Master of Arts in tõlkekursuste Inglise Araabia Inglise (Mati)

Üldine

Programmi kirjeldus

Meie Master of Arts inglise / araabia / inglise tõlkekomitee (Mati) aste on tuntud kogu piirkonna oma hea maine.

Vastates olulist rolli kultuuridevahelise suhtlemise mängib rahvusvaheliste kohtumiste nendel päevadel ja üha kasvav mõju Araabia piirkonna maailma asjades, meie programm varustab lõpetajale spetsialiseeritud kirjaliku ja suulise tõlke oskusi inglise ja araabia keeles. Paneme erinevaid vajalikke oskusi kirjaliku ja suulise tõlke jooksul üldise teoreetilise raamistiku, mis annab meie õpilastele vahendeid, et selgitada, analüüsida ja lahendada probleeme ja arendada peegeldava lähenemisviisi suuline ja kirjalik tõlge.

Meie programm pakub üliõpilastele täiendõpet kirjaliku ja suulise tõlke tehnikat, samuti terminoloogia haldamise, masintõlge (MT), tõlkemälu (TM) ja keel inseneriteaduse valdkondades kõige olulisemad maailma tõlkijate ja tõlkide tänapäeva keerulises ja muutuvas web side.

Me tagame, et meie lõpetajad on võimelised edukalt tõestada pädevust kirjaliku ja suulise tõlke ja sealt välja inglise ja araabia, samuti tõendama oskust mõtiskleda ja kasutama asjakohaseid teooriaid tootmise ja hindamise kirjaliku ja suulise tõlke ülesandeid. Nad on ka võimeline töötama nõutud tõlkijate ja tõlkide erinevates valdkondades nagu rahvusvahelised suhted, äri, teaduse, õiguse ja ajakirjandust.

Soovitame vaata ise, miks meie MATI programm on üks parimaid lõpetaja programme omataoline selles piirkonnas!

Department

Läbi meie erinevaid kursusi, meie eesmärgiks on tuua rikas kultuuri ja pärandit Araabia meie õpilastele.

Meie missioon osakonna araabia ja Translation Studies on kasvatada meie õpilaste teadmisi ja arusaamist araabia keelt ja kirjandust, Araabia ja islami uuringud ja araabia / inglise keelde ja kultuuridevahelise uuringud eesmärgiga valmistada meie lõpetajate akadeemilise ja ametialase edu .

Araabia keele ja kirjanduse (sh võrdleva kirjandusteaduse) ja Araabia ja islami uuringud, meie õpilased omandada vajalikud keelelised, kirjandus-, ajaloolise ja kultuurilise teadmisi araabia ja nendega seotud kultuuri kontekstis ja arendada võimet kriitiliselt neis valdkondades. Meie araabia / inglise keelde ja kultuuridevahelise uuringud, õpilased omandada teadmisi ja vahendeid kasutada kahte keelt tõhusalt erinevaid meedia, žanrite ja kontekstides, mis puudutavad tõlkimise kultuuridevahelise kommunikatsiooni.

Pakume praegu väikesed programmid araabia keelt ja kirjandust ning tõlkimise ja ka maja tuntud kraadiõppe programmi araabia / inglise / araabia tõlkimise ja tõlgendamisel.

Viimati uuendatud May 2017

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

American University of Sharjah is an independent, not-for-profit coeducational institution, based consciously upon American institutions of higher education. The university is a leading comprehensive ... Loe edasi

American University of Sharjah is an independent, not-for-profit coeducational institution, based consciously upon American institutions of higher education. The university is a leading comprehensive coeducational university in the Gulf, and serves students from the region and from around the world. AUS aims to be the region’s leader in higher education, known for excellence and innovation in teaching, learning, research and service. Näita vähem