Master of Arts in audiovisuaalse kunsti

Üldine

Programmi kirjeldus

inglise meister

School of Arts pakub inglise keele magistri programmi kujutava kunsti, audiovisuaalse kunsti ja muusikat. Igal aastal kümneid välisüliõpilaste valida kapten programmid meie teaduskonna õpinguid jätkata. Esinemine üliõpilast erinevatest maailmajagudest on rikastumise meie haridussüsteemi traditsioon ja annab lisaväärtust koolituse välisriikide magistrantidele ja flaami õpilased liigub Hollandi keele bakalaureuse programmid samasugused.

Programmid on korraldatud nii, et hõlbustada suhtlust hollandikeelse ja inglise keelt üliõpilastele informaalse hariduse kontekstis, seminaridel ja kursustel ja isegi kunstiprojektides nad hakkavad koos üles. Erinevusi ei ole õppekavades, pädevused, õpitulemuste või organisatsiooni vahel ingliskeelseid programme ja nende hollandi keele kolleegidega. Inglise keelt kandidaadid, kellel on magistrikraad muusika võib ka käia, et arenenud magistri solist kaasaegse muusika ".

Orientatsioon testid kapten ja kaotades programmid

Juurdepääsu kapten programmid on aastane valimise kord kevadel ja üks suvel. Allpool leiate informatsiooni brošüür taotluse vorm orientatsiooni testid. Loe läbi selle brošüüri hoolikalt; leiad kirjelduse ja praktilist teavet seal samuti tähtajad jälgida. Kandidaadid Master või kaotades programmi esmalt registreeruma. Registreerimisel kandidaadid saavad taotlusvormi täita. Iga detsembril teave orientatsiooni testid järgmisel aastal ilmub ka siin. Õppimisele tee treenerid on hea meel pakkuda Teile lisateavet.

Master of audiovisuaalse kunsti

Õppekavade

  • Inglise Program Animafilmide
  • Inglise Program Film
  • Osalise tööajaga inglise Master programm audiovisuaalse kunsti

Eesmärgid

Õppekava põhineb bakalaureuse muidugi ja eesmärk on koolitada õpilasi saada väga professionaalsed animafilmile - või muud filmi - tegijad, kes saavad: - luua originaal audiovisuaalsed tööd, mis aitab kaasa kunsti, mis põhineb oma kunstilise vaated ; - Pilk, analüüsida, tõlgendada ja hinnata oma audiovisuaalsed tööd ja teiste ja määrata oma positsiooni kunstimaailma; hinnata ja suruda oma piirid; - Praegu ja täpsustada, oma verbaalse ja visuaalse töö - kutsuda teadusfilosoofilistest meetodeid küsimusele oma tegevuse, tehakse uurimistööd seotud audio-visuaalse töö ja selle kohta aru kirjalikult; - Planeerib ja korraldab oma audio-visuaalse töö põhineb inspireeriv ja funktsionaalne töösituatsioonis; - Aktiivse panuse meeskonnas; viia kohtumine - on vaja sõita arendada kunsti maailma, kas kommenteeritud või loominguline võimsust.

Juurdepääs Edasine haridus

Master of Arts (MA) Audiovisuaalse kunsti on otseselt seotud Bachelor of Arts (BA) Audiovisuaalse kunsti ja pääsevad seotud Master programmid pärast edukat lõpetamist ettevalmistava programmi (PP):

  • Advanced Master of Science in Conflict ja areng - Magistriõpe teatises Science: Kommunikatsiooni juhtimine (PP) - Magistriõpe teatises Science: Filmi- ja Televisiooni Uuringud (PP) - Magistriõpe teatises Science: Journalism (PP) - Magistriõpe teatises Science: New Media and Society (PP) - Master of Science in EU-uuringud (PP) - Magistriõpe politoloogias (PP) - Master of Science in Sotsioloogia - Master of Science of Culture Management ( PP) - Õpetaja sertifitseerimise Art and Design

Taotluste esitamise juhised MA Fine Arts & audiovisuaalse kunsti / Master Drama

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Royal Academy of Fine Arts (KASK) and the Royal Conservatory constitute the School of Arts of University College Ghent. The school brings together talented and motivated students with outstanding ... Loe edasi

The Royal Academy of Fine Arts (KASK) and the Royal Conservatory constitute the School of Arts of University College Ghent. The school brings together talented and motivated students with outstanding educators, active artists, designers and theorists in art and design from all over the world. The mission statement of the school defines its main tasks: development of the arts, education and research in an international perspective. Näita vähem