Master of Arts in Ajakirjanduse ja kommunikatsiooni (maj)

Üldine

Programmi kirjeldus

Eesmärgid tulevikus ajakirjanikud, olenemata nende tulevaste vastutuse, peab mõistma, kontrolli ja ennetada kiired muutused tööstuse. Akadeemia ajakirjanduse ja meedia (AJM) ühendab oma master teoreetiline ja praktiline kõrgetasemelise ajakirjanduse uuringu majanduslikke, tehnoloogilisi ja meedia.

Uus partnerlus meedia Unikaalne pakkumisi Šveitsis, et kõrgharidus on iseloomulik integratsiooni professionaalsemaks mõõtme ambitsioonikas akadeemilises kontekstis. See on mõeldud koostöös University of Geneva (8 kursused ühised ajakirjanduse ja meedia koolitus) ja Journalism Training Center ja meedia (CFJM), mis esindab Šveitsi prantsuskeelsed meediaettevõtted. Läbi praktika perioodidel (kohustuslik ja makstakse vähemalt Fr. 250.- / nädalas), toimetuse töötoad ja loengud professionaalsed ja tunnustatud spetsialistid (www.unine.ch/ AJM / intervenants_1) õpilased on regulaarne kontakt maailma teavet meedias.

Occupational Outlook võimalusi lõpus kapten hulka, ajakirjanduse kui selles meedia juhtimine, kõige Šveitsi meediaettevõtted Romande partnerid Akadeemia ajakirjanduse ja meedia (ajalehed, RTS , era-raadio ja televisiooni, uudisteagentuuride, digitaalse meedia, jne). Kasu rahvusvahelise tunnustuse akadeemilise kapten, see koolitus ka avab juurdepääsu rahvusvaheliste ja välisriikide meedia firmad.

Väljaõppe Koolitus kestab kaks aastat ja on 120 ECTS ainepunkti. See kapten on spetsialiseerunud kõrge praktilise suunitlusega hõlmab perspektiivi teooria, et luua püsiv dialoog mõtte ja praktika. Mälu sulgeb koolitust. Õppekava sisaldab mitmeid võimalusi, mis võimaldavad õpilastel süvendada valdkondades vastavalt oma huvidele.

Omandatud oskuste AJM ambitsioone rahuldada kvalifitseeritud personali meediaettevõtted läbi uuendusliku koolituse. Kaks suuri muudatusi häirida koolitusvajaduse ajakirjanike ja meedia juhid: • väga kiire areng tehnoloogia; • kvaliteedinõuetele, pidevalt tugevdatud suurendades konkurentsi, mis nõuab muudatusi professionaalne ja juhtimisoskust.

Originaalne ja uuenduslik koolitus konstruktiivset dialoogi kutsetegevuse ja akadeemilist arutelu süstemaatiliselt edendada õppekava. Betoon probleeme ajakirjanike ja juhtimis tava on silmitsi kogunenud teadmisi, samuti teooriad lahingus igapäevaelule spetsialistid. AJM ja rongid mitmekülgne spetsialistid, kohanemisvõimeline, autonoomia ja loovuse arendamiseks ajakirjanike ja toimetuste tegelikkust.

Rohkem teavet www.unine.ch/ajm

Viimati uuendatud May 2017

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

At the University of Neuchatel, the student is the focus. We pride ourselves on creating future leaders, thanks to our innovative teaching programs.

At the University of Neuchatel, the student is the focus. We pride ourselves on creating future leaders, thanks to our innovative teaching programs. Näita vähem