Master of Business teadus (mbsr)

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Võtke oma teadustöö oskusi, et täiesti uus tase

Eesmärk Master of Business teadus on õpetada teid kõrgetasemeline äri uuringud, kas akadeemilise või tippjuhtide eesmärkidel. Sa kohustuvad oluliselt uurimus oma huvitavas valdkonnas, kasutades oma erialaseid teadmisi ja kõrgetasemeliste teadusuuringute tehnikaid, et uurida resolutsioon juhtimise probleem. On oodata, et teadus- sa läbi mitme aasta jooksul annab olulise panuse uute teadmiste, kogukonna arengut ja lahendused tööstusele ja valitsus.

Karjäär tulemused

Master of Business Research suurendab oma rolli tippjuhi, või valmistada teid karjääri akadeemilistes ringkondades. Samuti on hüppelaud edasiseks teadustöö kraadi, nagu PhD.

Riiki sisenemise nõuded

  • 3-aastase bakalaureuse-vajalikul määral äris, kaubanduses või seotud valdkonnas tunnustatud ülikooli
  • Minimaalne GPA 5,0 kohta 7,0 punkti skaalal bakalaureuse kraadi või vähemalt 5,5 2. ja 3. aasta tase
  • Taotlejad, kes kavatseb teha väitekiri infosüsteemid peavad enne uuringuid infosüsteemide või infotöötluse.
  • Taotluse kandidaadid peavad suutma anda ülevaate väitekirja teema nad kavatsevad jätkata

Inglise keele nõuded

Kõik õpilased on kohustatud vastavad kehtestatud inglise keele nõudeid. See programm vajab vähemalt IELTS 6.5 või samaväärne.

Kui te ei vasta Inglise keele nõuded võite taotleda õppima ülikooli poolt heakskiidetud inglise keele programmi.

Viimati uuendatud dets 2016

Teave kooli kohta

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ studen ... Loe edasi

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ students enjoy small class-sizes, collaborative learning spaces, and a suite of support services to enhance your study experience. With students from more than 80 countries and internationally accredited degrees and programs, you can choose to study on campus, external or online. Näita vähem
Toowoomba , Springfield , Brisbane , Austraalia Online + 3 Rohkem Vähem