Master of Arts in õpetamine + õpetamine mandaat (mattc)

Üldine

Programmi kirjeldus

Units: Mitu Õppeained-56; Single Teema-50
credentialing: Esialgne ühe teema ja mitu suhtes
Programmi pikkus: 1 aasta (täistööajaga) või 2 aastat (osalise tööajaga)
Algus: Fall, Winter, või suvel
Instructional Meetod: Ülikoolilinnakus Master of Arts in Teaching + Õpetamine mandaat (MATTC) programm on esimene samm neile, kes soovivad saavutada oma mitu objekti (MS) või ühe teema (SS) esialgse õpetamise mandaat. Lõppedes programmi kandidaadid teenida Master of Arts in Teaching määral ja soovituse California SB2042 Mitu Teema või Single Teema Esialgne Õpetamine mandaat. See ei ole võimalik, et üliõpilasel jätkata ainult õpetamise mandaat või ainult Master of Arts in Teaching kraadi.

MATTC programmi valmistab inimestel saada tõhus, õiglane ja eetiline õpetajatele. Programm ühendab täielikult: (a) ametialase kursuste ja kliiniliste valdkonnas kogemusi nõutud California komisjoni Õpetaja credentialing; (B) magistrandid tasemel ootused akadeemilise ranguse ja rikkust; ja (c) keskendunud kaasamine ja arvestamist eetilisi mõõtmeid koolipraktika.

Master of Arts in Teaching + Õpetamine mandaat - Single Teema

See mandaat lubab omanikul õpetada konkreetse teema (de) nime kohta mandaat departmentalized klasside nagu enamikus keskastme koolides ja gümnaasiumis. California õpetamise volikirja saadaval järgmistes valdkondades: põllumajandus, kunst, äri, inglise, foundational tasemel matemaatika, tervise teaduse, kodumajandus, tööstus- ja tehnoloogia haridus, teiste keelte kui inglise, matemaatika, muusika, kehalise kasvatuse, bioloogiliste teaduste, keemia, geoteaduste füüsika ja ühiskonnaõpetus.

Üksikisikud sisenemist teemaga programm peab näitama teema pädevuse kas lõpetamist riigi poolt heakskiidetud teema ettevalmistamise programmi või sooritades California Teema Eksami õpetajatele (CSET). Üliõpilastele tuleb märkida, et heakskiidetud teema ettevalmistamisel programmid on sageli erinevad akadeemilise peamiste nõuetega. Eraisikud huvitatud ühe aineõppe volikirja peaksid konsulteerima nõustaja vastava akadeemilise osakonna hageja bakalaureusekraadi institutsiooni saada teavet kursused vajalik teema nõuetele. Teave riigi poolt heakskiidetud eseme uuringud on saadaval fromin Student Services büroo esimesel korrusel Guadalupe Hall. On äärmiselt soovitatav, et õpilased läbivad need uuringud enne sisenemist mandaat programmi.

Õpilased, kes teenivad Master of Arts in Teaching + Õpetamine mandaat - Single Teema aste on valmis karjääri õpetamine ühe teema õpilastele keskel või keskkooli tasemel.

Uus MATTC-SS 1 aasta plaan (PDF)

Uus MATTC-SS 2-aastase kava (PDF)

Master of Arts in Teaching + Õpetamine mandaat - Mitu Teema

See mandaat on peamiselt neile, kes kavatsevad õpetada alg- või keskastme koolides, kus nad õpetavad mitu õppeainet iseseisval klassiruumis. Üksikisikud sisenemist mitut objekti programm peab tõendama teema pädevuse kaudu läbipääsu California Teema Eksami õpetajatele-CSET Mitu Õppeained.

Õpilased, kes teenivad Master of Arts in Teaching + Õpetamine mandaat - Mitu Teema aste on valmis karjääri nagu algklassiõpetajat; nende kursuste ja kliinilise praktika kogemusi aidata neil õppida, kuidas õpetada mitu teemade grupi erinevate õppijate iseseisval klassiruumis.

Uus MATTC-MS 1 aasta plaan (PDF)

Uus MATTC-MS 2-aastase kava (PDF)

East San Jose Campus edendajad haridusvõimalusi hispaanlased ühenduste

Tunnistades, et areng kultuuriliselt tundlik haridustöötajad on oluline kooli kohustust multikultuurilisuse ja sotsiaalne õiglus, School of Education ja nõustamine psühholoogia pakub nüüd Master of Arts in õpetamine ja õpetamise mandaat (MATTC) programmi satelliit campus, mis toimib otsene kanal valmistada õpetajaid töötama all pakutakse hispaanlased koolides.

School of Education ja nõustamine psühholoogia on moodustanud ka SEMILLA stipendiumiprogramm meelitada soovivad õpetajad, kes panevad õpetada koolides valdavalt alla kätte hispaanlased populatsioonid ning tagada, et number kultuuriliselt tundlik õpetajatele Santa Clara County suurendatakse vasta vajadustele üliõpilane elanikkonnast.

kakskeelne luba

Kakskeelne Luba programm koosneb kolmest kursused ja vajalik paigutuse ja on praegune Master of Arts in Teacher Education + Õpetamine mandaat (MATTC) kandidaatide ja olemasolevate õpetajate kogu Santa Clara County.

Kakskeelne luba pakutava Department of Education at Santa Clara University töötati täita tühjust praegu leitud Santa Clara County - ebapiisav õpetajate vajadusi Tekkiva kakskeelsed. Programm on mõeldud praeguse Master of Arts in Teacher Education + Õpetamine mandaat (MATTC) õpilastele ja olemasolevate õpetajate kogu maakonna.

Ligi veerand kõigist üliõpilastest K-12 seaded maakonnas on määratud Inglise keele õppija ja see arv kasvab. Nende turse numbrid ja õpetaja puudus, et hiljuti tunda maakond, valmistades järgmise põlvkonna õpetajad, et teenib Tekkivad Kakskeelsed on muutunud kriitiliseks.

Programm pakub kahte radu kaks õpilane populatsioonid: a) Pre-Service õpetaja kandidaatide rada (Multiple Teema [MS] ja ühtse Teema [SS]); ja b) In-Service (IS) Õpetaja rada. Preservice õpetaja rada nõuab lõpetamist MATTC programmi kas mitu või üksikuid aineid kandidaadid. Lisaks õpilastele lõpule ka kolm uut kursust õpetatakse Hispaania. Kasutusel olevate sõidukite rada nõuab kandidaadid täitma kolm uut kursust ja seminar muidugi talvel kvartalis.

Kursused vaja praeguse õpetajahariduse üliõpilastele ja olemasolevate õpetajate - Kakskeelne meetodid, alused on kakskeelne haridus, Latino keel ja kultuur. Samuti Asend sobiva õpetamise säte on ka nõue.

SEMILLA Õpetaja Fellowship

Stipendiumiprogrammi Kirjeldus

SEMILLA Õpetaja Fellowship abistab õpilased tegelevad Master of Arts in Teaching õpetamise mandaat (MATTC) programmi, kes:

 • Nõus edukalt läbima vähemalt 18 ühikut hetkel East San Jose ülikooli (kursused määratakse kindlaks hiljem);
 • Nõus andma üldkasuliku hetkel East San Jose ülikooli ajal kuulumine MATTC;
 • Nõus edukalt lõpule MATTC programmi ja antakse õpetamise mandaat alates California osariigi;
 • Nõus, et õpetada kaks aastat pärast kraadi / post-esialgne mandaat High-Vajadus School, mis on valdavalt koosneb alakoormatud Latina / o üliõpilastest nelja aasta jooksul lõpule MATTC programmi.

Olulised märkused:

 • See osadus on ainult õpilastele, kes on tunnustatud lubamise või õpib Master of Arts in Teaching õpetamise mandaat (MATTC) programm
 • NHU õpetamise mandaat üleandmise õpilased ei ole õigust seda stipendiumi

Olete oodatud ühendust meie kontoris 408-551-3422 või kirjuta meile ecpadmissions@scu.edu tahes küsimusi või küsitlusi.

Toetuse saajad

Valituks kui SEMILLA mehe, üliõpilane saab õppemaksu stipendiumi, mis maksab 50% õppemaksu neljandikku ta / ta registreeruda pärast stipendiumi. See stipendium kehtib ainult õppemaksu seotud Master of Arts in Teaching õpetamise mandaat programmi Santa Clara Kõrgkoolide ja Department of Education. Student vastutab lõppmakse õppemaksu ja teenustasusid.

Osutamise kohustus nõue

Et rahuldada õpetamise nõue Fellowship fondi SEMILLA stipendiaatide toime õpetada kaks aastat pärast kraadi / post-esialgne mandaat High-Vajadus School, mis on valdavalt koosneb alakoormatud Latina / o üliõpilastest nelja aasta jooksul lõpule MATTC programmi.

Kohaldada, onlaini SEMILLA Õpetaja Fellowship taotlemine.

Vastuvõtutingimused

Lisaks üldnõuetele taotleja MATTC peavad vastama erinõuetele märgitud allpool.

Paljud ootused ja eeldused sissepääs meie Master of Arts in Teaching + Õpetamine mandaat (MATTC) programmi on loodud California komisjoni Õpetaja credentialing. Vastavad neile eeldused võivad olla tulevaste õpetajate vahel kolm kuni kaksteist kuud. Soovitame tulevane MATTC õpilast lase end piisavalt aega, et täita kõik eeldused enne mandaat programmi esitamise tähtaega.

Põhioskused ja teema Pädevusnõuded

Üheaastane programm Track

Kui olete vastu võetud üheaastase programmi jälgida, siis peab vastama nendele nõuetele 3. juuni. Need nõuded on kehtestatud California komisjoni Õpetaja credentialing. Palun kontrollige üldist teavet muutub õpetaja Californias. Kui te ei täida seda tingimust, saate valida lükata oma sissepääs kaheaastase programmi.

Kaheaastase programmi Track

Kui olete vastu võetud kaheaastase programmi jälgida, siis peab vastama nendele nõuetele enne 3. juunit ja enne sisestamist valdkonnas paigutuse. Need nõuded on kehtestatud Euroopa California komisjoni Õpetaja credentialing. Palun kontrollige üldist teavet muutub õpetaja Californias.

Vasta põhioskused nõue (BSR): See nõue võib täita erinevaid viise:

 • Associated California Basic Hariduse Skills Test (CBEST);
 • Tulu skoor "College Valmis" või "vabastatud" nii inglise ja matemaatika osa CSU Early hindamise programmi või teenida skoor 151 või suurem inglise subtesti ja skoor 50 või kõrgem Math subtesti kohta CSU paigutuse eksameid;
 • Associated põhioskused uurimine teises USA osariigis;
 • Tulu skoor 500 või suurem inglise lõik ja 550 või kõrgem matemaatika osa SAT eksami;
 • Inglise sektsiooni punktisumma 22 või kõrgem ja ACT-i matemaatika osas 23 või kõrgemal tasemel;
 • Tulu skoor 3 või kõrgem inglise keel ja kompositsiooni või inglise keel ja kirjandus AP eksam ning AP matemaatika AB, AP matemaatika BC või AP Statistika eksam.
 • Mitu Teema kandidaadid võivad rahuldada BSR sooritades kolm Mitu Teema alakatsetes California Teema Eksami- õpetajatele (CSET) Eksami- ja associated kirjutamisoskust CSET subtesti.

Vasta CTC teema pädevuse nõue (SMR). Single suhtes mandaat kandidaadid peavad läbima kõik vajalikud alakatsetes California Teema Eksami- õpetajatele (CSETs) oma spetsialiseeritud sisu ala või tõendama edukat lõpetamist CTC kinnitatud objekti ettevalmistamise programmi oma bakalaureuse institutsioon. Mitu suhtes mandaat kandidaadid peavad läbima kõik kolm alakatsetes on CSET Mitu Teema eksami.

Sisseastujale Ootused ja Eeltingimused

 • Akadeemiline taust kunsti või teaduse nagu humanitaar-, loodusteaduste ja sotsiaalteadused, matemaatika või kujutav ja lavakunst;
 • Viimased (viimase kolme aastaga) ja sisukad kogemused töötades sama vanuse lastega või noorukirühmadega nagu üliõpilased, keda taotleja kavatseb õpetada organiseeritud ja formaalses keskkonnas;
 • Mitmekesiste ainepunktidega MATTS-ile lubamiseks peab taotlejal olema vabatahtlik või tasuline kogemus, kes töötab ja jälgib 4-14aastaste laste rühmas organiseeritud ja formaalses keskkonnas
 • Sisseastumiseks MATTC-le ühekordse aineõpetaja jaoks peab taotlejal olema vabatahtlik või tasuline kogemus 12-aastaste ja 18-aastaste noortegruppidega, kes töötavad 12-aastaste ja 18-aastaste noorte rühmadega ja neid juhendavad organiseeritud ja ametlikus keskkonnas.
 • Soovitatav minimaalne aeg pühendatud see kogemus on 30 tundi.
  1. See kogemus võib toimuda avaliku, era-, harta või katoliku koolis;
  2. In skaut vägede või muude väga struktureeritud huvijuhti;
  3. Religioosse või keeltekool, mis vastab regulaarselt, jooksvalt;
  4. Või muid vorminõudeid kontekstis teenindavad klassi õpilased K - 8 või klassid 6 ja 12. Töö peaks hõlmama teatud määral planeerimine ja juhendamine laste või noorte.

Järgmised tegevused ei vasta ootustele lubamist MATTC programmi:

 • Õppetöö muusika, kunsti või tantsuõpetus (kui te kavatsete K12 muusika, kunsti või kehalise kasvatuse õpetamise mandaat);
 • Töötades lapsehoidja, lapsehoidja või päevahoiu pakkuja;
 • Töö oma lapsi, nende sõbrad või oma pereliikmetele;
 • Kui üks-ühele juhendamine mistahes akadeemilise või mitteakadeemilised ainevaldkonnas.

Järgmised tegevused võivad rahuldada ootusi sissepääs MATTC programmi:

 • Õpetamine või coaching sport, töötades koolieelsete õpetaja (kui te taotlete sissepääs Mitu Teema mandaat programm), töötades suvelaagri nõustaja.

Soovituskirja juhised

Kõik MATTC taotlejad peavad esitama vähemalt kaks soovituskirja.

 • Üks täht peab olema kirjutatud isiku poolt, kes kontrollib oma tööd laste või noorte ja võib anda hinnang kvaliteedi oma tulemuslikkust.
 • Teine kiri võib kirjutanud isik, kes tunneb sind ja on kvalifitseeritud hinnata oma akadeemilise pädevuse, iseloomu ja / või kogemus professionaalse või juhirolli. Professorid, juhendajatele ja tööandjad on sageli parim allikatest.
 • Pange tähele, et viited isiklik terapeut, pereliikmete või sõpradega, ei ole vastuvõetavad.
 • Autorid oma soovitused võite saata meili oma kirjades otse ecpadmissions@scu.edu

MATTC Isiklik teade Juhendid ja kiiret

Kirjalik vastus on kohustuslik osa õpetamise mandaat programmi taotlemise protsess. Sisseastujale läbivaatamise komitee hoolikalt kaaluma sisu oma kirjalikus vastuses kiiret allpool ja ka kasutada oma avalduses tõendina oma võimet väljendada oma mõtteid selgelt ja huvitavat viisil.

Vastake kõik osad kiire. Isikliku avalduse ei tohi ületada kahte lehekülge. Isikliku avalduse peab olema oma algupärase. Taotlejad ei tohi saada abi kirjalikult või redigeerides kirjalikult. Saada oma kirjutatud, sõrendatult vastuse kasutades meie online-avaldus süsteemi.

Tuletame meelde kogemusi teil oli lastega töötamise või noorte ametliku korraldatud seade Ameerika Ühendriigid jooksul viimase 3 aasta jooksul. Kirjeldage kogemus (nt seoses õpilast, programmi, klass) ja selgitada, mida aspekte seda kogemust olete leidnud haaravaimatest ja / või mõtestatud. Samuti selgitatakse, kuidas see kogemus joondub missiooni Haridus "... et valmistada spetsialistide pädevusse, südametunnistuse ja kaastunde, kes edendab ühise hea, kui nad muudavad elu, koolid ja kogukonnad."

Kliinilised Practice Field Asend Eeltingimused

Vastuvõtukõlblikus kliinilises praktikas valdkonnas paigutuse nõuab kandidaat esitada järgmised dokumendid enne lõppu augusti esimesel nädalal:

 • Tõendid CTC lubatud sõrmejälgede kliirens (CTC tunnistus kliirens, 30 päeva Asendaja loa või muu täpsustava CTC sertifikaat)
 • Tõendid negatiivse tuberkuloosi (TB) saadud katsetulemusi jooksul viimase nelja aasta jooksul

Rahvusvaheline Taotleja nõuded

 1. Inglise keele eksami: TOEFL (skoor 90 või rohkem) või IELTS (skoor 6,5 või kõrgem) on vaja rahvusvaheliste üliõpilaste, kes on lõpetanud keskhariduse omandanud mõnes muus keeles kui inglise keeles. TOEFL või IELTS võib loobuda, kui teie bakalaureuseõpe (ja magistriõppe vajaduse korral) lõpetati institutsioonide mis on inglise peamine õppekeel. Kuid kõik taotlejad võib paluda esitada täiendavaid tõendeid inglise keele kui vaja.
 2. International Education Hindamine: Transcript hindamiste on vaja ühe heakskiidetud NACES asutustega. Taotlejad Master of Arts in Teaching + Õpetamine mandaat (MATTC) programm peaks olema nende ärakirju hinnanud ühe asutuse poolt heaks kiidetud CTC. Pange tähele, ärakirja hindamiste peab sisaldama kraadide vastavuse ja USA GPA vastavust. Soovitame muidugi-by-muidugi hindamisaruande.
 3. Tõend Eesmärgid: USA viisainfo tõendit on piisavalt vahendeid, et rahastada oma reisi, elamiskulud ja programmi uuring. Palun vaadake International Student Services kodulehel up-to-date hinnanguline maksumus seotud täisaasta akadeemilise ECP.

Pärast kättesaamist ametliku aktsepteerimise kirjas, üliõpilane ühendust ECP Sisseastujale büroo, ecpadmissions@scu.edu jaoks I-20 dokumendid taotleda F-1 üliõpilasviisa. Kui see on valmis siis edastatakse International Student Services Office.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Guided by strong dedication to academic excellence and service to society, the School of Education and Counseling Psychology at Santa Clara University educates compassionate, competent, and ethical pr ... Loe edasi

Guided by strong dedication to academic excellence and service to society, the School of Education and Counseling Psychology at Santa Clara University educates compassionate, competent, and ethical professionals committed to meaningful and supportive engagement with diverse people, schools, and communities built on the foundation of our Core Values. Näita vähem