Magistritöö kunstiteraapia on 61 ainepunkti 900 internatuuri tundi (400 otsese kliendi kontakt) lõpetamise nõudeks, mis tagab maksimaalse haridus- krediit poole credentialing Registreeritud Art Terapeut (ATR) koos kunstiteraapia credentialing Board (BC) ja kursuste nõutav kunstiteraapia ja nõustamine riigi licensure. Kõik meie klassid on-campus, me ei paku online-klassi jaoks magistriprogrammi kunstiteraapia.

Kunstiteraapia

Magistritöö kunstiteraapia koos Thesis valik

See 63-krediidi väitekirja valik on saadaval heakskiitu programmi õpilastel jätkata esialgsele uurimistööle ja toota magistritöö. Lõputöö variant taotletakse pärast 1. poolaastal.

MA kunstiteraapia tava

MA kunstiteraapia tava võimaldab taotlejatele magistri- või doktorikraad seotud valdkonnas kandideerida. Programm näeb ette 30 krediiti kursuste ja 700 internatuuri tundi (350 otsese kliendi kontakt). Nõustamine võimaldab asendusi mõned kursuste peaks õpilane on juba samaväärne kursuste. Täiendav kursuste võib olla vajalik, et katta kogu sisu valdkondades nõutav Posti magistri programmi. (Kõik eeldused Master taotluse kehtib kõikidele Post magistriõppe taotlejatele.)

Bachelor of Arts / Magistriõpe of Arts in Art Therapy programm (BA / MA)

Kombineeritud bakalaureuse- ja magistrikraadi programmi kunstiteraapia eesmärk on pakkuda laia kunsti tausta kunstiga ja psühholoogia ettevalmistus lõpetaja töö kunstiteraapia. See võimaldab üliõpilasel õppida kunstiteraapia on kaks kõige tähtsamat sihtasutuste samas täites bakalaureusekraadi. Õpilane saab rakendada Graduate School of Arts and Sciences teisel poolaastal junior aasta bakalaureuse uuring. Lubamise Graduate osa programmi, vastuvõtmine peab olema saadud enne algust neljandal aastal programmi. Sissepääs sõltub mitte ainult akadeemilise ja kunsti saavutus, vaid ka kunstiteraapia teaduskonna hinnangu taotleja küpsust ja võimekust arendada isikuomadusi, mis võimaldab tema või teda toimida ka kunsti terapeut. Kui vastuvõtmise MA programmi kunstiteraapia saadakse, BA antakse pärast edukat lõpetamist neljandal aastal programmi.

Uurimisprogrammi bakalaureuse- segment võimaldab üliõpilasel suuremate kas kunstiga või psühholoogia. Need eriala kujutava kunsti on vaja teha suur hulk tööd psühholoogia (peaaegu alaealine), samas kui neil, kes võtavad psühholoogiat teeb märkimisväärne hulk tööd kunstiga. Kui vanemate aastas, kahe magistriõppesse kunstiteraapia ARTH 6221 Studio / Tehnika kunstiteraapia ja ARTH 6210 Nõustamine / kunstiteraapia protsess I, võetakse sügissemestril ja kaks magistriõppesse (määrab), on võetud õppeaasta kevadsemestril koos neid erialasid vaja täita bakalaureuse nõuetele. Nii bakalaureuse- ja magistriõppe au antakse nende nelja kursused ja seega oluliselt vähendada õpilase rahalisi kulutusi. Praktika kursuste ei alga enne Kevadsemester või võimaluse korral teist aastat programm.

Üldine Vastuvõtutingimused

  • Bakalaureuse kraadi regionaalselt akrediteeritud kolledžis või ülikoolis koos hinne punkt keskmiselt B või parem.
  • Avalduse eesmärk
  • 2-3 soovitus kirjad
  • Studio Art eelduseks kursuste
  • Psühholoogia eelduseks kursuste
  • Porfolio
  • Hetkel taotluse
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 19 kursust The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciencesis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020