Õpilane kaheaastase MA programm võib valida veeta kas esimese või teise aasta SAIS-Euroopas või nii aastat Washingtonis. Ligikaudu pool Johns Hopkinsi SAIS klassi valida alustada programmi Bologna. Õpilased on SAIS-Euroopas võib tegutseda igal akadeemilise programmi kontsentratsioon või ökonoomika erialade pakutakse sees MA. Huvilistel kontsentratsiooni nõudvate oskuse muus keeles kui kaheksa pakutakse SAIS Euroopa peab kõigepealt rääkida vastavate akadeemilise programmi direktor.

Ülevaade

See täistööajaga programm on mõeldud kogenud spetsialistidele seitse või rohkem aastat töökogemus, kes soovivad arendada arenenud analüütiline ja juhtimise oskusi vaja sõnastada ja propageerivad poliitika olulistes rahvusvahelistes küsimustes. Õpilastel on ära projekteerimisel oma õppekava, mis koosneb kaheksast mitte-keele kursused (koguväärtusega 32 ainepunkti). Nad võivad ka partner end akadeemilise programmi, et saada põhjalik ülevaade konkreetse eriala. Õpilased programm lõpule viia ühe õppeaasta puhkusel viibimise ajal, võetavale või otsivad tööd pärast kraadi.

Uuring maailmatasemel Thinkers

Üliõpilased

Meie õpilased teevad rohkem kui uurida maailma poliitikat ja vastasmõjud rahvad elavad rahvusvahelistes suhetes. Meie üliõpilaskonna moodustab umbes 75 rahvad, edendada mitmekesisust, mis annab rikkust ja elujõudu akadeemilise elu.

Matemaatika

Õppejõud on maailmas tuntud oma teadmisi ja pühendumust õpetamise. Nad üleminek sujuvalt akadeemiliste valitsuse teenistusse, põllult klassis, Elite ajakirjades massimeedia.

Märkimisväärsed Kõlarid

 • Timothy Geithner, endine USA riigisekretär Treasury
 • Ekil Ahmad Hakimi, endine Afganistani suursaadik Ameerika Ühendriigid
 • Atifete Jahjaga endine president Kosovos
 • John McCain, USA endine senaator

Avarda oma kogemusi kaks ülikoolid

Õpilastel on liikuvus õppida kas meie Washington, DC või Bologna ülikoolilinnakud. See annab õpilastele erakordse perspektiivi rahvusvahelistes suhetes.

Gain Karjäär Building Edge

Lõpetajad on suur nõudlus tööandjate poolt avaliku, era- ja mittetulundussektori. Economics teadmisi, analüütilised võimed, piirkondlikke teadmisi, diplomaadioskustega, keeleoskus ja võime rakendada teooriat, et reaalse maailma probleemide annab meie õpilastele selge professionaalne eelis.

Karjääriteenuste

Karjäär Services töötab koos õpilastega, et aidata neil uurida karjäär ja püstitada eesmärke, arendada välja professionaalsed contacs ja omandada täiendavaid kogemusi läbi praktikume. Karjäär Services meeskond:

 • Pakub nii konsolideerimisgrupi kui ka individuaalsel hindamisel ja nõustamist, et aidata õpilastel arendada keskendunud karjääri
 • Korraldab tööotsinguid töökojad, tööhõive messidel ja karjääri matkad
 • Pakkumised erialaste oskuste kursused, et tõsta akadeemilise õppekava aitab õpilastel arendada spetsiifilisi erialaseid oskusi, nagu esitlustehnikate, nõustamine oskused ja finants modelleerimine
 • Ühendab õpilasi kooli mõjukas maailma vilistlaste võrgustiku

Global Alumni ühenduse

Selle lõpetanud, siis liitub 16000-meheline elu sõprade ja kolleegidega üle maailma. Meie saavutatud vilistlased on juhid valitsuse, äri, ajakirjanduse, mittetulundusühingute ja mitmepoolne organisatsiooni rohkem kui 140 riigis.

ühine Paths

Vilistlased püüelnud karjääri:

 • Ettevõtte juhatuse
 • Dow Jones & Co.
 • Inter-American Development Bank
 • Pan American Health Organization
 • USA õhujõudude
 • USA Rahvusvahelise Arengu Agentuur
 • Voice of America
 • Maailmapank

Enne Käivad

Üldine

MiPP on kavandatud kommenteeritud programm ning kõik taotlejad peavad olema vähemalt seitse aastat töökogemust pärast bakalaureuse kraadi. Aste koosneb kaheksast mitte-keele kursused, kui ta on täielikult ühe aasta jooksul.

Mitte-emakeel inglise

Kõik mitte-emakeel inglise peavad olema tõestatud inglise pädevuse esitades TOEFL, IELTS või SAIS-Euroopas, CPE tulemus (vt sisseastumise lehelt). TOEFL / IELTS / CPE eksami nõudest võib loobuda, inimestele, kes on teinud oma bakalaureuse kraadi inglise riigis, kus inglise keel on ametlik keel.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 3 kursust The Johns Hopkins University School of Advanced International Studies – SAIS Europeis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
34,955 EUR
(Bologna, Itaalia campus); 45142 USD (Washington, DC Campus)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi