Master of Arts kraadi hariduses

Üldine

Saadaval 6 asukohta

Programmi kirjeldus

usu

Master of Arts kraadi Education (mäed) koos spetsialiseerumine Higher Education Administration on mõeldud inimestele, kes plaanivad või suurendades karjääri laia administratiivsete kõrgkoolides (mõlemad 4-aastase ülikoolide ja 2-aastase kolledžeid ). Sertifikaat annab põhiteadmised haldus protsesside kontekstis kõrgkoolides.

Ameerika Ühendriigid Ülikool asub kaunis San Diego, California. USU on maailmatasemel ülikool, mis pakub nii online klassid ja on-campus õppimist. Seal on sadu kohalikke ettevõtteid ning ettevõtteid, mis pakuvad õpilastele ja lõpetanutele võimalusi reaalse maailma kogemus, teadusuuringute õppides või tööhõive pärast lõpetamist. Me näitame oma pühendumist meie õpilased läbi väikestes klassides, et tagada mitte ükski õpilane ei jäänud. Hoiame taskukohane õppemaksu määrad, mida teha haridus kättesaadavaks.

San Diego on koduks mitmekesise üliõpilaskonna, mis soodustab kaasatust ja mõistmist klassis, kogukonna ja maailma. USA University pakub Homestay ning off-campus eluaseme võimalusi, mis võimaldab õpilastel elada nagu tõeline Californians. USA ülikoolis on minuti kaugusel ilusad rannad ja on peaaegu ideaalne kliima aastaringselt. Kuidas teie tase võib olla nauditav USA ülikoolis.

Saadaval: Online ja On-Campus

Keskmine klassi suurus: 8-10 üliõpilastele

Aeg lõpetada: 36 semestril krediite / 4 semestrit / 18 kuud

Transfer: kuni 6 ühikut

Hind:

 • International Students: 675,00 $ per krediidi
  • Umbes $ 6,075.00 semestris + kohaldatavad tasud

Vastuvõtutingimused

 • Täidetud taotluse vorm
 • $ 100 Application Fee
 • Koopia ametliku ärakirja; tõlgitud ja hinnatakse tunnustatud küttekollete agentuur
 • Tõend inglise; IELTS skoor minimaalne 6.0+; TOEFL minimaalselt 61+
 • Financial Support avaldus ja dokumendid
 • Passi koopia koos foto
 • Avalduse eesmärk
 • 2,5 minimaalse GPA

Kursuse ülesehitus: 36 ainepunkti; 12 põhilisi kursusi, mis hõlmavad lõplik nurgakiviks muidugi.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Consortium of Boutique Universities helps students achieve economic and social progress through a student-centric approach to education. Our small colleges allow us to offer exceptional, personali ... Loe edasi

The Consortium of Boutique Universities helps students achieve economic and social progress through a student-centric approach to education. Our small colleges allow us to offer exceptional, personalized and flexible student services as well as a quality education at an affordable price. Näita vähem
USA veebis , Šveits Online , San Diego , Washington , London , Genf + 5 Rohkem Vähem