See kahe aasta programm on teadus keskendunud, mis võimaldab õpilastel toota originaal 20.000-sõna väitekirja. Õpilased võivad jätkata nii aastat Maia Bolognas või ühe aasta teise osaleva Euroopa ülikooli osana koostöö programm. See ei nõua kontsentratsiooni ja võimaldab õpilastel esitada väitekiri asemel kaks 16 mitte-keele kursused tavaliselt vajalik MA hagejad teadustöö ettepanekut, mis pärast heakskiitmist, muutub objektiks MAIA väitekirja teine aastal.

World of Resources

Üliõpilased

Dual kraadi programmid koos Bologna ülikooli Itaalias, Diplomaatiline Akadeemia Viini Austria, Sciences Po Lille Prantsusmaal või Leideni ülikool Hollandis pakutakse selle programmi raames, mis võimaldab õpilastel kogeda mitmekesist akadeemilise keskkondades. Juurdepääsu arhiivides ja raamatukogudes üle kogu Euroopa Maia õpilastele kasu rikkalikult rahvusvahelised vahendid oma uuringutega.

Matemaatika

Kursused SAIS-Euroopas rõhutada majandus, politoloogia, ajaloo ja võõrkeelte oskuse, pakkudes valdkondade lähenemist. Core teaduskonna ja adjunktprofessorit suuremate Euroopa institutsioonide ühendada personaalset nõustamist laia valikut õppekava. MAIA õpilased valida õppima, mis täiendab oma uuringutega.

Viimased Kõlarid

 • Mario Draghi
 • Romano Prodi
 • Kenneth Waltz
 • Tariq Ramadan

Avardada oma kogemus Bologna, Italy

Kodu vanim ülikool Euroopas, Bologna pikk traditsioon hariduse, kultuuripärandi ja poliitilise elujõudu muudab ligitõmbava kooli Euroopa ülikooli. Ots oma 60. aastapäeva, SAIS Euroopat iseloomustab tugev õppejõud-üliõpilane suhteid, elava arutelu ja ühtse sotsiaalse ja vaimse kogukonna. Kokkupuude kontrastse Euroopa ja USA perspektiivid globaalsete küsimuste pakub omanäolise akadeemilise sidumist tegemise eest erakordselt rikastav kogemus.

Õppetöö Bologna ülikooli täiendab temaatiliste seminaride sarja ja väikesed klassid, tugevad õppejõud-üliõpilane suhteid ja elava arutelu iseloomustavad sidus sotsiaalse ja vaimse kogukonna.

Gain Karjäär Building Edge

Lõpetajad on kõrgelt hinnatud tööandja ja suur nõudlus rahvusvaheliste suhete valdkonnas. Economics teadmisi, analüütilised võimed, piirkondlikke teadmisi, diplomaadioskustega, keeleoskus ja võime rakendada teooriat, et reaalse maailma probleemide annab meie õpilastele karjääri ülesehitamise serva.

Karjääriteenuste

Amet Karjääriteenuste töötab õpilastel uurida karjäär ja püstitada eesmärke, omandada töö kogemusi ja kontakte ning tugevdada oma juhtpositsiooni võimeid.

Global Alumni ühenduse

Õpilastel on juurdepääs eluiga võrgustik vilistlaste erakorraline isikud, kellel positsioone juhtpositsiooni pärast valitsuse, äri, ajakirjanduse, mittetulundusühingute rühmad ja mitmepoolsed organisatsioonid.

ühine Paths

Vilistlased püüelnud karjääri:

 • US Department of State
 • ÜRO
 • Maailmapank
 • Booz Allen Hamilton
 • USA Rahvusvahelise Arengu Agentuur
 • JP Morgan Chase & Co.
 • Euroopa Komisjon
 • Brookings Institution

Väitekiri

Kõik MAIA kandidaatide esitamine ja kaitsmine 20000-sõna teadustöö väitekirja. Sisseastumisel programmi kandidaadid arutada võimalusi doktoritöö teemasid programmi direktor ja seejärel ühendust õppejõud oma ainevaldkonnas järelevalve osas.

Soovitav on, et kas esmane juhendaja või teine ​​lugeja valitakse nende hulgast täistööajaga resident õppejõud, kuid õpilased võivad ka ära laia valikut teadusuuringute huvid paljud õppejõud, kes õpetavad SAIS-Euroopas. Kui õppejõud on nõus tegutsema esmane juhendaja kandidaat valmistab väitekirja ettepanek, mis tuleb hinnata ja järelevaataja poolt heakskiidetud.

International Economics

International Economics on nõutud ala uuring, et MAIA kraadi. Kandidaadid peavad võtma mikroökonoomika, makroökonoomika (või vastav loobumise eksam), International Trade Theory and International Monetary Theory.

Õpilased tulevad Diplomaatilise Akadeemia Viini Ülikooli Bologna, või Sciences Po Lille, kes on juba võtnud vahe mikroökonoomika või makroökonoomika julgustatakse võtma vastava loobumise eksamid suvel enne registreerimisega SAIS-Euroopas. Kui nad ei liigu loobumine eksamid, neid julgustatakse võtma Mikroökonoomika Enneaegsetel. Üliõpilased, kes läbivad loobumine eksamid mikroökonoomika ja / või makroökonoomika saab võtta laiem valik kursused ajal regulaarselt õppeaastal.

Keeled

Sest MAIA, mitte-inglise keelt emakeelena kõnelejad peavad läbima põhjaliku tasemeeksami tõestamiseks vajalik pädevus inglise. Need õpilased, kes taotlevad MAIA programmi ajal oma esimese semestri SAIS-Euroopas peavad läbima kõik neli osa inglise keele oskuse enne sissepääs MAIA, st jaanuaris. Need õpilased, kes on pärit üks meie partner institutsioonide ja sisesta teise aasta õpilased peavad läbima kõik neli osa inglise keele oskuse lõpuks oma aastal Bologna, st mai. Sellegipoolest writtensection eksami tuleb võtta kõik mitte-inglise keelt emakeelena kõnelejad Maia taotlejate hulka, Orientaatiopäivillä.

Inglise keelt emakeelena kõnelejad peavad läbima tasemeeksami lõpuks teist aastat üks seitsmest võõrkeelte pakutakse SAIS-Euroopas (araabia, prantsuse, saksa, itaalia, portugali, vene, hispaania).

Cooperative Degree

SAIS Euroopa pakub ühistu kaheaastase kraadi programmid Euroopa juhtivaid ülikoole. Õpilased võivad alustada oma õpinguid kas institutsioon, teenides diplom või magistrikraad nii. Cooperative kraadi kandidaadid vastama SAIS Euroopa eeldused majanduse ja keelte ja kirjutada algse 20000 sõna väitekirja. Õpilased kohaldatakse nii institutsioonide vahel.

 • Tippkeskuse politiques'i de Lille (Sciences Po Lille, Prantsusmaa)
 • Diplomaatiline Akadeemia Viin, Austria
 • Leideni Ülikool, Holland
 • Bologna Ülikool, Itaalia

Enne Käivad

Üldine

See programm hõlmab kahe aasta jooksul õpib SAIS-Euroopas. Üliõpilased, kes soovivad siseneda see programm (välja arvatud tulevad meie partner institutsioonide) võetakse algselt lubatud MA programmi ja peab esitama MAIA taotluse ajal oma esimese semestri õppe juures SAIS-Euroopas. Õpilased on valitud lähtudes nende täitmise aasta esimesel poolaastal, nende akadeemilist potentsiaali ja teadustöö ettepanekut, mis muutub teema oma MAIA väitekirja teisel aastal.

Mitte-emakeel inglise

Kõik mitte-emakeel inglise peavad olema tõestatud inglise pädevuse esitades TOEFL, IELTS või CPE tulemus (vt sisseastumise lehelt). TOEFL / IELTS / CPE eksami nõudest võib loobuda, inimestele, kes on teinud oma bakalaureuse kraadi inglise riigis, kus inglise keel on ametlik keel.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 3 kursust The Johns Hopkins University School of Advanced International Studies – SAIS Europeis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
34,955 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev