Master of Business ja innovatsiooni (mbsi)

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

Kas olete valmis oma tulevase karjääri?

Tee oma järgmise suure karjääri liikuda koos USQ Master of Business and Innovation.

Sul on võimalik valida kahe spetsialiseerumise, et avardada oma teadmisi, suurendada oma teadmisi ja täiendada oma karjääri ambitsioone.

Majors

 • Agribusiness (ei ole saadaval 2017.)
 • Big andmed ja visualiseerimine
 • Kriisiohjamise
 • DIGITAL VÄÄRINDAMINE
 • Enterprise juhtimine
 • rahandus
 • Üldine
 • International Business
 • Professionaalne kommunikatsioon
 • Säästev Business

Kolmas komponent õpinguid saab uurimisprojekti, mis laiendab oma teadmisi uuenduslike äri ja ettevõtlust. Vali kas Applied Research või alustada Advanced Research.

Applied Research on praktiline rõhku uuenduslikke ja loomingulisi lähenemisviise jooksvaid küsimusi ärikeskkonda. Te võite kasutada oma kogemusi taustaks oma õpinguid ja arendada uurimisprojekti põhineb teie praeguse töökoha.

Advanced Research spetsialiseerumine võimaldab teil saada põhjalik arusaam oma ärihuve. Kasutades uurimismeetodeid, siis uurib erinevaid lähenemisviise ettevõtte ja ettevõtja probleemide lahendamine. See eriala pakub uuringupõhisele rada arvesse PhD.

See aste rõhutab koostöös teiste erialade valmistab teid otsustusprotsessi tulevikus - tagada teile hästi varustatud selle ajastu innovatsiooni.

Riiki sisenemise nõuded

 • Bakalaureusekraad või samaväärne ettevõtlusega seotud distsipliini

* USQ Graduate Certificate of Business pakub rada arvesse Master of Business ja innovatsiooni üliõpilastele, kes vastavad töökogemuse nõuded, kuid ei hoia Mehhatroonika on AQF tase 8 või samaväärne.

Inglise keele nõuded

Kõik õpilased on kohustatud vastama kehtivatele Inglise keele nõuded. See programm vajab Vähemalt IELTS 6.5 vms. Kui te ei vasta Inglise keele nõuded võite taotleda õppida ülikoolis kinnitatud inglise keele programmi.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ studen ... Loe edasi

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ students enjoy small class-sizes, collaborative learning spaces, and a suite of support services to enhance your study experience. With students from more than 80 countries and internationally accredited degrees and programs, you can choose to study on campus, external or online. Näita vähem
Toowoomba , Springfield , Brisbane , Austraalia Online + 3 Rohkem Vähem