Master of Arts (MA) Tööstusdisainilahenduse

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Arts (MA) in Industrial Design

Industrial Design Training ühendab loomingulisi ja humanitaarteaduste hariduse tehniliste teadmistega. Õpilased puutuvad konkreetse disaini ülesanded, mis valmistab neid ette koostöös tööstusringkondade ja iseseisvaks projekteerimistööd. Akadeemia teeb koostööd paljude tööstusettevõtete, mis võimaldab projekte arenes kursused areneda prototüüpide ja esitatakse potentsiaalsetele tootjad on tööstuse näituste Poolas ja välismaal.

Studio of Product tõlgendamine

Head: professor Jadwiga Filipiakil
Assistent: dr Artur Switalski

Kursuse eesmärk on anda õpilastele oskusi ja teadmisi vaja tööd disaini meeskond samuti tegutseda sõltumatu disainer. Õpilane saab õppida kultuuri, füüsilise ja psühholoogilise vajadusi inimestele. Teemasid on seotud tekke vahetu ümbrus, samas pööratakse piisavat tähelepanu, et puuetega inimeste vajadustele. Keelejuhti aitab õpilastel arendada oma oskusi tajuda, tunda ja määratleda disaini vajadustele ümber, uurida funktsioone loovalt ning pakkuda loomingulist planeerimise / projekteerimise reaktsiooni.

Mööbel Design 3

Head: Mateusz Wróblewski

Muidugi eesmärk on anda õpilastele teadmisi mööbli projekteerimine ja lai kultuuriline taust. Õppekava sisaldab materjale eksperimenteerimist, otsitakse uudseid lahendusi tavapäraste funktsioonide ja õppimine tajuda mööbli vorm, mis määrab interjööri, nii õpilased on koolitatud, et näha lähenemise keskmes omadused mööblit objekti, mis peaks vasta standardile nõuetele ergonoomika, stabiilsus ja vastupidavus. Lisaks stuudio õpetab õpilastele tajuda mööblit tulemus Tootmisprotsess hõlmab antud tehnikat. Õpilasi julgustatakse järgima sündmusi mööblitööstus kogu maailmas. Erinevad tööd võistkonda loodud.
Tulemus: õpilased omandavad oskused nii disainmööbel ning rakendada oma unikaalse, individuaalne lähenemine projekteerimine. Lõpetajad saavad MA diplom sisearhitektuuri või Furniture Design Arts.

Stuudio õppeprogrammid ja Industrial Synergy

Head: professor Katarzyna Laskowska
Assistent: Dorota Januszek

Selle kursuse eesmärk on anda õpilastele oskused töötada töötlev tööstus. Saanud sellised võimed ja pädevus võimaldab lõpetanutel teha sõltumatu disain töökohti multidistsiplinaarsete meeskondade ja projektide käivitamiseks masstootmisse. Üliõpilastele antakse ülevaade disaini protsesside ja nendega seotud tegevusi.
- Sissejuhatus professionaalse disaini tööd,
- Meeskonnatöö,
- Projektijuhtimise masstootmine,
- Paneb kujunduse tootmisse
- Vastutab projekti juhtimise,
- Osalemist rahvusvahelistel disaini töötoad ja teadus.
Kehtib õppemeetodeid:
- Sissejuhatav loenguid,
- Koolitus, presentatsioonid, seminarid,
- Õpetused jooksul stuudio ja välisekspert konsultatsioone,
- Õpilase enda projektitöö,
- Meeskonnatöö; ülesanded antakse sõltuvalt õpilaste arvust ja projekti etappide käimas,
- Esitlused, näitused,
- Õpilase kaasamist järelevalve väljamõeldis prototüüpide mööblivabriku või ASP mudel pood,
- Iga-aastased näitused,
- Edendada projekte ja projekteerimistööd, nt tööstuse näituste, voldikud, kutsed jms

Keraamika Arhitektuur

Head: professor Ewa Twarowska-Sioda
Abilised: Grzegorz Olech / Piotr Masztalerz

Eesmärk on see muidugi on anda õpilastele teadmisi ja oskusi kasutades keraamika arhitektuuri. Lisaks õpetused ja projektitöö, muidugi hõlmab ettekandeid keraamiliste projekteerimistööde ja koolitus tehnilisi oskusi ja tehnoloogiaid, sealhulgas hallituse hoone, angoobid, klaasimine, süütamise jms Need aitavad stimuleerida õpilaste otsida uudseid lahendusi ja ületada konventsioone. Teemasid peaks käivitama õpilase tegevust interjööri (hotellid, kirikud, majad, kauplustes) kui ka avatud ruumi (linnades, aiad, pargid, väljakud). Õpilased saavad valida ja suurust, värvi ja keraamilisest materjalist, kohandades neid oma individuaalsetele vajadustele.

Studio of Industrial Product Design

Head: professor Tomasz Matuszewski
Assistent: Łukasz Stawarski

Iga õpilane palutakse anda ühe disaini teema valitakse vahemikus professori ettepanekuid. Individuaalõppe tehakse, sealhulgas hinnangu disaini materjale, kontseptsiooni juhised, eskiisid, joonised ja 3D mudeleid. See projekteerimistööde aitab õpilastel oma sõltumatu hinnangu disaini materjale, suuniste ja terviklik kontseptsioon objekti. Lisaks muidugi aitab õpilastel arendada oma teadlikkust väga oluline seoses küsimusi, sealhulgas sotsiaal-, kultuuri-, loodus-, eetiline, ergonoomiline, tööstuslike ja kaubanduslike. Õpilased hindavad käitumist ja inimeste vajadusi ja tsivilisatsiooni areng ning kultuuri. Nad õpivad uusi materjale ja tehnikaid, mis on olemas, ja saada võime pakkuda disaini juhised vastavalt nende järeldused ümbritsevate tingimustega. Rõhku pannakse vastutustundliku ja loomingulise disaini tööd.

Viimati uuendatud aug 2015

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Poznan University of Arts has been in existence for over 90 years. It was established in 1919 as the School of Decorative Arts and was later transformed into the State Institute of Art.

The Poznan University of Arts has been in existence for over 90 years. It was established in 1919 as the School of Decorative Arts and was later transformed into the State Institute of Art. Näita vähem