Master of Arts in usuõpetuse

Üldine

Programmi kirjeldus

See programm on mõeldud õpilastele laia ajaviidet ja karjääri eesmärgid, haridusest ja catechetics ettevalmistamisega doktorikraadi religioossed, teoloogiat või seotud valdkonnas. Juurdunud katoliku ja frantsiskaani traditsioon, MA usuõpetuse on 30-krediidi programm eriti, kuid mitte ainult keskendunud kristluse paljude ajalooliste kontekstide ja denominatsioonilistest aspekte ning asuvad tänapäeva kohaliku ja globaalse tegelikkusega.

Professional Development Seminar on võetud esimesel poolaastal ja eesmärk on hinnata ja aidata valmisolekut lõpetaja töö usuõpetuse ja abi uurimisel isiklike ja ametialaste eesmärkide saavutamiseks. Kolmest 4-krediidi kursused pühakirjade uuringud, süstemaatilise usuteaduse ja kiriku ajalugu nähakse aluse metoodilisi taotluse kursused nendes samades valdkondades ja täiendavat valikainete sobib õpilaste vajadustest ja huvidest. Viimasel poolaastal, põhjalikku uurimist, suulisi ja kirjalikke komponendid, lõpetab programmi; õpilastele programmi GPA 3,7 või kõrgem võivad valida 2-krediidi doktoritöö kohta valitud teema usuõpetuse kirjutatud alluvuses õppejõuna asemel põhjalikku eksami.

MA usuõpetust - Kontsentratsioon ministeeriumi variant

Õpilased töötab või valmistub koguduse töö võib otsustada jätkata MA usuõpetuse kontsentratsioon ministeeriumi täites täiendavalt nõutud kursuste eesmärk on edendada pastoraalne oskused ja mõistmine.

Koos arenenud pühakiri ala valikainete, kontsentratsiooni õpilased viiakse lõpule kursuste Pastoral Teoloogia, Eklesioloogia, Jumalateenistus ja sakramendi ja moraal ja õiglus. Viimasel poolaastal, juhtum uurimist, suulisi ja kirjalikke komponendid, lõpetab programmi; õpilastele programmi GPA 3,7 või kõrgem võivad valida 2-krediidi Pastoral Project valitud ministri küsimus, mida nad kavatsevad rakendada ja hinnata alluvuses õppejõud asemel juhtumiuuring eksami.

Eksam nõuded

 • Programm Autorid: 30
 • Nõutav Kursused
  • Magistriõpe of Arts in Usulised Uuringud
   • RS 500 - Professional Development Seminar (1 AP)
   • RS 552 - Uuring Pühakirja (4 AP)
   • RS 553 - Uuring Süstemaatilise usuteaduse (4 AP)
   • RS 554 - Uuring kiriku ajalugu (4 AP)
   • Piirkonna valikained (2 ainepunkti iga) pühakirjast, süstemaatilise usuteaduse ja kiriku ajalugu, põhjalikku uurimist või 2-krediidi doktoritöö valik (olulist õpilased)
  • Magistriõpe of Arts in Usulised Uuringud - Kontsentratsioon ministeeriumi variant
   • RS 500 - Professional Development Seminar (1 AP)
   • RS 552 - Uuring Pühakirja (4 AP)
   • RS 553 - Uuring Süstemaatilise usuteaduse (4 AP)
   • RS 554 - Uuring kiriku ajalugu (4 AP)
   • RS 556 - Pastoral Teoloogia (2 ainepunkti)
   • RS 558 - Eklesioloogia (2 ainepunkti)
   • RS 559 - Jumalateenistus ja sakramendi (2 ainepunkti)
   • RS 562 - moraal ja õiglus (2 ainepunkti)
   • Ala valikainete (2 AP) pühakirjas Case Study uurimine või 2-krediidi Pastoral Project valik (olulist õpilased)
 • Vajalik Abi- Kursused: Puudub

Lisainformatsioon

Kursused Master of Arts usuõpetuse programm on üldiselt planeeritud õhtuti mahutada töötavatest tudengitest. Mõnel kursused, aspirantuuri vastab samaaegselt arenenud erialasid mõeldud usuõpetust suurtootjad, andes laiapõhjaline, põlvkondadevaheline õpilane kogemus.

Et saada lõpetamist selle programmi, õpilased peavad:

 • Täitke vajalikud kursuste vähemalt 3,0 üldine hinne punkt keskmiselt millel ei ole üksikute muidugi alla "B-". Iga kursus (ed), milles koondhinde alla "B-" on pälvinud ei arvestata poole 30 krediiti nõue. Kui õpilane saab koondhinde "C +" või alla kaks kursust, et õpilane automaatselt eemaldatakse MA usuõpetuse programm.
 • Rahuldavalt lõpule nurgakiviks nõue (põhjalikku uurimist või väitekirja võimalus õpilastele vajalikud programmi GPA või jaoks Kontsentratsioon ministeeriumi üliõpilased, juhtum uurimist, või pastoraalne projekti võimalus õpilastele vajalikud programmi GPA).
 • Saada soovitus lõpetamist osakonna juhatusel.
 • Rahuldavalt täita kõik nõuded aste seitsme järjestikuse õppeaasta.

Õpitulemused

Lõpetamisel Master of Arts in Usulised Uuringud kraadi, õpilased, suulise ja kirjaliku formaate, olema võimeline:

 1. Näitama arenenud teadmised ja arusaam judeo-kristliku traditsiooni, sealhulgas selle oikumeeniline mõõtmed ja kaasaegse alalise globaalses kontekstis erinevate traditsioonide ja kohustused, sealhulgas frantsiskaani traditsioon;
 2. Kasutage hulgaliselt teaduslikke meetodeid uuringus kristlus (nt ajaloolis-kriitiline, filosoofilise, struktuurseid / post-struktuursed, praktikale orienteeritud, jne);
 3. Kanna erinevate kriitiliste läätsed teadlikkus (nt ajaloolise, kultuurilise, kaasaegne, eetiline, vaimne, teadus-, ilmalik) religioossetes / teoloogiline mõtlemine ja ritualiseeriv;
 4. Seotud ja kehtivad religioossed ja teoloogiline arusaam tänapäeva küsimusi ja probleeme inimeste mure.
 5. * Arendada teadmisi, oskusi ja võimed teenust kirikuelu ja oma missiooni maailma kontekstis oma kirikukogukondades ja ministrite tegevuse, sealhulgas (a) teadmised selleks, et ministeeriumi ja tema rolli Kiriku ja arendamise neid põhilisi ministrite võimeid: (b) toetada ühiskondlik palve ja ülistus; (C) piibli tõlgendamise tänapäeva kontekstis; (D) annab hingehoiu; (E) edendada sotsiaalset õiglust; ja (f) suhtlemine kristliku usu kirjalikult ja suuliselt ekspositsioon.

* Õpilastele lõpetamist Master of Arts in Usulised Uuringud - Kontsentratsioon ministeerium

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Cardinal Stritch University began as a teaching institution for the Sisters of St. Francis of Assisi in 1937. Today, Stritch offers more than 60 undergraduate and graduate degree programs that help s ... Loe edasi

Cardinal Stritch University began as a teaching institution for the Sisters of St. Francis of Assisi in 1937. Today, Stritch offers more than 60 undergraduate and graduate degree programs that help students develop new skills, gain career-related experience, and build professional networks. With more than 34,000 alumni, our graduates are known for their roles at nonprofits, schools, small companies, health care organizations, corporations, and entrepreneurial ventures. Näita vähem