ja eriti edasi anda "põhioskused" vaja erinevaid seadeid ennetustöö ja nõustamist.

 6. Valitav (5 ECTS)
  Kliiniline neuropsühholoogia või sotsiaalse trauma või selektiivsed töövaldkondi ja Organizational Psychology või muud valdkonnad (Oma nime)
  Subjektide mooduli on funktsionaalsed puudujäägid kogemuste ja käitumise kahjustamisest tulenevate, haiguste või vananemisega seotud muutusi kesknärvisüsteemis.
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 4 kursust International Psychoanalytic University Berlinis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
4 semestrit
Päevane õpe
Price
5,900 EUR
semestris
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date