Master of Arts: teoloogiaõpinguis

Üldine

Programmi kirjeldus

Graduate School of Theology ja ministeeriumi eesmärk on inspireerida ja pakkuda üliõpilastele pastoraaltöös, juhtimine, stipendium, ja teenus. Õpilased laia nimiväärtuste ja traditsioone kutsutakse arvesse kogukonna teadlased ja kirglik õpetajatele, kes on pühendunud kirikuelu, kogenud ja teenimises, ja saavutada teadus- ja avaldamist.

Vastuvõtutingimused

Bakalaureusekraadi kraadi tunnustatud ülikoolis või kolledžis vähemalt GPA 3,0 (B).

Elukoha nõue

30 krediidi tundi

Õppekava nõuetele

 • Vähemalt 60 krediidi tundi
 • Core nõuded-30 krediidi tundi järgmistes valdkondades
 • Piibel - 12 krediidi tundi (minimaalselt 3 ahels Vana Testamendi ja 3 krediidi tundi Uuest Testamendist)
 • Teoloogia ja kristluse ajaloost - 12 krediidi tundi (minimaalselt 3 krediidi tundi iga ala)
 • Praktiline teoloogia - 3 krediidi tundi
 • Metoodika - 3 krediidi tundi
 • Valikained-kui vaja, et saavutada kokku 60 krediidi tundi

Thesis valik: Õpilased võivad teha ettepanekuid kirjutada doktoritöö võrdub 6 krediidi tundi. Autorid teenitud teel väitekirja vähendab valikainete nõue. Vaata lisa 4, allpool.

Märkused

 1. Õpilased peavad säilitama vähemalt GPA 3,0 (B) jääda programmi ja lõpetaja.

 2. Kursustel CMU õppejõud või juhendaja külastate CMU, kas ülikooli või online, arvestatakse poole elukoha nõue. Kursused võetud CMU / MBBS õpilased MBBSC täita MB nõuded oma programmid ka arvu poole elukoha nõue, et maksimaalselt üheksa krediidi tundi.

 3. Tavaliselt õpilased, kes soovivad kirjutada doktoritöö valdkonnas Piibli uuringud peavad näitama vajalikul tasemel kompetentsi asjakohaseid Piibli keel, kas heebrea või kreeka keeles.

 4. Üliõpilane, kes soovib kirjutada doktoritöö peab esitama ettepaneku poolt 30. aprillil üks aasta enne õpilase loodab lõpetaja. Heaks kiita ettepaneku sõltub järgmistest kriteeriumidest: (i) tugevust ettepanekut, (ii) õpilase üldine õpitulemusi ja (iii) olemasolu õppejõud teenida juhendaja. Informatsioon kord lõputöö kirjutamiseks saab direktor õpingud.

 5. Valdkonnad, kus kursusi pakutakse ja teesid võib kirjutada hulka Anabaptist ja Mennonite Studies, Piibli teoloogia, Christian Worship, kristluse ja kultuuri, kristlus ja Kunst, eetika, ajalugu kristlus, Uus Testament, Vana Testament, Rahu teoloogia, Philosophical Teoloogia , Praktiline teoloogia, vaimsus ja süstemaatiline teoloogia.

  • LANG-5200 Elementary Piibli heebrea ma
  • LANG-5210 Elementary Piibli heebrea II
  • LANG-5230 Elementary Piibli kreeka Ma<
  • LANG-5240 Elementary Piibli kreeka II
 6. Õpilased võivad kesta kuni 6 krediidi tundi valdkonna hariduse. See võib võtta CMU, või teise organisatsiooni tähega loa. Programmid väljaspool CMU hinnatakse lähtudes laadi õpet, ministeeriumi kogemused ja järelevalve.

Õppemaksud

 • CAD 13000 / aastas
 • CAD 15000 / aastas (International õpilased)
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The origins of CMU go back to the early 1990s when people from the business community and from four Mennonite colleges in Manitoba—CMBC, Concord College, Steinbach Bible College and Menno Simons Colle ... Loe edasi

The origins of CMU go back to the early 1990s when people from the business community and from four Mennonite colleges in Manitoba—CMBC, Concord College, Steinbach Bible College and Menno Simons College—met to talk about inter-Mennonite co-operation in higher education. This led to formal discussions among the colleges, beginning in 1995. Steinbach Bible College withdrew from the process in 1996. Näita vähem