Loe ametlikku kirjeldust

Meie Master of Arts in TESOL programm on premier ettevalmistust karjääri Inglise keele õpetamist Teiste Keelte Kõnelejaid (TESOL).

Mis tohutu ressursside ja õppejõud Department of English pakume programmi spetsiaalselt projekteeritud, et rahuldada õpetajad inglise keele kui teise keele mitmekesine, multikultuurne seade. Meie muidugi pakkumisi pakkuda professionaalset koolitust ja soliidsele teise keele omandamine, õpetamise metoodika, keeleoskuse testimine ja tehnoloogia kasutamine keeleõppes klassiruumides. Meie silmapaistva akadeemilise programmi õpetatakse kõrgelt kvalifitseeritud õppejõud rahvusvahelise õpetamise kogemus valdkonnas TESOL, teoreetilise ja rakendusliku lingvistika, ja kultuuridevahelise suhtluse vastu.

Meie missiooniks on pakkuda terviklikku õppetöö ja praktilisi võimalusi kõrgtasemel nii kogenenud ja inglise keele õpetajad AÜE ja mujal. Kõrgelt kvalifitseeritud, multikorrektne kogenud õppejõud, teadus-põhine metoodika, praktilise õpetamise kogemus ja arvuti abil õppimine annavad tugeva aluse selle programmi.

Programm missiooniks on pakkuda inglise keele lõpetajate ja õpetajate arenenud praktiline, teoreetiline ja kriitiline teadmisi keeleõppe mudelid ja metoodikad inglise juhendamise eri tasanditel, eelkõige kogu koolid lahe piirkonnas. Tuum meie programmi viib põhjaliku arusaamise vormid ja funktsioonid inglise ja käsitleb pedagoogilised teooriad inglise keele õpetamine. See eesmärk on tugevdatud järelevalve all õpetamise praktika reaalse maailma klassiruumides.

Meie programm valmistab oma lõpetajate tõhususe hindamiseks ja kehtivuse erinevad metoodikad ja kontrollimise menetlusi, arendada või kohandada materjalid erilist õpetamise / õppimise olukordi, kontrollida klassiruumis õpetajatele ja kaasaaitamine ESL programmid.

Kutsume teid liituma meiega intellektuaalselt väljakutsuv ja stimuleeriv aega inspireeritud meie toetav, uuenduslike õppejõud ja meie tervikliku ja dünaamilise õppekava.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 11 kursust American University of Sharjahis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date