Fine Arts - maali: www.hanzegroningen.eu/mp

Kas soovite kasvatada kunstnikuna kunsti? Kas soovite laiendada oma oskusi ja laiendada oma teadmisi ja arusaamist maalikunsti? Kas sa tahad teada, kuidas kasvatada nagu kunstnik kunst, mis on välja mõeldud üle kogu maailma? Täna on tähtis, kunstnikele läbi eksperimente, et mõista, kuidas taju psühholoogia tunnetus ja kujutlusvõime tööle. Et teada saada, kuidas teisendada ideed pildid ja saada oma sõnumi avalikkusele. Oder meie brošüür siin.

See on põhjus, miks sa veedad palju aega sel programmi seisukohad mineviku, oleviku ja tuleviku ning suhetest taju ja tunnetuse, pildi ja keele, stabiilne ja ebastabiilne meedia, vana ja uut tehnoloogiat, kunsti ja teaduse. Sul on ka õppida kohaliku ja globaalse vorme ühiskonnas. Koos teiste õpilaste siis uurib kaardistatud ja kaardistamata territooriumidel, jagades seisukohti ja ideid ning õppida üksteise kogemustest.

Sa leiad end firma õpilasi, kes on pärit erinevatest riikidest ja kultuuridest ja erineva taustaga. Mis te kõik osakaal on vaimustus maali. Te soovite, et tuua oma kunstiteose kõrgemale tasemele. Koos siis arendada kriitiline vaade maailmale ja oma mõju kunstnikuna. See aitab edendada oma kunstilise nägemuse samuti oma arusaamist mõju oma töö ühiskonnas. Te kasvab nii individuaalne maalikunstnik kui ka kunsti professionaalne ühiskonnas, mis muutub kiiresti.

Struktuur

MFA värvimine on kaheaastase õppekava. Esimesel aastal siis keskendub uurida oma võimalusi oma valitud valdkonnas. Sa teha oma teadusuuringuid ja stuudio töö meie hübriid Arts Lab. Me väljakutse teil uurida, kuidas saab uuendada ja uuendada oma tööd, julgustades teil ületada piire ja vaata piiridest oled harjunud. See on ka aasta peegeldus: õpid, et näha oma töö ja et teised õpilased teises valguses. Oluline on mõista suhteid maali ja muu meedia ja õppida, kuidas saate uuendusi, et parandada oma kunsti praktikas. Samuti on võimalik, et saada rohkem teada rahvusvahelise kunstimaailma, luua uusi mõisteid ja avastada võimalusi kunsti teadus.

Ajal oma esimese aasta siis laiendada oma teadmisi ja arusaamist, kuidas distsipliinide seotud ajal oma teadusuuringute ja meedia teooria tunnid. Sa osaleb rühmatööd oma kaasõpilastega, ekspertide ja avalikkuse tutvustamine ja arutamine eksperimentide tulemused, töökojad, uurimisprojektid ja teie võitis edusamme. On ka aeg individuaalse või kollektiivse külastuste asjaomaste institutsioonidega, festivalid ja teaduskeskused.

Pärast 1. aasta

Alguses oma teisel aastal on teil aimu, mida sa tõesti tahad saavutada sel master. Olete koostanud oma individuaalne uurimistöö kava, mida viib läbi teisel aastal, mis viib oma magistritöö.

Teise aasta on keskendunud oma lõpetamise uurimisprojekti. Sul ikka minna klassidesse, kuid mitte nii tihti kui oma esimesel aastal. Innustatuna oma juhendajatele, mida viivad läbi oma uurimisprojekti ja kirjutada oma magistritöö. Seal on palju võimalusi, et jagada oma tööd teistega ja mõelda, mis see on, mida tahame teha. Ajal rida avalikke dialoogid siis arutada oma tööd publiku külalislektorid ja teised, et parandada lõpptulemust.

Additonional teemad ja projektid

Lisaks tavakohtumist ja klassid on teil võimalus osaleda loengusarja Ülikooli Groningen umbes ajaloo, kunsti, psühholoogiat ja kunsti kunsti filosoofia. Sul on ka osaleda ühises teadustöös muidugi Research & Development / New Media Art Practices koos magistranti Ülikooli Groningen. Samuti saab teostada projekte keskuse of Applied Research ja muude Hanze partneritega. Ajal oma teise aasta saab taotleda auhindu suurepärase õpilaste kunsti, nagu George Verberg stipendium.

Rahvusvaheline võimalused

See kapten on rahvusvahelise tähelepanu: väga paljud meie õpilased on pärit välismaalt. Nende panus on suur väärtus kõigile õpilastele. Lisaks ajal oma teisel aastal saab külastada rahvusvahelistel näitustel, biennaalid ja triennals ja liituda intensiivne õppereis New York.

Pärast lõpetamist

Nagu master of Fine Arts võite jätkata luua oma kunsti praktikas, üksikult või liikmena kunsti kollektiivne.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 8 kursust Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlandsis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,060 EUR
EL / EMP 2006 € / aastas, mitte-EL 7500 € / aastas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev