Loe ametlikku kirjeldust

p John Cabot'i ülikooli kunstiteaduse magister (MA) juhendab õpilasi kunstiajaloo materjalide ja meetodite professionaalse meisterlikkuse poole, rõhutades eelkõige Rooma muuseumi, mälestiste ja arheoloogiliste paikade uurimist. Aste võib kulub umbes viisteist kuud täistööajaga uuring. Programm on kahekordne keskenduda: visuaalne kultuuri Rooma ja Vahemere ajas, antiigist kuni käesoleva; ja omandamise tehnilisi oskusi esmane uurimistöö. Samuti stimuleerib kriitilist perspektiivid mõju rooma kunsti üle kogu maailma. Lähis-riikide kõrghariduskomisjoni poolt akrediteeritud MA tervitas oma avaklassi 2017. aasta sügisel. See on esimene USA akrediteeritud kraad programmi kunstiajaloo põhineb täielikult Roomas.

KESKKONNA PROGRAMM

Õpetab John Cabot Ülikooli rahvusvahelise õppejõud, programm saab valmis kolm semestrit täiskoormusega õpe (Fall-kevad-sügis) ja vahepealse suvel. See kulgeks kolmest etapist: a ehitatud Sihtasutus Aasta (Fall-kevad); Master 's eksam (suvi); ja doktoritöö Semester (Fall). Seminarid ja koolitused toimuvad John Cabot Ülikooli ülikoolilinnakud keskel asuva Trastevere linnaosa Rooma ja selle lähedal Roman muuseumid, kirikud, paleed, monumendid, arheoloogia parkides, arhiivid, haruldaste raamatute raamatukogudes, taastamise töötoad uuring kogud, kunstnike töökojad, avaliku rajatised ja kaasaegse kunsti galeriid. Need kohad visuaalse kultuuri ja dokumentatsiooni kujuta laboris kraadi. Mõned kursused hõlmavad reisimist teiste Itaalia-näiteks Napoli, Firenze, või Assisi.

ADMISSIOONID

MA püüab mitmekesine bassein taotlejate innukalt jätkata range kraadiõppe rahvusvahelises keskkonnas saavutamiseks kasutatakse palju võimalusi intellektuaalse ja tööalast arengut saadaval Roomas. Taotlused on oodatud alates omanikele bakalaureusekraad või samaväärne alates akrediteeritud ülikooli, kes on läbinud vähemalt kaksteist poolaasta krediidi tundi või samaväärne kunstiajaloo klassi-punkt keskmiselt vähemalt 3,0 (B) või samaväärne. Seminarid ja koolitused toimuvad inglise keeles ja seega nõuavad oskuse inglise keeles, nii suuline ja kirjalik. Lugemine hästi itaalia, prantsuse või saksa ajal sisenemise programm on väga soovitatav.

KUIDAS KANDIDEERIDA

Sissepääs põhineb ülevaade järgmistest osadest:

  • Täidetud taotlusvorm;
  • Isiklik avaldus 600 sõna üksikasjalikult oma põhjused huvi programmi;
  • Proovi (10-15 lk) oma akadeemilise kirjutamise inglise keeles;
  • Ametliku ärakirja kõigi keskharidusjärgsed (bakalaureuse- ja magistriõppe) läbiviidud uuringu kuupäeva. Ärakirju ole inglise või itaalia peab kaasas olema kinnitatud tõlge inglise keelde;
  • Tõend lõpetamist bakalaureusekraadi või samaväärse akrediteeritud ülikooli, kui ei ole tõendatud ametlikus ärakirju;
  • GRE-tulemused (valikuline, kuid soovitatav rahastamist taotlevatele õpilastele. Meie GRE-kood on 7772);
  • Kolm tähte viide professorid hinnata oma akadeemilise töö ja sobivuse kraadiõppe;
  • Tõend inglise keele oskuse kujul ametliku kirja, milles institutsioon, kus taotlejal on bakalaureusekraad (või samaväärne), mis tõendab, et inglise peamine õppekeel kraadi; või hinded üks järgmistest inglise keele oskus katseid.
Programmi õpetamise keel:
Inglise
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
15 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
21,000 USD
USA kodanike, alaliste elanike USA või Kanada kodanikud EUR 19000 - riikide kodanike puhul, välja arvatud Ameerika Ühendriikides või Kanadas. Rahalist abi on saadaval.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date