Master of Arts in rahvusvahelise äri ja majandus

Üldine

Programmi kirjeldus

&nbsp

Master of Arts in International Business and Economics


Tere tulemast FIBAA akrediteeritud programmi pakutud teaduskonna ettevõtluse ja ökonoomika at University of Applied Sciences Schmalkalden. Meil on väga pühendunud on õppeasutus kompetentsuse valdkonnas äri ja majandus. Asub aleviku peaaegu geograafiline keskus Saksamaa, meie eesmärgiks on rahvusvaheline rühm õpilasi ja oodata umbes pool meie magistrantidele on rahvusvaheline taust ning on pärit erinevatest riikidest.


See tähtkuju koos väikestes klassides, kaasaegne ülikooli hoone state-of-the-art tehnoloogia ja kõrge suhtlust üliõpilaste ja õppejõud annab õpikeskkonna te ei leia mujalt.


See programm peegeldab meie idee pakkuda oma kõige väärtuslikum vara - meie õpilased - tõeliselt rahvusvaheline lähenemine unikaalne programm ja valmistada neid ette edukaks professionaalseks äri või nende hilisem uurimistöö.

Master of Arts in International Business and Economics algab oktoobris ja on 2-aastane teaduspõhise kvaliteedi programmi tugeva rahvusvahelise tähelepanu.

&nbsp

&nbsp

Valdkonnad

&nbsp

Valdkonnad on järgmised:

  • Filosoofia
  • Arvuti põhinev analüüs,
  • Raamatupidamine,
  • Management,
  • Advanced Economics,
  • International Economics

&nbsp


Vastuvõtutingimused

  • Väljapaistev akadeemiline kraad, ettevõtluse, juhtimise, majanduse või seotud erialadel (bakalaureuse-, diplomi või samaväärne). Sa peaksid kuuluma parim 25% lõpetajatest oma programm. Confirmational kirja oma ülikool oleks kasulik meile, et hinnata selle kvalifikatsioon.
  • Tõend inglise keele oskus mitte-emakeelena kõnelevate: TOEFL minimaalne punktisumma 550 (paberil) või 213 (arvuti baasil) või 79 (Interneti-põhise) punkti või IELTS minimaalne punktisumma 6,5.

&nbsp

&nbsp

Kaks astet

Suudame pakkuda kaks astet programmi meie parimad õpilased. Täpsemat infot taotlemise protsessi ja menetluste, samuti sissejuhatav esitlus, antakse ajal oma esimese semestri Schmalkalden.

Meil on kaks astet kokkuleppeid, mis annab teile juurdepääsu magistrikraadi eri juhtiv ärikoolides USAs ja Master of Science kraadi kõrgem ülikoolis Kanadas.


Kui õpilane University of Applied Sciences Schmalkalden siis vabastada õppemaksu USAs. Koordineeritud õppekavade nii ülikoolide võimaldab teil teostada mõlemad programmid kaotamata aega.

Õppemaks

&nbsp

Kuna Univ ersity of Applied Sciences Schmalkalden (UAS) on avalik-õiguslik ülikool, ei ole õppemaksu kaetud Uuringute meie nimel. Ainus tasu on teil maksta tellimus UAS on haldus tasu praegu 82 € per semester (sh kohaliku rongi pilet valdkonnas Tüüringi). Seetõttu tasub kaaluda kulusid umbes € 328 eest regulaarne uuring tähtajaga 4 semestrit.

&nbsp

Pange tähele, see on võimalik, et oma koduülikooli võivad nõuda õppemaksu tema nimel, kui osalete kaks astet programmi vahel oma ülikooli ja UAS.

&nbsp

&nbsp

Semestrit


1. aasta (2 semestrit) toimub:

  • Teisipäev, oktoober 4, 2011 (avatseremoonia), et reede 17 veebruar, 2012 ja
  • Esmaspäev, aprill 2, 2012 kuni reede, 3 august, 2012

&nbsp

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Praegu on umbes 3000 õpilast at University of Applied Sciences Schmalkalden. Edulugu: alates 1991 õpilaste arv tõusnud üle kümne korra 233-3000. Seal on umbes 70 professorit toetab 3000 õpilast, mis a ... Loe edasi

Praegu on umbes 3000 õpilast at University of Applied Sciences Schmalkalden. Edulugu: alates 1991 õpilaste arv tõusnud üle kümne korra 233-3000. Seal on umbes 70 professorit toetab 3000 õpilast, mis annab suurepärase üliõpilane / õppejõud suhe. Asjaolu, et õpib FH Schmalkalden on atraktiivne alternatiiv kajastub ülikooli 's kaasaegsete seadmete ja uue kraadiõppele, mis on loodud tulevikku silmas pidades. &nbsp&nbsp Väike ülikool - laia akadeemilise alternatiive Tehnika, elektroonika ja elektrotehnika ja infotehnoloogia, ärijuhtimise, majanduse, infotehnoloogia-, tööstus-ja juhtimine, äri infotehnoloogia ja ettevõtluse alused on kõik praegu saadaval kraadi kursustel FH Schmalkalden. FH Schmalkalden oli esimene Ida-Saksa ülikooli rakendusteaduse teaduskondade pakkuda kraadi majanduse ja ettevõtluse alused: järjekordne märk uuenduslike atmosfääris Schmalkalden. Ja see uuenduslik aspekt kajastub ka tööalase integratsiooni õpinguid Schmalkalden (BISS), kus paralleelselt oma kraadi, inseneri-ja elektrotehnika ja infotehnoloogia üliõpilased saavad lõpetada viie aasta töötervishoiu kursuse. Nad siis ei ole mitte ainult nende akadeemilise kraadi, vaid ka kõrgetasemeliste, riiklikult tunnustatud kutseõppe. University of Applied Sciences pöörama erilist tähelepanu praktilise suunitlusega tema kraadiõppele. Kõik õpilased UAS Schmalkalden tuleb veeta üks semester töötavad äri.Ülikool toetab üliõpilasi käigus otsivad internatuuri ja annab neile palju kontakte, et tuntud firmad üle kogu Saksamaa. Õpilased saavad ka lähtuda teema oma bakalaureusetöö otse konkreetsetele vajadustele firma. Nende praktikakohti õpilastele sageli luua kontakte, mis võib hiljem viia tööd. Head võimalused tööturul Õpib University of Applied Sciences on mitmeid eeliseid: praktilise suunitlusega, rakenduslik koolitus suurendab üliõpilaste 'võimalusi töö saamisel tööturul. Lisaks sellele, kraadiõppele ülikoolide rakendusteaduse teaduskondade on selgemini struktureeritud ja saab valmis lühema perioodi jooksul kui võimalik kraadi rohkem klassikalise ülikoolides. Professorid ja õpetajad annavad õpilastele üle keskmise toetust.Äriteave tehnoloogid ja äri insenerid ikka parimad võimalused tööturul. Kuid on ka atraktiivne töökohti saadaval Schmalkalden ärijuhtimise 'õpilased. Nii nagu 1. õpilased, kes lõpetasid äriõiguse kraadi olid kõik võimalik leida väga head esimest töökohta peagi pärast oma kraadi, nii ka teha lõpetajate täna on suurepärane võimalus tööd leida. Samuti on täiesti pöörde tööturul elektriliste insenerid ja mehaanilised insenerid. Majanduslangus on inseneri turg on ületatud ja insenerid on jälle nõudlust. Järgmise paari aasta jooksul on puudus kvalifitseeritud insenere kasvab, mistõttu paranemine töövõimalusi ka selles valdkonnas. Näita vähem