Master of Arts in Economics

INFO


Lõpetajad Master of Arts in Economics on teadmised ja kogemused, et saada laia ja kiiresti laieneva vahemikus analüütik ametikohtadel era- või avalikus sektoris. Lõpetajad on eriti hästi nõudvatel ametikohtadel nii modelleerimine oskused ja olulise kogemuse analüüs ja tõlgendamine ettevõtte tasandil, tööstuse või makromajanduslikud andmed.


Unikaalne omadus programm on kolmekäigulise põhijärjestusest rakendusliku ökonomeetria. Need kursused rõhutada kohaldamise modelleerimisega ja andmete analüüsi kuigi kehtestamine juhtudel ja projekte. Läbi nende kursuste õpilased omandada tööoskusi up-to-date võimas statistilise tarkvara ja lai kogemus töötamisel erinevaid tõeline andmekogumid.


Lõpetajad MA programmi majandusteaduskonna lisaks hoides väga konkurentsivõimeline terminal mandaadid analüütikud, leiavad oma kraadi olla silmapaistev silla doktorikraadi töö, peaks nende karjääri panna selles suunas. Õpilased eriti huvi finants- või tervishoiusektori positsioonid võivad valida valikuline spetsialiseerumise finants- või tervise ökonoomika.


500 ja 600 tasemel kursusi pakutakse õhtul kas ühel õhtul nädalas 7-9: 40 pM või kaks korda nädalas 5: 30-6: 45pm. Kõik äri kursused toimuvad Snead Hall. Paindlikkust meie programm võimaldab õpilastel registreeruda täistööajaga või osalise tööajaga semestris sõltuvalt nende eelistus.

Õppekava


Õpilased võivad valida Master of Arts in Economics ilma spetsialiseerumise või spetsialiseerunud Financial või Health Economics. Spetsialiseerumine Financial Economics ühendab teoreetilist ja ökonomeetrilise sihtasutus saadud tuum kursused kontsentratsiooni kvantitatiivse ökonoomika põhjaliku uuringu nende kohaldamisega finantsturgudel. Lõpetajad MA programmi majandusteaduses koos Health Majandusliku spetsialiseerumise lisaks hoides väga konkurentsivõimeline terminal mandaadid analüütikud, leiavad oma kraadi olla silmapaistev silla doktorikraadi töö, peaks nende karjääri panna selles suunas, programmi nagu PhD in Healthcare Policy ja Teadusministeeriumi pakutud School of Medicine laeva mahutavusühiku.


Master of Arts in Economics ilma spetsialiseerumine nõuab 30 poolaasta tundi tööd, samas kui spetsialiseerumise finants- või tervise ökonoomika nõuavad 33 semester tundi. Mõlemad lõputöö ja request võimalus on olemas.

Vaata veel 4 kursust Virginia Commonwealth University School of Businessis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
Võta kooliga ühendust
Osakoormus
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date