Master of Arts in budistlik uuringud (ma)

Üldine

Programmi kirjeldus

MA budistlik Studies Program on 44-krediidi koolilõpetaja Õppekava alluvuses Yangsi Rinpoche. Magistriõpe keskendub ühendab range akadeemilise meditatsiooni ja üldkasuliku nõuetele pakkuda superior, integreeritud hariduse budistlikus Uuringud ja on mõeldud õpilastele, kes otsivad põhjalikke ja kriitiline arusaam budistlik arvasin kontekstis nii traditsioonilisi kui ka akadeemilise stipendiumi. Aste paarid meditatiivne kogemus tee ja koolitus integreerida budistlike põhimõtete Tegevteenistuse koostöös tuum filosoofiline õppekava eesmärk on jahvatatud üliõpilane budismi põhimõtteid, loogika filosoofiline väide, ja meditatiivse tehnikaid. Integratsiooni stipendiumi, meditatsiooni, ja teenus on rõhutanud, täiendavaid nõutud kursuste uurimismeetodeid, ajalugu ja vähemalt kaks mõistet klassikalise tiibeti keele. Põhjalik eksamid, või erandjuhtudel väitekirja, on nurgakiviks kraadi nõue.

Maitripa College

MA budistlik Studies valmistab õpilasi õpetlane-praktikud, õpingute jätkamiseks doktoriõppes ja teadus, et saada tõlkijate või muul viisil kujundada teket Lääne budismi töötades kui ka neist väljaspool budistlikud kogukonnad. Lõpetajad see aste on Muodokas seoses akadeemilise, isiklik ja sotsiaalne rakendused õpinguid.

Õpilased võivad valida täielik kontsentratsioon kas Canonical keeled ja kirjandus, või Vaimulik kujunemine. Kontsentratsioon Canonical Keeled ja kirjandus rongide õpilaste Klassikaline tiibeti algusest edasijõudnutele, nii tiibeti ja Lääne teadlased ja hõlmab kursuste Lähilugemine tekstide tõlkimine. Vaimuliku kujunemise kontsentratsioon võimaldab õpilastel kulutama märkimisväärselt keskenduda juhendas meditatsiooni ja taganema.

Aste võib täita nii täis-või osalise tööajaga üliõpilane. Täistööajaga õpilased peavad võtma vähemalt 7 AP õppeaastas, ning on kõlblikud stipendiumi vahenditest.

Kraad kontsentratsioonid

Õpilased MDiv ja magistrikraadi programmid võivad valida kontsentratsioon kas Canonical Keeled ja kirjandus või Vaimulik kujunemine on võimalus määrata kindlaks valdkonnad erilist sügavust ja koolitus.

Kontsentratsioon Canonical Keeled ja kirjandus nõuab vähemalt neli semestrit klassikalise tiibeti kursuste ja neli krediidi tundi kursuste tiheda lugemise budistliku teksti tõlge. Kursused, mis vastavad kirjanduse nõue on märgitud muidugi kataloogi. Muud kanooniline keeles, nagu sanskriti või Hiina, samuti vastama keele nõue, kui võimalik.

Maitripa College on pühendunud omandavate õpilaste Klassikaline tiibeti algusest edasijõudnutele - õppimist tähestik tõlkeid. Meie missioon ja visioon arendada akrediteeritud budistliku ülikooli kõrgharidust pakkuvad juhindub põhimõtetest Buddhadharma nõuab, et me ka aitavad säilitada Tiibeti rikkaliku tekstiline traditsioone ja suurendada nende kättesaadavust läänes. Õppides lugema ja tõlkima tiibeti, Maitripa õpilastel võimalus saada tarkust need õpetused otse nende originaalkeeles, õppida Lääne ja tiibeti keeleteadlased, õppida lugema palveid ja tavasid Tiibeti ja ära haruldane võimalus lugeda klassikalist teksti koos Geshe Lharampa ja liini valdaja, Yangsi Rinpoche. See on ka erakordse ettevalmistamisel jälitavad doktoriõppe ja teadustöö igal alal Tiibeti uuringud. Palun vaadake Klassikaline tiibeti Keeleõppe lingid lisainformatsiooni.

Maitripa College

Kontsentratsioon Vaimulik kujunemine võimaldab õpilastel kulutama märkimisväärselt keskenduda juhendas meditatsiooni, nii klassiruumis ja ajal ehitatud taganema võimalused. Meditatsioon ja rituaalset praktikat, mis vastavad minimaalsed krediiti peavad tõestama, haridus- efektiivsust läbi mentorluse, hariduslikke eesmärke ja hindamine. Kolm meditatsiooni (MDT) valikainete (lisaks minimaalne nõuded MA või MDiv) tuleb võtta, mis muidugi eesmärk on õpetada õpilasi tavade teatud hariduslikke eesmärke, sealhulgas vaimsete omaduste või oskuste saada ülevaate filosoofiline mõisted või õppe sisu. Vähemalt üks täiendav krediidi tund (100 tundi juhendas meditatsiooni) tuleb välja teenida osalemise kaudu taganema. Laagrid võivad olla kohapeal või elamu Maitripa toetatud Laagrid ja kui heaks ja konsulteerides Yangsi Rinpoche, võib ka liigendatud ja järelevalve Laagrid täidab üliõpilane eraviisiliselt. Mõnedel juhtudel ja piisava dokumentatsiooni, õpilased võivad läbivaatamisel piiratud tunnustamine taandub ja tavad valmis teisi liini või muudes keskustes.

Progress lõpetamist: Maitripa College Master of Arts in budistlik Uuringud (MA) (44) Nõutav & Soovitatav Kursused

Maitripa College
 • Sissejuhatus budistliku mõtte
<li>Sissejuhatus budistlik meditatsioon  </li>
<li>Sissejuhatus Klassikaline tiibeti keel  </li>
<li>Ajalugu Budism: India ja Tiibeti  </li>
<li>&Uuml;ldkasuliku Practicuum  </li>
<li>Sihtasutused budistliku m&otilde;tte: keskmise ja palju v&otilde;imalusi  </li>
<li>Meetodid budistlik meditatsioon: Medium &amp; palju v&otilde;imalusi  </li>
<li>Tiibeti II  </li>
<li>&Uuml;ldkasuliku Practicuum  </li>
<li>Madhyamaka Filosoofia: Kus on keskteed?  </li>
<li>Meetodid meditatsioon: Madhyamaka  </li>
<li>&Uuml;ldkasuliku Practicuum  </li>
<li>Madhyamaka Filosoofia: annuse T&uuml;hjuse  </li>
<li>Teooriad ja meetodid budistliku Studies  </li>
<li>Madhyamaka meditatsioon: Ettevalmistus vad&#382;rajaana  </li>
<li>&Uuml;ldkasuliku Practicuum  </li>
<li>Magistrit&ouml;&ouml; / P&otilde;hjalik eksam</li>

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Maitripa College is the first Tibetan Buddhist college in the pacific northwest, and was the host of the Dalai Lama Environmental Summit in May 2013. Maitripa College is based on the conviction that B ... Loe edasi

Maitripa College is the first Tibetan Buddhist college in the pacific northwest, and was the host of the Dalai Lama Environmental Summit in May 2013. Maitripa College is based on the conviction that Buddhist thought and practice have significant contributions to make to American society and culture. Näita vähem