Master of Arts - teoloogiaõpinguid

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

Master of Arts - teoloogiaõpinguid (Kursuste)

&nbsp

Teoloogia on alati olnud keskne koht elu ja missiooni kristliku kogukonna. Selle keskse tähtsusega ühiskonnaelus tuleneb asjaolust, et see on läbi usuteaduskonna, et kirik on mõista oma usk ja selgitab, et usk teised.


Haridus teoloogia on seega hädavajalikud inimese arengut usu, kuna see on keskne kasutamise kõikides ministeeriumides, näha ja ordineeritud, suunatud, et edastada ja vahetada, et usk.


Samuti uuritakse muu hulgas sellistes olulistes küsimustes nagu Jumala olemusest, millist Jumal ilmutas meile Jeesuse Kristuse olemust isikliku identiteedi ja inimkonna inimese päritolu ja saatuse, kristliku koguduse ja Jumala kohaloleku meile nüüd Vaim.

&nbsp

&nbsp

Kursuse ülesehitus


Kõik õpilased ettevõtja Master of Arts-teoloogiaõpinguid määral on kohustatud täitma neli järgmist ühikut (või samaväärne) tekst:

 • Kristoloogia
 • Mystery Kristuse 4: kiriku ja sakramentide
 • Foundations of Moral teoloogia
 • Pühakirja ja kiriku

&nbsp


MODE 1: Kursuste

7 ühikut 500 tase

1 ühik on 400 / 500 tasandil 7 8 ühikut peab olema teoloogia 1 ühik võib võtta seotud erialade Usuõpetus. Haridus Leadership, justiits Studies või filosoofia Kaasas 4 nõutud ühikud (või samaväärse)

&nbsp


2. režiim: kursuste ja uurimistöö Project

 • 4 ühikut 500 tase
 • 1 ühik on 400 / 500 tasandil
 • Kaasa 4 nõutud ühikud (või samaväärse)
 • Research Project (samaväärne 3 ühikut) teadusharus usuteaduskonna (15000 sõna)
 • 4 5 ühikut, tuleb i n teoloogia
 • 1 ühik võib võtta seotud erialade Usuõpetus, hariduse juhtimine, justiits Studies of Philosophy

&nbsp

&nbsp

Režiim uuring ja hindamine


Õpilased võivad läbi uuringu osalise tööajaga või täistööajaga üliõpilased, mis algab aasta esimesel poolel, talvel Term või teisel poolel, vastavalt seadme kättesaadavust. Hindamise pädevus iga üksus koosneb juhendaja tulemuslikkuse ja mitmeid ülesandeid, või projektide poolaastal.
See võib olla võimalik selle käigus tuleb täita välise režiimis üksused vastavalt võimalustele.

&nbsp

&nbsp

Vastuvõtutingimused


Notre Dame julgustab taotlusi inimesed taustaga ning arvestab rakenduse õpitulemusi, samuti nende isikuomadused ja saavutusi. Akadeemilised nõuded on järgmised:

 • Bachelor of teoloogia (või samaväärne) või bakalaureuse kraadi teise distsipliini kursuste
 • Bachelor of teoloogia (või samaväärne) või bakalaureuse kraadi teise distsipliini kursuste ja uurimisprojekti.

Taotlused tuleb kokku vähemalt üks kuu enne algust. Siiski on piiratud kohti kraadiõpet ja nad on täis on ees, see mees nii vara rakendamine on soovitatav.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

University of Notre Dame Austraalia (Unda) on üks tõusev tähte Austraalia ülikoolides. Asutatud kaudu seaduse Parlamendi Lääne-Austraalia detsembris 1989, siis nüüd on üle 7000 üliõpilast tema kolm ül ... Loe edasi

University of Notre Dame Austraalia (Unda) on üks tõusev tähte Austraalia ülikoolides. Asutatud kaudu seaduse Parlamendi Lääne-Austraalia detsembris 1989, siis nüüd on üle 7000 üliõpilast tema kolm ülikoolilinnakud Fremantle, Sydney ja Broome. Ülikooli asutamisest partner oli University of Notre Dame Ameerika Ühendriigid (NDUS), üks maailma suuri katoliku ülikoolide ja mõõdupuuks Unda. See on andnud Unda inspiratsiooni; nõustamisele; ideid ja mudeleid; "välismaale õppima" ja üliõpilasi ning olemasolu selle juhid oma Lauad ja reguleerivad nõukogud. &nbsp Notre Dame Austraalia on Austraalia ülikoolis, mille on omaks võtnud nii kaasaegsed Austraalia ülikoolis traditsioon ja iidne ja lugupeetud traditsioone katoliku ülikoolides nii Euroopas kui Põhja-Ameerikas. Ta on püüdnud olla ülikool, mis on spetsialiseerunud tipptaset üliõpilaste koolitamise eest. Tähelepanu keskmes on haridus ja koolitus noorte sisenemise suur kutsealade osas: meditsiin, õigus, õppe-, hooldus-, raamatupidamise ja rahanduse, füsioteraapia, nõustamine, Terviseteaduste ja preestriks. &nbsp Ülikool on eriti tähelepanuväärne selle rolli liider suur traditsiooniliste elukutsete tervishoiu ja hariduse, nii kaua seostatud missioon kirik Austraalias. Samuti on eeldada erilist rolli hariduse ja teenust, põlisrahvaste Põhja-Austraalias. &nbsp Notre Dame on keskmise suurusega, eraülikool, mis saab avalikku rahastamist paljudes valdkondades. Märkimisväärsel hulgal õpilastel on kohti tervishoiu ja hariduse valdkonnas rahastatava Austraalia valitsus. Ta on võtnud kohustuse tagada, et nii palju kui võimalik, üliõpilased saavad isiklikku, kvaliteetset haridust hooliv ja sõbralik õpikeskkond. Umbes 10 protsenti tema Üliõpilaskond on rahvusvaheline. &nbsp Ülikooli eesmärk on toota "tööstusharu valmis" lõpetanutele, kes on palju nõudlust Austraalia tööandjad. &nbsp Ülikooli kolm ülikoolilinnakud, mis Fremantle, Sydney ja Broome on tähelepanuväärselt ilus ja väga mugav. Nad pakuvad ideaalse seadistus esimese klassi bakalaureuse ülikooli kogemus. Näita vähem
Broome , Fremantle , Sydney + 2 Rohkem Vähem