Master of Arts in õpetamine (matt)

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Arts in Teaching (MAT)
Autorid Nõutav: 42/48


Master of Arts in Teaching (MAT) programm on suunatud isikutele, kellel on bakalaureusekraad vaheldusrikas valdkondades ja hõlmama viieks (5) semestrit, sealhulgas suve istungid. Filosoofia programm on anda haridustöötajatele erialase praktika ja vastutustundliku juhtimise kaudu rikas, mitmekesine ja dünaamiline õppekava. Samuti võimaldab kogemusi integreerida sisu üle õppeainetes seotud teooriat praktikas.

FILOSOOFIA


Master of Arts in õpetamine Programmi eesmärk on anda haridustöötajatele erialase praktika ja vastutustundliku juhtimise kaudu rikas, mitmekesine ja dünaamiline õppekava ja pakub suuremat pro-gramm, mis võimaldab klientuur tegeleda jätkuva teadustegevuse, mis aitavad säilitada-võimeline arengule.

PÕHJENDUS


Praegune tegelikkus haridus Sõiduki säästva arengu nõuavad uut lähenemist harida spetsialistid, kes on peegeldav, väljendada, leidlik, loov ja tulemusele orienteeritud. See seisukoht põhineb eeldusel, et haridus kahekümne esimesel sajandil ning pärast peab olema funktsionaalne ja vajadustele vastavaks, väljakutseid ja muutusi meie ümber.

Master of Arts in Teaching (MAT) programm on koolilõpetaja Õppekava kõigile kvalifitseeritud isikud, kes pakub koolitust haridus-, äri-, tervise- ja muude erasektori / avaliku sektori valdkondades. MAT eesmärk on tõendada, kandidaatidele, kolm-programmi valdkondades; Alg-, kesk- ja täiskasvanuhariduse. Muidugi töö ühendab sisu ja pedagoogika tugev rõhuasetus oluline õpetamise pädevust.

Eesmärgid


Programm:

  1. Annab osalejatele arusaam praeguste suundumustega luua ja kasutada tehno-loogia säästva haridus.
  2. Soodustab kriitilist mõtlemist, et majanduskasvu ja arengu haridus.
  3. Seab osalejate dünaamiline ja integreeritud õppekava, mis annaks neile hea hariduse praktikud.
  4. Lubab klientuur tegeleda väärt teadus, mille tulemuseks on kasvav hariduslik kasu.
  5. Annab osalejatele kaasatakse integratsiooni teadmiste üle õppeainetes.
  6. Annab sellist keskkonda, mis inspireerib klientuur olla vastutustundlikud juhid ja ettevõtjad ka hariduse valdkonnas.
  7. Soodustab osalejad projekteerimine, arendamine, rakendamine ing ja hindamisel haridusprogrammid.
  8. Loob teadlikkust multikultuurne mitmekesisus ühiskon-nas ja selle mõju haridusele.
  9. Pakub võimalusi laias valikus praktilisi kogemusi ja välja juhendmaterjalid seade.
  10. Aitab praktik mõista mina teada saanud soovitud väärtused ja eetika ja edutada neid täiustus ühiskonnas.
Viimati uuendatud dets 2014

Teave kooli kohta

MICO UNIVERSITY COLLEGE is registered by the University Council of Jamaica ( UCJ ) to provide teacher education at the graduate degree level. It should be noted that this programme is approved by the ... Loe edasi

MICO UNIVERSITY COLLEGE is registered by the University Council of Jamaica ( UCJ ) to provide teacher education at the graduate degree level. It should be noted that this programme is approved by the University Council of Jamaica ( UCJ ). Näita vähem