Masters / Grad Dip International Development Praktika kaudu segaõpet

Graduate Diploma / Magistriõpe in International Development Praktika (MIDP) kaudu segaõppeprogramm on pakkuda täistööajaga üle 18 kuu osalise tööajaga võimalusi saadaval ka osalejate pikema aja jooksul. See programm on mõeldud, et aidata maksimeerida karjäärivõimalusi hõivatud spetsialistide ja kraadiõppe teadlased. Kursus on tarnitud kombineeritud õppe alus, kombinatsiooni abil elamu suvel ja talvel koolid, online-loenguid ja õpetused, rahvusvaheline praktika programm, mis pakub muidugi osalejatele võimalus saada reaalse elu kogemusi integreeritud lähenemisviise rahvusvaheliste arengu tavade, pluss 20000 sõna väitekirja. Lisaks programm annab osalejatele tugeva interdistsiplinaarsete alus ja jätkuva ametialase arengu teadmisi valdkonnas rahvusvahelise arengu praktikas.

See uuenduslik programm on mõeldud neile, kes soovivad jätkata karjääri rahvusvahelistes organisatsioonides, valitsusasutuste, valitsusväliste organisatsioonide (VVOd), heategevusinstitutsioonide ja konsultatsioonifirmad, kes tegelevad rahvusvahelise arengu praktikas. Programm loob kohordi rahvusvahelise praktikutele võime analüüsida ja uurida mõned kõige kroonilise arengulised probleemid kahekümne esimese sajandi ja anda osalejatele praktilisi oskusi, et pakkuda resolutsioon mööda laia kriitiline poliitikavaldkondades.

Vahemikus moodulid, rõhutades praktika ja teooria areng, pakutakse esimesel aastal programmist. Üliõpilased, kes edukalt lõpule etapi programmi autasustatakse Graduate Diploma pärast Year One. Kolmas semester programm koosneb peamiselt teadus- ja lõpetamist väitekirja. Järgnevad moodulid pakutakse osana seda muidugi:

  • Moodul 1: Development Theory and Practice
  • Moodul 2: Põllumajandus ja säästev areng
  • Moodul 3: Development Education for Development Praktikud
  • Moodul 4: Valdkond meetodid ja logistika
  • Moodul 5: Financial Management Development Praktikud
  • Moodul 6: poliitökonoomia säästva arengu
  • Moodul 7: Keskkonna Heath
  • Moodul 8: Project Management Development Praktikud

Taotlejad Programm peaks olema vähemalt 2,2 autasustatakse diplomi. Erandeid võib teha omanikele kraadi tunnustatud õppeasutustes vähemalt 3 aastat suguluses kogemused ja tunnustatud kvalifikatsioone, mis hõlmab vähemalt 3 aastat õpinguid ja 2 aastat töökogemus. Taotlejad, kelle emakeel ei ole inglise peab esitama kirjalikud tõendid pädevuse keeles.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 6 kursust Mary Immaculate Collegeis »

See kursus on Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Start Date
sept 2020
Duration
18 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
6,200 EUR
- Euroopa Liidu õpilastele; 12400 € kolmandate riikide üliõpilastele
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date