Master of Arts in english: kontsentratsioon TESOL

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Arts inglise keeles Kontsentratsioon inglise keele õpetamist Teiste Keelte Kõnelejaid (TESOL) pakutakse tõttu kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel nõudlus isikute valmis täita erinevaid teenuseid inglise keele kui võõrkeele või teises keeles. See kontsentratsioon sisaldab töö kirjanduse ja võõrkeelte koos valikained hariduse ja sotsiaalteadused, samuti erialast tööd kõrgtasemel lingvistika ja keeleõppe. Kontsentratsioon annab õpetajatele ja sobiva tausta juhendajad ja teised koostamise eest vastutab materjalide ja õpingukursused inglise keele kui võõrkeele või teises keeles. Lõpuleviimine MA inglise TESOL programm ei vasta õpetajate credentialing in California osariigi; mõned California volikirjad võib nõuda täiendavaid muidugi töö ja / või eksameid.

Master of Arts koos Kontsentratsioon inglise keele õpetamist Teiste Keelte Kõnelejaid (TESOL) valmistab õpilasi spetsiaalselt õpetada inglise mitte-emakeel keelt. Enamik lõpetajate programm muutunud TESOL klassiruumis õpetajatele täiskasvanud kasvatuse tunnid, riigikoolid, intensiivne keele programmid, ja kolledžid kas USA või välismaal. Teised valida töökohta seotud valdkondades, näiteks programmi haldamist, õppekava, materjalid kirjalikult ja õpetajakoolituse.

SFSU

Karjäär Outlook

Sõltuvalt õpilaste valikuid teema fookus ja / või oskusi valikained, õpilased oleksid valmis algtaseme töökohti kirjanikud, toimetajad, lauaarvuti või multimeedia kirjastajad, informatsiooni arendajad ja projekteerijad ja / või side juhtide tootmise ja kontrollimise tehnilised dokumendid, sisu haldamise süsteemi, koolituse või abimaterjalide, aruandeid või ettepanekuid, ja edutamist või reklaami.

Kõrgharidusprogrammid inglise

Nõustamine on programmi kesksel. Õpilased peavad nägema nende nõustajatele kujundada oma programme esialgu, et saada heakskiitu muidugi valikuid ja valmistada ette suulise eksami. Täpsema informatsiooni saamiseks nõustamine, võtke inglise osakonna lõpetanud sekretär.

Kõik MA kandidaadid, kes soovivad saada ühtse aineõppele mandaat samaaegselt MA peaks andma sobiva nõustaja College of Education.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

San Francisco State University is one of the nation's leading public urban universities. Promoting respect for scholarship, freedom, and human diversity, the University's faculty and administration en ... Loe edasi

San Francisco State University is one of the nation's leading public urban universities. Promoting respect for scholarship, freedom, and human diversity, the University's faculty and administration encourage students to ignore traditional barriers. Here students learn by helping people solve real-life problems, take part in research projects with senior faculty, collaborate with classmates, and explore future personal horizons and career pathways. Näita vähem