Master of Arts in hariduse juhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Units: 45 kvartali ühikut (15 kursust)
Programmi pikkus: 1,5-2 aastat; täistööajaga / osalise tööajaga
Algus: Fall, Winter, kevadel või suvel
Instructional Meetod: Ülikoolilinnakus Master of Arts kraadi Hariduse Administration sisaldab 36 ühikut kursuste nõutav Esialgne Bürooteenused mandaat (mis on akrediteeritud California Komisjon Õpetaja credentialing) pluss veel 9 ühikut valikainete kursuste. Kandidaadid jätkata Esialgne Bürooteenused mandaat võib teenida Master of Arts kraadi täites kolm täiendavat valikainete kursused valitud koostöös akadeemilise nõustaja.

Master of Arts kraadi Hariduse Administration on asjakohane ka isikud, kes teenis oma Esialgne Bürooteenused mandaat kontrollimise ja püüavad tugevdada oma teadmisi ja üksikisikutele, kes ei hoia õpetamise või õpilane personali mandaat, kuid soovivad arendada oma teadmisi halduse ja juhtimise haridusasutustes, et jätkata karjääri erakoolid või valmistada doktorantuuri. See programm on suunatud California kutsestandardite haridusjuhid.

Õppekava

Kursus pealkiri Osakute
EDUC 360 organisatsiooni juhtimise 3
EDUC 361 instructional Leadership 3
EDUC 362 Organizational Behavior 3
EDUC 363 Organisatsiooniline juhtimine ja õigus 3
EDUC 364 Juhtimine Field Lab 3
EDUC 365 Inimressursside arendamine 3
EDUC 366 ühenduse Juhtimine 3
EDUC 367 Kontekstuaalne Field Lab 3
EDUC 368 programmi hindamine 3
Vali üks
EDUC 369
VÕI
EDUC 490
Action Research
VÕI
Haridus uurimismeetodid
3
Vali üks
EDUC 370
VÕI
EDUC 376
Ühenduse ja Tech. labor
VÕI
Tech. et suurendada edumaad
3
EDUC 371 programmi Sekkumine 3
EDUC 374 organisatsioonikultuur 3
EDUC 428 Financial Management 3
EDUC XXX Valitav 3
Kokku Units 45

Sisseastujale Nõuded

Taotlevad haridus- ja nõustamispsühholoogia koolis peavad taotlejad täitma allpool loetletud üld- ja programmi erinõuded.

 1. Täitke ja saatke online-taotlusvorm
 2. Täitma ja esitama avalduse eesmärk.
 3. Avalda $ 50 tagastamatu taotluse lõiv
 4. Avalda praegune CV
 5. Kaks koopiat ametliku ärakirja iga keskharidusjärgsed käisite (olenemata pikkusest uuringu või mitmeid kursusi võtta)
 6. Soovituskirja. Kõik programmid nõuavad 2 soovituskirja, välja arvatud MA nõustamises ja MA Nõustamine psühholoogia programmid, mis nõuavad 3 soovituskirja

Märkus: GRE või GMAT skoori ei vaja luba.

Me ei nõua soovituse vormis. Kirjad peavad tegelema akadeemilise ja / või erialase kvalifikatsiooni, mitte ainult isikliku iseloomu ja ei pruugi olla pere või sõpradega. Soovitus tähed saab meilitsi otse ecpadmissions@scu.edu või saadetakse otse meie kooli aadressil allpool poolt Soovitaja. Soovitaja võib ka posti teel tähed otse hagejale, kes saab siis saatke see meile kas e-posti või posti otse meie koolis. Pange tähele, kui valid selle meetodi soovitust kirja olema suletud ümbriku ja allkirjastatud Soovitaja kogu klapp.

Võite esitada need dokumendid koos või eraldi kas e-posti teel ecpadmissions@scu.edu; või posti teel meie Sisseastujale Office aadressil:

School of Education ja nõustamine psühholoogia:

Guadalupe Hall
455 El Camino Real
Santa Clara, CA 95053-0207

Rahvusvaheline Taotleja nõuded

 1. Inglise keele eksami: TOEFL (skoor 90 või rohkem) või IELTS (skoor 6,5 või kõrgem) on vaja rahvusvaheliste üliõpilaste, kes on lõpetanud keskhariduse omandanud mõnes muus keeles kui inglise keeles. TOEFL või IELTS võib loobuda, kui teie bakalaureuseõpe (ja magistriõppe vajaduse korral) lõpetati institutsioonide mis on inglise peamine õppekeel. Kuid kõik taotlejad võib paluda esitada täiendavaid tõendeid inglise keele kui vaja.
 2. <li>  International Education Hindamine: Transcript hindamiste on vaja &uuml;he heakskiidetud NACES asutustega. Taotlejad Master of Arts in Teaching + &Otilde;petamine mandaat (MATTC) programm peaks olema nende &auml;rakirju hinnanud &uuml;he asutuse poolt heaks kiidetud CTC. Pange t&auml;hele, &auml;rakirja hindamiste peab sisaldama kraadide vastavuse ja USA GPA vastavust. Soovitame muidugi-by-muidugi hindamisaruande.</li>
  <li>  T&otilde;end Eesm&auml;rgid: USA viisainfo t&otilde;endit on piisavalt vahendeid, et rahastada oma reisi, elamiskulud ja programmi uuring. Palun vaadake International Student Services kodulehel up-to-date hinnanguline maksumus seotud t&auml;isaasta akadeemilise ECP.</li>
  

Pärast kättesaamist ametliku aktsepteerimise kirjas, üliõpilane ühendust ECP Sisseastujale büroo, ecpadmissions@scu.edu jaoks I-20 dokumendid taotleda F-1 üliõpilasviisa. Kui see on valmis siis edastatakse International Student Services Office.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Guided by strong dedication to academic excellence and service to society, the School of Education and Counseling Psychology at Santa Clara University educates compassionate, competent, and ethical pr ... Loe edasi

Guided by strong dedication to academic excellence and service to society, the School of Education and Counseling Psychology at Santa Clara University educates compassionate, competent, and ethical professionals committed to meaningful and supportive engagement with diverse people, schools, and communities built on the foundation of our Core Values. Näita vähem