Master of Arts (MA) skulptuuri

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Arts (MA) in Sculpture

&nbsp

Lisaks tavapärasele "vana kooli" skulptuuri tehnikate Akadeemia pakub alternatiivi ainekavad. Paralleelselt reaalne ruum skulptuur teeme ettepaneku uue kontseptsiooni skulptuur ja tema keskkonna tööle uusi tehnoloogiaid, sealhulgas virtuaalse ruumi. Õpilased saavad valida oma klassi suhtes oma eelistusi arendada oma skulptuuri oskusi meie suurepärane metalli sulatus, ja õpitoad keraamika, plastid ja kivimüüritis, samuti professionaalne holograafiline stuudio.

&nbsp

&nbsp

Studio of Sculpture 3

&nbsp

Pea: professor Danuta Mączak
Assistent: dr Karolina Komasa

&nbsp

Magistriõpinguid

&nbsp

märksõna temaatilisi ülesandeid erinevaid sotsiaal-kultuurilise ja keskkonnaküsimustes.Märksõna põhineva töö käivitaja üliõpilastele luua tükki skulptuur vaatenurgast oma unikaalse kujutlusvõime, intuitsiooni ja kogemusi ning kajastama oma isiklik arusaam maailmast. Õpilased saavad järgida oma kohandatud õppekava koostöös professorid.

&nbsp

&nbsp

Studio of Sculpture 5

&nbsp

Pea: professor Wiesław Koronowski
Assistent: Igor Mikoda

&nbsp

Skulptuuri alasti või portree, niinimetatud idealiseeritud peegeldus reaalsus on tegelikult protsess, milles määratletakse ruumilised suhted. Skulptuuri võib võrrelda tuning vahend taju, ei ole tegelikult lugu mudeli, vaid pigem suhetest artist on suutnud avastada. Ustavalt paljundamine loodus saab eesmärk omaette samuti - olenevalt konkreetse ala loominguline uurimist.Arutatavate teemade hulka kuuluvad:

Magistriõpinguid
- Intuitsioon kui allikale teadmiste kujundamisel skulpturaalseid vorme,
- Arendada teadlikkust tähendab kunstilise eneseväljenduse keeles skulptuur

Studio of Sculpture 1

&nbsp

Pea: professor Józef Petruk
Assistent: Rafał Kotwis

&nbsp

Uuringud laadi ja harjutusi laiendada kujutlusvõime hõlmab alus õppekava. Klassid annavad õpilastele vajalikke oskusi, mis aitavad neil lahendada probleeme, koostise, väljendatakse nii läbi kujutlusvõime ja ametlik teadus. End väljendada läbi väikeste skulptuurid on oluline kogemus.Õpilastel on võimalus näha kärnide ja metallide töötlemise ja keevitamise shop saada teadmisi skulptuuri tehnikate ja järelikult õppida, kuidas saavutada ruumilise korralduse keskkond. Eesmärkide muidugi on anda üliõpilastele:

Magistriõpinguid
- Kuidas Skulptuurid rühmade arvud,
- Kuidas ühendada kaasaegse meedia klassikalise skulptuuri,
- Kuidas kasutada avalikes kohtades oma loomingulist väljendusoskust.

Studio of Sculpture 8

&nbsp

Pea: professor Kazimierz Raba
Assistent: Jarosław Bogucki

&nbsp

Õppekava põhineb mõiste skulptuuri materjalidest. Materjalide kasutamine on oluline ja mõjutab skulptuur suurel määral.Õpilased kogevad seminari, nagu keraamikaateljee, lukksepp kaupluses, plast töötlemisettevõttes ja värviliste metallide sulatus. Kivi kasutamise materjalide 8. stuudio võimaldab õpilastel õppida traditsioonilisi tehnikaid ja tehnoloogiaid, mis on vajalikud skulptori tööd. Õppekava pakub käelisi oskusi koolituste ja loovuse parandamise ülesanded põhinevad uuringutel laadi. Kvaliteedi ja põhjused kasutada antud meetodit tuleb põhjendatav laadi ülesanne. Tööd tehakse nii, et see sobiks unikaalseid oskusi ja eelistusi igale õpilasele.

&nbsp

Studio ruumilise Tegevus

&nbsp

Pea: professor Marcin Berdyszak
Assistent: Tomasz Drewicz

&nbsp

See kursus viiakse läbi rida seminare, kus esemed on nähtaval ja arutada.Realiseerimiseks õpilased 'töö toimub ruumides, mis on vajalikud nende tähendust, isegi väljaspool stuudio või akadeemia. Õpilased on pandud mitmeid ülesandeid, mis on seotud kogeda erinevaid olemasolu ruumis. See hõlmab tööd objektide, valmis objektide ja nende kahepoolseid suhteid, asju ise, ulatuse jne mitmesuguste vahenditega kasutatakse traditsiooniliselt need, digitaalsete meetoditega. Sisu ülesanded ei ole selgelt määratletud igal juhul ja areneb üliõpilase huvisid ja isikupära. Lõpetaja 3. aasta uuringud peaksid olema välja töötatud oma kunstiloome huvide ja peaks olema elementaarne oskus (lisaks puhtalt tehnilised võimed) täita isikliku kunsti eesmärke.

Viimati uuendatud jaan 2012

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Poznan University of Arts has been in existence for over 90 years. It was established in 1919 as the School of Decorative Arts and was later transformed into the State Institute of Art.

The Poznan University of Arts has been in existence for over 90 years. It was established in 1919 as the School of Decorative Arts and was later transformed into the State Institute of Art. Näita vähem