Master of Arts in nõustamine psühholoogia

Üldine

Programmi kirjeldus

Units: 90 kvartali ühikut (3 kvartali ühikut = 2 semestri ühikut)
Programmi pikkus: 3 aastat (täistööajaga)
Lood: LPCC, MFT, LPCC / MFT ja nr Track
Rõhk Valikud: Latino nõustamine, Korrektsioonipsühholoogia ja tervise psühholoogia
Algus: Fall, Winter, Spring, või suvel
Instructional Meetod: Ülikoolilinnakus Master of Arts in Nõustamine psühholoogia annab intensiivse 90-unit Master of Arts programm üliõpilastele. Õpilased võivad valida kaasata kõik meie kolm rõhku valdkondades Korrektsioonipsühholoogia, Tervis psühholoogia, ehk Latino nõustamine nende kraadi. Rõhku funktsioone nagu alaealine. Õpilased ei valimisega rõhku võib valida erinevaid valikaineid laiendada oma teadmisi erinevates valdkondades.

Master of Arts in Nõustamine Psühholoogia on neli lood:

 • MFT Track
 • LPCC Track
 • Ühine MFT / LPCC Track
 • nr Track

MFT Track

California juhatuse käitumisteadused rajab MFT Pala California State määruste, suuniste pakutud American Association for Abielu ja pereteraapia ja California Association of Marriage and Family terapeudid ja õppekava heakskiitmiseks. Õpilased valivad see lugu on kvalifitseeritud istuda MFT litsentsi eksami pärast lõpetamist muidugi töö, practicum ja kliinilise tundi California osariigi.

Vajuta siia Course Sequence

LPCC Track

California juhatuse käitumisteadused põhineb järgmistel LPCC Pala California State määruste, suuniste alates California Koalitsioon nõunik Licensure ja õppekava heakskiitmiseks. Õpilased valivad see lugu on kvalifitseeritud istuda LPCC litsentsi eksami pärast lõpetamist muidugi töö, practicum ja kliinilise tundi. LPCC on kaasaskantav kraadi, mis tähendab, et kursuste ja kliinilise koolituse Californias võimaldab üliõpilane istuda licensure mõnes teises riigis; põhine ühelgi Elukohanõuded selle riigi. LPCC litsentsimise nõuded hõlmavad riigi, mitte riigi-kesksemaks, eksam.

LPCC programm on peamiselt keskendunud täiskasvanute individuaalsete klientide. Õpilased tegelevad see programm, kes soovivad töötada paarid, perekonnad ja lapsed peavad võtma klasside nende erialade seaduslikult töötada ja eetiliselt nende populatsioonid.

Suur vahe MFT ja LPCC et märkimisväärne hulk vajaliku 3000 koolitus tundi saab valmis enne saanud magistrikraadi eest MFT litsentsi. Nõutav 3000 tundi LPCC peavad kõik olema kogunenud pärast lõpetamist magistrikraadi.

Vajuta siia Course Sequence

Ühine MFT / LPCC Track

Ühine MFT / LPCC rada on kättesaadavad üliõpilastele, kes soovivad taotleda nii litsentsid. See kombineeritud programm saab valmis 90 ühikut. Õpilased valida ka üks kolmest rõhuasetused; aga Õpilased täites käesoleva loo rõhuasetusega tervise psühholoogia või Korrektsioonipsühholoogia pead lõpetama 91,5 ühikut ja üliõpilaste lõpetamist sellel rajal rõhku Latino nõustamine on vaja täita 93 ühikut saada kõik vajalikud kursused. Üliõpilased, kes soovivad avastada seda ühist arengu võimalus julgustatakse kohtuda teaduskonna nõustaja. Et rohkem teada kasu ühine MFT / LPCC loo külastada American Association for Abielu ja pereteraapia, California osakonna veebilehelt: http://aamftca.org/q-and-a-the-lpcc-license/.

Vajuta siia Course Sequence

nr Track

Õpilased võivad valida ka ei MFT ega LPCC teele. See lugu on inimestele, kes soovivad rohkem laialdast koolitust ja kogemusi kui 51-unit MA Nõustamine, saadakse. See lugu ei kaasa licensure.

CPSY Põhjalik eksam

Põhjalikku uurimist on koju kaasa essee eksam väljatöötatud aitavad teil sünteesida oma õppimise võimsaks isikliku ja tööalase avaldusega. Eksam on antud üks kord sügisel, talvel ja kevadel neljandikku, ja sul on kaks nädalat lõpetada see pärast seda saadetakse teile. Võtad selle eksami lõpu lähedal õpinguid, tavaliselt kvartalis enne viimast kvartalit mida õpib programmi. Practicum kogemusi selleks ajaks aitab teil eksami, sest üks küsimustele nõuab kirjeldus juhtumiuuringu.

Tähtajad registreerida võib leida inimese Guadalupe Hall kohta teadetetahvlid, CPU uudiskirja või e-kirju saata oma SCU konto. Registreerimiseks palun e-mail oma täielik nimi, aadress, telefoninumber ja õpilase ID on CPSY osakonna cpsy@scu.edu. Eksamid on saatnud välja aadressile pakute kaks nädalat enne selle põhjuseks.

Vastuvõtutingimused

Lisaks üldine nõues taotleja Master of Arts in Nõustamine ja nõustamine psühholoogia peab vastama erinõuetele allpool toodud

 • Vähemalt GPA 3,0, bakalaureuse astme punkt keskmine (GPA) on vaja.
 • Lisaks sissepääs magistrikraadi programmid nõuab enne akadeemilise kvaliteedi bakalaureusekraadi või kõrgemal tasemel ja hinnanguline ülestunnistusi kontoris õpilase potentsiaali olla edukas nõuandja. Kuna riik litsentsi MFT ja LPCC võimaldab selle omanikule õiguse tegelda erapraksis kasutades psühhoteraapia ja nõustamine tehnikat, ja kuna kõik nõustamine psühholoogia lõpetajatele on tõenäoliselt töötada inimeste teenuste areenil kandidaadid valitakse põhjal:
  1. Kogemused
  2. Eelmine akadeemilise taustaga
  3. Tähtaeg seoses elukogemuse ja professionaalse eesmärke.
 • Seotud töökogemus:

  Need kandidaadid, kes esitavad olulisi töö või vabatahtliku kogemusi nõustamine seotud tegevused paistavad kõige rohkem kasu programm ise ja järgnevatel nõustamine püüdlustest. Seetõttu ülestunnistusi otsuseid, tugev eelistus antakse neile, kes on kogunenud tõeline töö (sh vabatahtlike) kogemusi nõustamine (igal tasandil) enne otsib lubamise magistriprogrammi.
 • Taotlejad MFT või LPCC rada tuleks valmistada ja piisavalt motiveeritud täielik kogemus nõue kui toodud California juhatuse käitumisteadused läbimisel Õppekava.

Soovituskirja peaks olema kolme inimest, kes on teeninud järelevalve- või hindava rollid teiega. See võib hõlmata professorid, instruktorid, ülemused või juhid, töö juhendajatele, kliiniliste juhendajatele, vabatahtlike koordinaatorid või järelevalveasutuste vabatahtliku töö, pastorite vms. See ei tohiks sisaldada isiklikku sõprade või isiklik terapeudid. Me mõistame, et kirjad kolm sellist inimesed ei pruugi olla võimalik mõned taotlejad. Kui teile taotleva kirja kelleltki, mis ei sobi neile juhistele, lühidalt selgitada, miks; ootus on, et inimesed kirjade kirjutamine teile peaks siiski olema võimalik kommenteerida oma professionaalse suutlikkuse nõunikuna.

Rahvusvaheline Taotleja nõuded

 1. Inglise keele eksami: TOEFL (skoor 90 või rohkem) või IELTS (skoor 6,5 või kõrgem) on vaja rahvusvaheliste üliõpilaste, kes on lõpetanud keskhariduse omandanud mõnes muus keeles kui inglise keeles. TOEFL või IELTS võib loobuda, kui teie bakalaureuseõpe (ja magistriõppe vajaduse korral) lõpetati institutsioonide mis on inglise peamine õppekeel. Kuid kõik taotlejad võib paluda esitada täiendavaid tõendeid inglise keele kui vaja.
 2. International Education Hindamine: Transcript hindamiste on vaja ühe heakskiidetud NACES asutustega. Taotlejad Master of Arts in Teaching + Õpetamine mandaat (MATTC) programm peaks olema nende ärakirju hinnanud ühe asutuse poolt heaks kiidetud CTC. Pange tähele, ärakirja hindamiste peab sisaldama kraadide vastavuse ja USA GPA vastavust. Soovitame muidugi-by-muidugi hindamisaruande.
 3. Tõend Eesmärgid: USA viisainfo tõendit on piisavalt vahendeid, et rahastada oma reisi, elamiskulud ja programmi uuring. Palun vaadake International Student Services kodulehel up-to-date hinnanguline maksumus seotud täisaasta akadeemilise ECP.

Pärast kättesaamist ametliku aktsepteerimise kirjas, üliõpilane ühendust ECP Sisseastujale büroo, ecpadmissions@scu.edu jaoks I-20 dokumendid taotleda F-1 üliõpilasviisa. Kui see on valmis siis edastatakse International Student Services Office.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Guided by strong dedication to academic excellence and service to society, the School of Education and Counseling Psychology at Santa Clara University educates compassionate, competent, and ethical pr ... Loe edasi

Guided by strong dedication to academic excellence and service to society, the School of Education and Counseling Psychology at Santa Clara University educates compassionate, competent, and ethical professionals committed to meaningful and supportive engagement with diverse people, schools, and communities built on the foundation of our Core Values. Näita vähem