Master of Arts in muusika

Üldine

Programmi kirjeldus

inglise meister

School of Arts pakub inglise keele magistri programmi kujutava kunsti, audiovisuaalse kunsti ja muusikat. Igal aastal kümneid välisüliõpilaste valida kapten programmid meie teaduskonna õpinguid jätkata. Esinemine üliõpilast erinevatest maailmajagudest on rikastumise meie haridussüsteemi traditsioon ja annab lisaväärtust koolituse välisriikide magistrantidele ja flaami õpilased liigub Hollandi keele bakalaureuse programmid samasugused.

Programmid on korraldatud nii, et hõlbustada suhtlust hollandikeelse ja inglise keelt üliõpilastele informaalse hariduse kontekstis, seminaridel ja kursustel ja isegi kunstiprojektides nad hakkavad koos üles. Erinevusi ei ole õppekavades, pädevused, õpitulemuste või organisatsiooni vahel ingliskeelseid programme ja nende hollandi keele kolleegidega. Inglise keelt kandidaadid, kellel on magistrikraad muusika võib ka käia, et arenenud magistri solist kaasaegse muusika ".

Orientatsioon testid kapten ja kaotades programmid

Juurdepääsu kapten programmid on aastane valimise kord kevadel ja üks suvel. Allpool leiate informatsiooni brošüür taotluse vorm orientatsiooni testid. Loe läbi selle brošüüri hoolikalt; leiad kirjelduse ja praktilist teavet seal samuti tähtajad jälgida. Kandidaadid Master või kaotades programmi esmalt registreeruma. Registreerimisel kandidaadid saavad taotlusvormi täita. Iga detsembril teave orientatsiooni testid järgmisel aastal ilmub ka siin. Õppimisele tee treenerid on hea meel pakkuda Teile lisateavet.

Master of audiovisuaalse kunsti

Õppekavade

  • Performing muusika: klassikalise muusika (intr / voice)
  • Performing muusika: klassikalise muusika (hääl)
  • Performing muusika: jazz (instr / voice)
  • Performing muusika: pop (instr / voice)
  • Helilooja muusikat: koosseis
  • Helilooja muusika: muusika tootmine

Eesmärgid

Edukalt selle programmi, üliõpilased peaksid olema võimelised: - analüüsida, tõlgendada ja hinnata oma koostiselt või muusika lavastused, muusika etendused, instrumendid, arvamusi oma eriala ja teiste omadest; - Tõlgendada ja piiritleda oma koostiselt või muusika lavastused, muusika etendused, instrumendid, arvamusi oma eriala ja teiste omadest laias ajalooliste ja kaasaegsete, kultuuri ja kunsti raames; - Luua ja säilitada inspireeriv ja funktsionaalne töökeskkond; - Näidata sügav soov areneda muusikud, pillimeistrid ja muusika teoreetikud; - Näidata soov omandada ja realiseerida koosseis, muusika-tootmine ja vahend tegemise ülesandeid, või omandada ja realiseerida ülesandeid kui täita muusik; - Teha suurt kunsti panuse ansambli protsessi, sealhulgas muusikalised loominguline protsess, samuti loomist muusika tootmine, või püüda omandada ja realiseerida ülesandeid, mis on seotud hoone muusikariistad; - Olema vastutav, ja / või koostööd, muusika tootmisprotsessis või muusikaline grupp protsessi muusikariista ehitus töökojas.

Edukalt selle programmi, üliõpilased, kes valivad eriala moodustavad muusika peaks lisaks olema võimeline: - vajalikku abi, väljendada end isiklik ja kunstiliselt parem viisil, mis põhinevad nende enda kunstilise vaated ja arusaam, et muusika tulemuslikkuse määratud eelnevalt; - Valida või arendada isiklikku ja tõhus meetod muusikaline teadus, muusika tootmine või helilooming ja kohaldada seda meetodit.

Master of Music koosneb kahest erialasid - moodustavad muusika - Performing muusika spetsialiseerumine pala komponeerimine Music pakub kaks spetsialiseerumist - moodustavad muusika, koostis - moodustavad muusika, muusika tootmine spetsialiseerumine pala Performing Muusika on kaks spetsialiseerumist: - Performing muusika, klassikaline muusika - Performing muusika , jazz / pop

Juurdepääs Edasine haridus

Master of Arts (MA) muusika on otseselt seotud Bachelor of Arts (BA) Muusika- ja pääsevad seotud Master programmid pärast edukat lõpetamist ettevalmistava programmi (PP):

  • Advanced Master of Arts Solist Nüüdismuusika - Advanced Master of Science in Conflict ja areng - Master of Arts Solist Nüüdismuusika (MAM) - Magistriõpe teatises Science: Kommunikatsiooni juhtimine (PP) - Magistriõpe teatises Science: Filmi- ja televisiooni Uuringud (PP) - Magistriõpe teatises Science: Journalism (PP) - Magistriõpe teatises Science: New Media and Society (PP) - Master of Science in EU-uuringud (PP) - Master of Science in Poliitika Science (PP) - Master of Science in Sociology (PP) - Master of Science of Culture Management (PP) - Õpetaja sertifitseerimise Muusika

Taotluste esitamise juhised MA Music / Advanced Master in Music

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Royal Academy of Fine Arts (KASK) and the Royal Conservatory constitute the School of Arts of University College Ghent. The school brings together talented and motivated students with outstanding ... Loe edasi

The Royal Academy of Fine Arts (KASK) and the Royal Conservatory constitute the School of Arts of University College Ghent. The school brings together talented and motivated students with outstanding educators, active artists, designers and theorists in art and design from all over the world. The mission statement of the school defines its main tasks: development of the arts, education and research in an international perspective. Näita vähem