Asub Kesk-Londonis, Aga Khan University Institute for Study of Muslim tsivilisatsioonide (ISMC) kaheaastase MA programm pakub:

 • Erisugusel mõista islami tsivilisatsioonide nagu nad on aja jooksul arenenud.
 • Rõhutab paljususe ja keerukuse mineviku ja oleviku moslemi kultuuri, õpib neid osana maailma kultuurides.
 • Töötab abivahendeid sotsiaal- ja humanitaarteaduste raamistikuna õppimist.

Jooksul erialade sotsiaal- ja humanitaarteaduste meie õpilased õpivad mitmeid teemasid, sealhulgas, arengu uuringud, majandus, politoloogia, kunst, arhitektuur, ajalugu, kirjandus, võrdlev religioon ja seadus.

MA programm koosneb mitmest südamik ja valikainete kursused, mis sisaldab valdkonna baasil keelekümblusprogrammi (araabia, pärsia või Türgi), sidepidamise ja Juhtimise Programmi samuti välitööd, mis aitab kaasa väitekirja.

Rahaline abi on kättesaadav laenu vormis ja osaliselt toetused.

Õpetamine ja õppimine

Õpe ISMC on nii klassiruumis ja kohapealsete. Suvel oma esimese aasta õpilased osaleda keelekümblusprogrammi - reisivad vastava riigi kogeda keele ja kultuuri erineb oma. Teisel aastal, õpilased peavad valmistama väitekirja toimunud vabatahtliku valdkonnas projekti teema omal valikul.

Õpilased osalevad ka laia akadeemilise ekskursioonid käigus MA programmi ja kasu rajatisi ja tegevusi, mida pakub naaberriigi institutsioonide nagu School of Oriental ja Aafrika-uuringute (SOAS), London School of Economics (LSE) ning Briti raamatukogu, teiste hulgas.

Õppimine London pakub suurepärase võimaluse kuulata ja kohtumine tuntud rahvusvaheliste kõlarid.

Lisaks instituudi kultuuriüritusi, akadeemilise ja seminarid pakkuda õpilastele teise kohta, mille kaudu kultuuri moslemid võivad pidada. Need sündmused olla ka võimalus kokku puutuda ideid ja kohtuda väljapaistvate teadlaste erinevatest valdkondadest.

Programmi struktuur

MA moslem Kultuuride on kaheaastase programmi, mis koosneb mitmest eri osast: südamik ja valikainete kursused, põllu-põhine keelekümblusprogrammi, sidepidamise ja Juhtimise Programmi ja välitööd, mis aitab kaasa väitekirja.

Kursused on jaotatud viieks komponente.

 • Sissejuhatus humanitaar ja ühiskonnateadused
 • Moslemi Heritages osana maailma kultuuride
 • Kaasaegse Muslim Kontekstid
 • metoodikad
 • KEELED

Kahe aasta MA programmi, õpilased peavad täitma kokku 24 kursust, mis koosneb:

 • 15 core kursused
 • 6 keelekursused
 • 3 valikained

Õpilased on ka kohustatud täitma keelekümblusprogramm ja juhtimisoskuste programmi.

Teisel aastal, üliõpilased valmistada dissertatsiooni kuni 20.000 sõna pärast valikulist välja projekti teema omal valikul. Üldiselt hindamine põhineb ettekanded, kirjalikud tööd ja uuringud. Associated väitekiri on eelduseks lõpetamist MA programmi.

Sobivus

Et lugeda lubamist MA programmi taotlejad peavad olema järgmised:

 • Bakalaureuse kraad (vastab UK bakalaureusekraad), akrediteeritud / tunnustatud ülikoolis, soovitavalt humanitaar- või sotsiaalteadustes.

Inglise keele nõue

 • Kehtiv IELTS (Academic) tulemusena - üldine bänd skoor: 6.5 (minimaalselt 5,5 kõigis neljas komponendid). Nii üldiselt üksiku komponendi nõue peab olema täidetud. Pange tähele, et me nõustuda ainult IELTS tulemused katsekojad heaks kiidetud UK Viisad ja Immigratsioon. Täpsema info saamiseks külastage oma koduleheküljel (UKVI). Pange tähele, et ilma kehtiva ja heaks IELTS testi tulemus, siis me ei saa arvestada oma taotluse.
 • Taotleja on lugeda täitnuks keelenõudest kui nad on riigi ühe järgmistest riikidest: Antigua ja Barbuda, Austraalia, Bahama, Barbados, Belize, Kanada, Dominica, Grenada, Guyana, Jamaica, Uus-Meremaa, St Kitts ja Nevis, Saint Lucia, Saint Vincent ja Grenadiinid, Trinidad ja Tobago, Ühendkuningriik ja Ameerika Ühendriigid.
 • AKU-ISMC kasutab UK NARIC andmebaasi määrata samaväärsus rahvusvaheliste kvalifikatsiooni. Kui te ei ole kindel samaväärsus oma kvalifikatsiooni, siis soovitatakse pöörduda kohtusekretäri asetäitja, ISMC enne taotluse.

Õppemaks

Aastane õppemaks algaval õppeaastal september 2016 on £ 11.710. Juhul, kui õpilane taganeb MA programmi, õppemaksu kogu perspektiivis tuleb tasuda. Teise õpilased võivad maksta oma tasu neljas osas on £ 2,927.50.

Programmi õpetamise keel:
Inglise
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
11,710 GBP
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date