Paindlik võimalusi, mis sobivad teie elu; range, üldjoontes Evangeelse koolitus, mis sobib teie ministeeriumi vajadustele.

Meie MA / teoloogiaõpinguid ammutab laius õppekava piibellik, teoloogiline, ajaloolise ja ülemaailmse valdkondades, koos märkimisväärse hulga valikainete tundi, mis võimaldab igale õpilasele üheselt kujundada nende kursuste. See on meie kõige paindlikum programm nii terav ja edastamise meetod, kuna see saab valmis tervikuna meie Extension saite, koos online-kursused, või suvel kursuste meie Deerfield ülikooli (nagu ka traditsioonilised täis- või osalise -aja formaadis). See aste on eriti murettekitav on seotud valdkond on lai ning teoloogiaõpinguis tööd kiriku ja õpilased on palju võimalusi keskenduda oma uuringus kindla valdkonnaga, mis neid huvitavad.

Kust seda kraadi mind?

Kuna MA / TS on nii paindlik, kes sa oled aitab määrata, kus see aste teid. Kui te sobiks mõni järgmistest profiilidest, see aste võib olla teie jaoks:

 1. Sa oled kirglik Kirik ja süvendamine oma teadmised Jumalast, kuid sa ei ole täistööajaga kutse- ministeeriumi (nii sa ei ole huvitatud "professionaalne" ministeeriumi volikirjad, nagu MDiv). Sa võid ka elada sõitmisest kaugusel müügiloa laiendamise saidil.
 2. Sa oled juba osalenud ministeeriumi, sa tahad olla rohkem truuks korrapidaja, et ministeerium hariduse kaudu, ning soovite, et uurida kursused oma eriti huvitavas valdkonnas, kuid sa ei pea credentialing kohta MDiv. Teie ministeerium võib olla ka sõitmisest kaugusel müügiloa laiendamise Site ja sa armastad, kellel on võimalus saada hea haridus ilma jätta oma ministeeriumi kontekstis.
 3. Sa õpib veel üks meie magistriõppe programme ja soovite lisada teise, paindlik määral, mis võimaldab teil pinevalt keskenduda konkreetse Piibli-teoloogiline või ministeeriumi piirkonnas.
 4. Sa arvad, et sa võiksid täita MDiv kuid ei ole kindel, teoloogiline haridus - võibolla ei tea pikkus MDiv või kas MDiv on, mida sa vajad. MA / TS on suurepärane sissejuhatus teoloogilise hariduse. Lisaks keegi, kes lõpetab MA / teoloogiaõpinguid võib hiljem esitada kõik need krediiti saada MDiv (selle eest hoolitseb umbes 1/3 MDiv kursuste), ja see on tõsi, isegi kui sa teeninud kogu oma MA / TS juures Extension saidil.

MA / TS on lai ja paindlik alus Erinevad tulevikus akadeemilise või ministeeriumi ajaviidet.

Mida ma õppida?

Paindlikkus on see programm tähendab, et teie muidugi valikud varieeruvad laialdaselt vastavalt oma huvidele, mis on saadaval eriti Extension saidid ja kursused saate ristuvate registreerimisel teiste seminaride Association of teoloogilised suunad (ATS) konsortsium. Sa tahad, et pöörata tähelepanu kõige uuem versioon Akadeemilise Kataloog samuti käigus graafikud oma Extension saidil. Kursused siis võtan hulka kuuluvad järgmised:

Piibli-Teoloogiline-ajalooline tuum - 22-33 tundi

 • Piibliteadused (hõlmavad nii OT ja NT uuringud; keeltes ei kohaldata) 8-12 tundi Soovitatav: OT 5000 ja NT 5000
 • Teoloogiaõpinguid (valida ST, PR, CC, BE uuringud) 9-12 tundi Soovitatav: ST 5101, ST 5102, ST 5103
 • Ajaloo- ja Global Studies (valige CH ja ME uuringud) 5-9 tundi Soovitatav: CH 5010, CH 5060, ME 6410, ME 6760, ME 7450, ME 7710

Valikained - 12-15 tundi

Need kursused võivad keskenduda osakonna või huvitavas valdkonnas, või saab valida kursusi üle kogu õppekava. See on üks peamisi tugevusi MA / TS: see on väga kohandatav olenevalt sellest, kas soovite laiem või rohkem keskendunud programmi.

Personal hindamine, Field Ed ja nurgakiviks - 3 tundi

 • PT 5000 Personal hindamine ja ministeeriumi Orientatsioon 1 tund
 • PT 5090 Field Ed (kaks semestrit) VÕI
 • PT 5090 ja IT 5080 Field Ed (üks semester) ja kujunemine Group (kaks semestrit) 0 tundi
 • ID 7468 teoloogiaõpinguid nurgakiviks Projekt 2 tundi

Field Haridus

Kõik MA / TS õpilased, sõltumata kraadi lõpetamist formaadis, peavad täitma ka valdkonna hariduse nõuetele.

Field haridus ja praktika kaasata järelevalve töö valdkonnas põhinev ministeeriumi, mis on üldiselt Christian organisatsiooni või kirik väljaspool TEDS kogukonnas. See osa TEDS kraadi programmid on mõeldud:

 • Integreerida klassiruumis uuringud on-the-maa ministeerium.
 • Abi omandada, tugevdades ja rafineerimise ministeeriumi teadmisi ja oskusi.
 • Assist hindamisel ja kristliku iseloomu arendamiseks, vaimsuse ja ministri kõne ja identiteeti.

Field haridus ja praktika kogemusi juhindub juhendaja, kes on ühtlasi ka mentor ja equipper. Võimalused Trinity õpilaste Chicago pealinna on rikkalik ja mitmekesine. Field haridus ja praktika kursused võib võtta igal poolaastal ja lõpetatud kõikjal maailmas. Õpilane on Extension saidid ja Florida Regional Center peavad vastama sama valdkonna ed nõuded üliõpilased on Deerfield campus.

Nõuded

Field haridus on programmi nõue kõigis programmides ja on eelduseks internatuuri nõue osana MDiv programmi. Enne mis tahes valdkonnas haridus, kõik õpilased peavad osalema või lõpetada valdkonnas hariduse orientatsioon. Uus üliõpilased (Deerfield campus ainult) registreerimisega oma esimese valdkonnas haridust või internatuuri peab osalema selle orientatsioon sessiooni alguses semestri ajal pikendamine Florida Regional Center õpilased saavad seda teha online. Field Haridus ja Praktika nõuded on rahul vaid siis, kui need vastavad sobival ajal kohustused, mis on vajalikud lõpetamist.

Millised on eeldused lubamist see programm?

Lisaks nõudeid omaks, peate järgmised:

 • Bakalaureusekraadi diplomi või haridus samaväärne tunnustatud akrediteeritud asutus. Mõningatel juhtudel, sissepääs puudusi on võimalik täita nimetatud puuduste Trinity.
 • Minimaalne GPA 2,5 kohta 4,0 skaalal. Kuid GPA ei ole alati täpsed tulemused õpilase võimeid, nii et need, kellel on madalam GPA julgustatakse rääkima ülestunnistusi nõuandja. Skoor alates Graduate Record eksam (GRE) või Miller analoogiaid Test (MAT) on vajalik, kui teie GPA on alla 2,5.
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 3 kursust Trinity International Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Duration
2 - 3 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date