See 13-kuu, kohordi-põhise programmi põhineb tuum tugevused SAIS Euroopas kasutusele õpilasi laia kontseptsioonid ja vahendid sotsiaalteadustes vaja teha keerulisi poliitilisi ja majanduslikke riskianalüüsi. Õpilased täielik nurgakiviks projekti kujul praktikumi või originaal väitekirja.

Analüüsivad, hindavad, seadus: Võitlus Risk 21. sajandil

Ebastabiilsus, mis on iseloomustanud viimase kümne aasta jooksul on suurenenud nõudlus kvalifitseeritud spetsialistid, kes suudavad mõista ja analüüsida globaalset ohtu oma erinevates vormides. Tänane risk eksperdid ei piirdu enam valdkonda kindlustusmatemaatiliste tabelite või tuletisinstrumente. Tehnoloogia, poliitika, keskkond, määruse, sisseränne, pandeemiate ja usulise ekstremismi on kõik valdkonnad, kus teoreetilised raamistikud riski ja ebakindlust anda olulise ülevaate ja sõita otsuste tegemisel nii avalikus kui ka erasektoris.

Et rahuldada kasvavat nõudlust kandidaatide soovivad enne arusaamist globaalsete riskide juhtimise ja ebakindlust, Johns Hopkins SAIS on käivitanud uue magistrikraadi programm, mis on Euroopas ainulaadne. Master of Arts in Global Risk (MAGR) on 13-kuu, kohordi-põhise programmi juures SAIS-Euroopa ülikooli Bologna, Itaalia. MAGR põhineb kooli tugevused multidistsiplinaarse analüüsi tutvustada üliõpilastele laia kontseptsioonid ja vahendid, alates sotsiaalteadused, mis on vaja teha keerulisi poliitilisi ja majanduslikke riskianalüüsi.

Kursused on õpetanud Johns Hopkinsi SAIS õppejõud, tuntud oma interdistsiplinaarset lähenemisviisi uuring majanduse, poliitika ja ajalugu, samuti viimastel uuenduslikke töö valdkonnas riski ja ebakindlust. MAGR õpilased saavad SAIS Euroopa rahvusvaheline kogukond klassikaaslastega enam kui 40 riigist. Nad on juurdepääs ka kooliväliste programmeerimine, nagu teaduskonna teadustöö seminar seeria, kus austatud külalised, sealhulgas teadlased, diplomaadid, keskpankade ja ärijuhte pakkuda õhtul loenguid ja suhelda õpilased mitteametlikult.

Õppekava

MAGR juhindub kontseptuaalse raamistiku, mis keskendub järgmisi põhielemente:

 • Mõistmise metoodilisi probleeme, mis on seotud analüüsi riski ja ebakindlust;
 • Uurides peamisi riske, mis iseloomustavad globaalne, rahvusvaheline, ja siseasjadesse;
 • Analüüsides erinevaid teoreetilisi riskijuhtimisviisidega majanduslike otsuste tegemisel;
 • Saanud põhjaliku ülevaate peamisi oht, et arendada valdkonda valimised, erakonnad, poliitika ja sotsiaalsed liikumised riiklikul ja kohalikul tasandil;
 • Arendamine spetsiifilisi teadmisi konkreetsel turul, rahvusvaheline organisatsioon, riik või regioon maailmas.

Temaatilised kohordi klassi panna aluse Johns Hopkinsi SAIS lähenemine poliitilise ja majandusliku riskianalüüsi, mis aitab täiendada traditsioonilise koolituse kvantitatiivseid meetodeid. Õpilased vaadata majanduse mõisted seotud risk suvel istungil tutvustatakse statistilisi meetodeid aasta esimesel poolel, põhialuste ettevõtte rahanduse intensiivravi eestpalve muidugi ja kvantitatiivne lähenemisviise riskianalüüsile aasta teises pooles.

Programm algab intensiivne sissejuhatus põhilisi majanduslikke mõisteid ja matemaatilisi oskusi jooksul nelja nädala suve jooksul. Sügissemestril, õpilased uurida metoodilisi probleeme, mis on seotud riskianalüüsi ja ebakindlust (Risk International Politics and Economics), erinevate teoreetiliste riskijuhtimisviisidega rahvusvahelistes suhetes (Risk poliitilist mõtlemist) ja rakendama kvantitatiivseid lähenemisi riski hindamise (Sissejuhatus statistika). Muud valdkonnad uuring hõlmab hinnangut, kuidas isegi luua demokraatlik ühiskond saab kiiresti muutunud poliitiliselt ebastabiilne (ebastabiilsus ja poliitiline muutus Konsolideeritud Demokraatiate).

Kevadel semestri õpilased õpivad Põhiallikatena riski, sest nad on arenenud valdkonda valimised, erakonnad, poliitika ja proteste riiklikul ja kohalikul tasandil analüüsi (riskiallikatele in Global Politics), arendada tehnikaid edukust hinnata otsuste tegemisel (kvantitatiivne lähenemisviise riskianalüüsile), ja võtta ka mitmeid valikainete kursused. Õpilased ka alustada tööd oma nurgakiviks projekti, kliendi-põhine, professionaalne praktika või originaalse uurimistöö, järelevalve all on Johns Hopkinsi SAIS õppejõud, mille nad siis sõlmida ja viibida oma teise suve jooksul.

Tööhõive tulemused

MAGR aste annab õpilastele oskused, mõisted ja analüütilise meetodeid vaja mõista ja hallata globaalse riskitegurid avaliku korra ja erasektori otsuste tegemisel. MAGR lõpetajad on valmis erinevaid rolle avaliku, era- ja mittetulundussektori nagu:

 • Konsultatsioonifirmad (poliitiline risk, keskkonnakaitse, rahvatervis, linna planeerimine, avalike suhete);
 • Energiasektor (poliitika-, ülesvoolu / allavoolu, uurimise);
 • Rahvusvahelised organisatsioonid (nt Euroopa Komisjoni, ÜRO, Maailmapank, OSCE, NATO);
 • Valitsus (välis ning sõjaväe ja luure, hädaolukordade juhtimine);
 • Finantssektor (finantsteenused, varahaldus, reitinguagentuurid, pangandus ja kindlustus).

SAIS-Euroopa büroo Karjäär Services teeb tihedat koostööd MAGR õpilasi suunata oma professionaalse arengu ja töökohtade otsinguid. Arvestades selle strateegiline asukoht Euroopa südames, Bologna pakub mugava aluse otsib tööd suuremates pealinnades üle kogu kontinendi, kus aktiivne võrgustike Johns Hopkinsi SAIS vilistlased hõivata kõrgeima auastmed Euroopa poliitika, äri ja valitsusväliste organisatsioonidega. Lisaks juurdepääs professionaalne kohtadel eelnimetatud sektorid oleks hõlbustanud praktikavõimalusi ja institutsionaalsed suhted, mis on juba olemas SAIS Euroopa poliitiliste uuringute, avalike suhete, nõustamine, rahvusvahelise ettevõtluse arendamise, finants- ja makromajandusliku analüüsi, poliitiliste liikumiste, keskpangateenuste ja rohkem.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 2 kursust The Johns Hopkins University School of Advanced International Studies – SAIS Europeis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
13 kuud
Päevane õpe
Price
45,720 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev