Keskendunud varustamise juhtide ala spetsialiseeritud kirikuga seotud ministeerium.

Teie MA ministeeriumi eriala on ainulaadne oma praeguse ministeeriumi kontekstis kohalikus kirikus, parachurch või muud kirikuga seotud ministeerium. Meie üldjoontes Evangeelse pärand ja rikas bassein teaduskonna kogemus koos paindlikkus suunata oma programmi väga konkreetselt, et MA ministeeriumi suurepärane võimalus kasvada tark alaste ministeeriumi Jumala teile.

Kust seda kraadi mind?

Selle asemel, et silla konkreetse kutse- või hariduse eesmärk, MA ministeerium on mõeldud, et rikastada ja süvendada oma praeguse ministeeriumi kontekstis.

Mida ma õppida?

Kursused siis võtan järgmised:

Piibli, Teoloogiline ning Historical Studies - 12-15 tundi

Vähemalt ühe kursuse (2 tundi) iga Vana Testament, Uus Testament, teoloogia ja ajalugu

Ministeerium Praktika ja kontekst * - 12-15 tundi

Vähemalt neli kursused ministeeriumi taotluse, millest kaks (6 tundi kokku) peab olema konkreetses valdkonnas ministeeriumi eriala, mis annab aluse nurgakiviks integreeriv kogemus.

Nõutav: PT 5000 Personal hindamine ja ministeeriumi Orientatsioon * alad ministeeriumi Valdkond hiljuti lõpule MA ministeeriumi lõpetanud või praegused õpilased kuuluvad need allpool. Need valdkonnad ja kursusi pakutud ja võivad varieeruda vastavalt vajadustele üliõpilane ja kättesaadavus kursused. Kuigi 6 tundi spetsialiseerumine on vaja, 6-9 ületundi pluss nurgakiviks kogemus võimaldab üliõpilasel täita nii palju kui 14 või rohkem semester tundi spetsialiseerumine. Kursuse töö on saadaval ka läbi piiriülese registreerimise teistesse seminaride Association of Chicago teoloogilised suunad (Ap) konsortsium. Konsulteerige oma nõustaja muidugi soovitusi.

Nurgakiviks - 3-6 tundi

 • ID 7465 MA Min nurgakiviks kogemus 3-6 tundi

Ministeeriumi põhinev kogemus, mis ühendab Piibli / teoloogiline / ajalooline ministeeriumiga praktika ja konteksti komponendid programmi ja annab võime edasi spetsialiseeritud teenuseid kirikus (ID 7465). See intensiivne kogemus võib olla praktikumi või projekti ja (3 semester tundi) kaalub vähemalt 168 tundi (12 h / nädalas 14 nädalat) kogemusliku õppimise ja kaasnema 7500-to-10000 sõna (25 -30 lehel) kriitiline analüüs paber näitab integratsiooni programmi komponente valdkonnas ministeeriumi spetsialiseerumine.

Field Haridus

Kõik MA ministeeriumi õpilased peavad täitma valdkonnas haridus nõuetele.

Field haridus ja praktika kaasata järelevalve töö valdkonnas põhinev ministeeriumi, mis on üldiselt Christian organisatsiooni või kirik väljaspool TEDS kogukonnas. See osa TEDS kraadi programmid on mõeldud:

 • Integreerida klassiruumis uuringud on-the-maa ministeerium.
 • Abi omandada, tugevdades ja rafineerimise ministeeriumi teadmisi ja oskusi.
 • Assist hindamisel ja kristliku iseloomu arendamiseks, vaimsuse ja ministri kõne ja identiteeti.

Field haridus ja praktika kogemusi juhindub juhendaja, kes on ühtlasi ka mentor ja equipper. Võimalused Trinity õpilaste Chicago pealinna on rikkalik ja mitmekesine. Field haridus ja praktika kursused võib võtta igal poolaastal ja lõpetatud kõikjal maailmas. Õpilane on Extension saidid ja Florida Regional Center peavad vastama sama valdkonna ed nõuded üliõpilased on Deerfield campus.

Nõuded

Field haridus on programmi nõue kõigis programmides ja on eelduseks internatuuri nõue osana MDiv programmi. Enne mis tahes valdkonnas haridus, kõik õpilased peavad osalema või lõpetada valdkonnas hariduse orientatsioon. Uus üliõpilased (Deerfield campus ainult) registreerimisega oma esimese valdkonnas haridust või internatuuri peab osalema selle orientatsioon sessiooni alguses semestri ajal pikendamine Florida Regional Center õpilased saavad seda teha online. Field Haridus ja Praktika nõuded on rahul vaid siis, kui need vastavad sobival ajal kohustused, mis on vajalikud lõpetamist.

ministeerium Valdkond

Valdkondades ministeeriumi Valdkond loetletud neli potentsiaalset rajad MA ministeeriumi programmid. Need alad ministeeriumi spetsialiseerumine ja kursused loetletud iga ala on soovitatud ja võivad varieeruda vastavalt vajadustele üliõpilane ja kättesaadavus kursused.

 • Saarna ja õpetamine
 • Vaimulik kujunemine ja Pastoral Care
 • Kultuuri Engagement
 • juhtimine

Millised on eeldused lubamist see programm?

Lisaks nõudeid omaks, tahad olla kursis järgmisi põhilisi eeldusi:

 • Pead akrediteeritud bakalaureusekraadi tase;
 • Teie GPA peab olema vähemalt 2,5 kohta 4,0 skaalal (kuigi võib olla erandeid);
 • Pead võtnud kursused Vana Testament, Uus Testament, ja teoloogia;
 • Küsime isiklik ministeeriumi avalduses, ametliku pastoraalne või ministeeriumi juhendaja soovituskiri ja me võib nõuda intervjuu.
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 3 kursust Trinity International Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Duration
2 - 3 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date