Master of Business teabekorralduse ja süsteemid

Üldine

Programmi kirjeldus

Kas otsite karjääri äri analüütik või IKT juht? Master of Business Information Management and Systems eesmärk on anda teile arusaam äri infosüsteemide vahendid ja kontseptsioonid nagu neid kohaldatakse mitmekesine ärikeskkond. Te õpite infosüsteemi tööriistad sellistes valdkondades nagu informatsiooni haldamine, ettevõtte ressursside planeerimise, business intelligence, projekti juhtimise ja äri planeerimine.

Sul on koolitatud süsteemi analüüsi ja disaini meetodeid äri infosüsteemide vaatenurgast äriprotsesside parandamine. Sul töötada meeskonna baasil reaalses maailmas ärianalüüsi projektides. Selle protsessi käigus saate omandada oskusi analüüsi, teabe ja andmete analüüsi, IKT probleemide lahendamine ning süsteemi arendamise oskused.

Te peate täitma 16 kohustuslikke õppeaineid (240 ainepunkti).

Inglise keele nõuded

IELTS (Academic): minimaalne punktisumma 6,5 ​​millel ei ole üksikute bänd skoor väiksem kui 6,0. TOEFL paberil katse: minimaalne punktisumma 575 (minimaalne punktisumma 5 in Test kirjalik inglise).

TOEFL Interneti-põhine test: minimaalne punktisumma 80, millel üldise miinimumsumma eest SLR 18; W 22.

La Trobe Melbourne (s ELICOS): lõpuleviimine inglise täiendavaid uuringuid edasijõudnud 6B La Trobe Melbourne minimaalse 60 protsenti üldise ja 60 protsenti lõpueksami. Täpsema info saamiseks külastage La Trobe Melbourne kodulehel.

Inglise õppekeelega kolmanda taseme uuringud võib aktsepteerida.

Pange tähele: Inglise õppekeelega Varasemas uuringus ei võeta aluseks vastuvõtu (English) kursused, kus kiideti testi skoor nõue on eespool IELTS 6,5 ilma bänd skoor väiksem kui 6,0. Pearson Test inglise (Academic) (PTE): minimaalne punktisumma 64, millel ei ole kommunikatiivne oskust skoor väiksem kui 59.

Cambridge Certificate of Advanced inglise (CAE): Hinne B või kõrgem.

Cambridge Certificate of Inglise keele oskust (CPE): klass C või kõrgem.

Või tunnustatud rahvusvahelistele samaväärne.

Akadeemiline sisenemise nõuded

Minimaalne sisenemise nõue on edukat lõpetamist Austraalia bakalaureusekraad (või samaväärne). Enne õppimist arendada töökogemus või erialane akrediteerimise, kus see loetakse vähemalt samaväärne sellega, mis on saadud bakalaureuse kraadi, võib lugeda. Tehes pakkumise taotleja Ülikool hakkab kaaluma mitmeid tegureid, et teha kindlaks, kas taotleja on näidanud suutlikkust töötada magistri tasemel, sealhulgas akadeemilise rekord, inglise keele ja / või töökogemuse. (Valikuline) Bakalaureusekraad (või samaväärne) peab leidma suguluses pääseda 1,5 aasta magistrikraadi, muidu tuleb taotlejal tuleb arvestada 2-aastase magistriõppe programm.

Kutsekvalifikatsiooni tunnustamise

Kursus on üles ehitatud, et rahuldada akrediteerimise nõuetele Australian Computer Society (ACS), mis on tunnistatud nii siseriiklikult kui ka rahvusvaheliselt tipptasemel info- ja kommunikatsioonitehnoloogia.

Viimati uuendatud dets 2015

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

La Trobe will be a University known for its excellence and innovation in relation to the big issues of our time, and for its enthusiasm to make a difference. La Trobe will be one of the top three Univ ... Loe edasi

La Trobe will be a University known for its excellence and innovation in relation to the big issues of our time, and for its enthusiasm to make a difference. La Trobe will be one of the top three Universities in Victoria, one of the top dozen nationally and one of the top 300 internationally. Näita vähem
Melbourne , Bendigo , Albury , Melbourne , Mildura , Shepparton , Sydney + 6 Rohkem Vähem