ESITLUS

Kursus pakub intensiivset klassikalise koolituse üliõpilastele näitlemise ja näitleja. Sissepääs loomulikult tuleb esitada avaldus.

Eutheca kohusetäitja Cours võib olla eriti sobivad neile, kes soovivad õppida Commedia dell'arte, narratiiv teatri - Theatre Jutuvestmine ja kohusetäitja teatri tegemisel. Väljakutseid ja intensiivne, see kursus on rahvusvaheliste osalejatega, kes soovivad arendada oma käsitöö läbi põhjalik uurimine klassikalisi canon.

EESMÄRGID:

 • arusaamine playright töö, ei peeta ainult ajaloos Euroopa teatri kontekstis, kuid kuidas seda rakendatakse kaasaegse ühe ja üldiselt seotud näitleja töö.
 • assimileerida rudimental Vehklemine looduskaunis võidelda.
 • Arendada arusaamist vokaal instrument üksikisiku tasandil, kuidas see on seotud lavastada töö ja nõudmistega kirjanik ja lavastaja
 • arendada märkus leid ja kuulamisoskust ning uurida laadi filosoofia koorilaulu.
 • leida ja säilitada keskus: improviseeritud liikumise ja näitleja kontrolli keha, kontrolli ja tasakaalu hädavajalik.
 • relvastatud ja relvastamata võidelda lavale. Õpi tehnikaid fookuse ja vajadust tegutseda, et saavutada reaalsus.
 • õppida füüsilise suhtlemisviise

TULEMUSED:

 • suurem autonoomia näitleja töö
 • paremat tehnikat Scenic võidelda
 • parandada vokaal instrument üksikisiku tasandil
 • parandamine improvisatsiooni tehnikat
 • mõista olulisi vahe toimega ja lava skript

Erialane ettevalmistus

MA kohusetäitja spetsialiseerunud spetsialistid etenduskunstide rahvusvaheliselt. Kuna nad on kõige enam arenenud, mitmekülgne oskusi, et toime tulla erinevate töö konteksti, siis on ka omandatud erialaste teadmiste ja rahvusvahelise suhtumine tootmise turul.

Nad on omandanud vajalikud oskused, et teha uurimis- ja eksperimentaalne; Lisaks nad on omandanud teadmisi improvisatsiooni draama teater kunstilise teadlikkust ja suurepärased tehnilised oskused; nad saavad arendada dramaturgiliselt intuitsiooni, idee, andvat intuitsiooni ise kirjapildis rohkem sobib maalilise realiseerimiseks.

KUTSEKVALIFIKATSIOONI antud:

Master of Arts in kohusetäitja:

Üliõpilased, kes täidavad Master kasumlikult, saavutada üheaegselt nii Eutheca diplom ja Master of Arts in kohusetäitja pealkiri tunnustatud ja välja andnud University of Wales.

Sisseastujale

See kursus on mõeldud rahvusvahelistele üliõpilastele BA või BFA kraad või sellega samaväärne. Õpilased ilma esimese astme peab näitama võrreldaval tasemel teadmisi ja kogemusi professionaalne ettevõte või kutseõppeasutuses teatrikooli.

TASU 2016/2017

Õppemaksu jaoks on see muidugi on € .25.000,00.

MÄRGE:

 • Tasud iga perspektiivis tuleb tasuda ette ja hiljemalt nimetatud kuupäevaks õpilase pakkumisi kirjas. Iga õpilane, kes on võlgnevusi seoses tema / tema tasu ei saa areneda oma väljaõppele, kuni kõik lahendamata võlgnetavad EUTHECA makstakse. Õpilased, kes ei ole maksnud tasu täies enne lõpetamist oma õppetöö on nende tase jätta kuni need maksed tehakse.
 • Õpilased, erandjuhtudel, kes kavatseb lahkuda EUTHECA peab andma vähemalt ühe semestri teatama kirjalikult oma kavatsusest akadeemilisele Office. Õpilased vastuta tasu kogu etteteatamisaega (nt kui õpilane jätab keskel sügissemestril nad vastutavad ülejäänud tasu selle mõiste ja kogu tasu järgmiste kevadsemestril).

On väga ebatõenäoline, et EUTHECA on sunnitud sulgema tõttu force majeure, ei tasu saab tagastada ega kompensatsiooni iga perioodi õppemaksu, mis võivad olla kaotsi läinud läbi Akadeemia võimetus oma töö tõttu asjaoludest väljaspool oma kontrolli.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date