Master of Arts (MA) sisekujunduse

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Arts (MA) Interior Design

&nbsp

Põhieesmärk sisekujunduse koolitus on arendada õpilase tundlikkus ja ruumiline teadlikkust. Et seda eesmärki saavutada, õpilased õpivad ja osalevad arengu arhitektuuri keele, arhitektuuri tajutakse nagu kunst ruumi vormimine ja integreerida kogu kunsti erialadel. Creating teadlikkust vastutusest sotsiaalsete tagajärgedega disain meetmeid on veel üks oluline komponent sisekujunduse koolitus. Kunstiline tundlikkus, loovus, professionaalset lähenemist ja oskusteavet on oluline mõistete sisekujunduse kooli. Põhjalik uuring ainekava hõlmab koolitust projekteerimise tehnikaid, samuti muude spetsialiseeritud kursused.

&nbsp

&nbsp

Studio of Landscape Design

Kultuuri ja looduse mitteseotud muutuvat LANDCAPE disaini ja arhitektuuri FORMING (nimetatakse ka physiotectonics)

&nbsp

Pea: professor Włodzimierz Dreszer

&nbsp

Õppekava koosneb seminaridest, õpetused ja konsultatsioonide kohta kultuuriga seonduva ruumilise planeerimise ja maastiku moodustumist.Teemade hulka kuuluvad järgmised:


Magistriõpinguid
Kursus aitab õpilastel arendada järgmisi oskusi:
- Määratleda probleeme ja küsimusi seisundi kohta ruumis,
- Analüüs valitud maastik ruumi,
- Sünteesimine ja sõnastada loomingulise kontseptsioone,
- Registreerimise verbaalne ideid struktuuri vormid ja tühikuid,
- Luua ruumi sündmused,
- Disain lähenemisviise ruumilise küsimusi seoses kultuuri-, loodus-, füüsilise ja psühholoogilise omadused inimestele,
- Teoreetiline (kirjeldav) ja visuaalne esitlus projektis
Kogu õppekava põhineb juhised planeerimiseks ja disaini lahendused valitud asukoha järgi üliõpilane.

Studio of bioonika 1

&nbsp

Pea: professor Marek Owsian
Assistent: dr hab.Konstancja Pleskaczyńska

&nbsp

Õpilastele tutvustatakse põhimõisteid bioonika seotud disaini ajal 1. õppeaasta. Saanud inspiratsiooni loodusest allikana suurepärane struktuuriliste ja funktsionaalsete lahenduste üks põhilisi mõistete taga bioonika. Analüüsides looduslikud elemendid ja maastiku struktuuri, bioonika arendab järeldused projekti vormid, mis on selgelt seotud just nende inspiratsiooni. Õpilased õpivad põhitõdesid ruumiline modelleerimine ja saavad teada, materjalid objekti hoone. Kursuse eesmärgiks stimuleerida üliõpilaste tundlikkus, eriti poole looduskeskkonna teritama oma taju ja õpetada neid tegema apt järeldusi.

&nbsp

&nbsp

Studio of Object Design

&nbsp

Pea: professor Jolanta Usarewicz-Owsian
Assistent: Marcin Konicki

&nbsp

Õppekava sisaldab otsides visuaalne valem originaal funktsioonid ja uudseid objektid. Õpilased tuleb õpetada põhitõdesid projekteerimise protsess. Nad õpivad järgmiste etappide projekteerimistööde: Idee objekti analüüs funktsiooni ja ergonoomika, rakendatakse meetodeid ja materjale, esitlemist meetodeid, õigus kuni prototüüp hoone ja koostöö ehitusettevõtja. Ulatus teemaderingis funktsioonid objektide võimaldab õpilastel saada põhjalikke teadmisi kõikidest projekteerimistööde voorudena, et arendada oma objekti ideed professionaalselt.


Magistriõpinguid
- Analüütilise mõtlemise oskusi,
- Põhjalikud uuringud pühendatud spetsialist küsimustes
- Suutlikkus kasutada uusi tehnoloogiaid,
- Esitusvahendid oma unikaalseid ideid,
- Projekti-ja tootmise juhtimise juures Ostja taimed.

&nbsp

&nbsp

Studio of Product Design 2

&nbsp

Head: dr Marzena Wolińska
Assistent: Jacek Gałek

&nbsp

Peamine eesmärk muidugi on anda üliõpilastele (kas töötavad üksi või võistkondade) võime lahendada erinevaid projekteerimise küsimusi loogiliselt ja uudsel moel kasutamist. Küsimused lahendada, on need iseloomulikud inimeste eluruumidesse. Õpilased valivad ühe neljast saadaval teemasid, mis keskenduvad praktilise kasutamise keraamikast ja klaasist tooteid. Creative hoiakud töötatakse välja põhjalik hindamine teema tundma asjakohaste teooriate ja varem rakendatud lahendusi.Õpilase projekt peaks funktsioon praktilisi funktsioone, huvitav ja õiges vormis, ning olema tehniliselt teostatav. Koolitus antakse pildi ja suulise esitluse oskused.

Viimati uuendatud jaan 2012

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Poznan University of Arts has been in existence for over 90 years. It was established in 1919 as the School of Decorative Arts and was later transformed into the State Institute of Art.

The Poznan University of Arts has been in existence for over 90 years. It was established in 1919 as the School of Decorative Arts and was later transformed into the State Institute of Art. Näita vähem