Master of Commerce (MCOM)

Üldine

Programmi kirjeldus

Kraad Tähtsündmused

  • Master of Commerce kraadi võimaldab parimaid õpilasi jätkama spetsialiseeritud teadmisi iseseisva uurimistöö ning selle eesmärk on valmistada neid spetsialisti ametikohtadel nii avalikus kui ka erasektoris.
  • On vastuolus MBA kraadi, mis on suunatud valmistub üksikisikute juba töötavad ametikohtadel.
  • Võib võtta 12-15-kuulise programmi (180 punkti) või üheaastase programmi järel BCom (Hons) või PGDipCom (120 punkti).
  • Üliõpilased, kes on läbinud esimese 120 punktid MCom võib väljuda aspirantuur Kaubanduskoda (PGDipCom)

Erialade ja kursuste siis uurib:

  • raamatupidamine - äriõigus - majandus - rahandus - globaalne juhtimine ja innovatsioon - infosüsteemid - turundus - toimimine ja tarneahela juhtimine

Sobivus

BCom või samaväärne, ja peamine teema on mõeldud seda kraadi keskmine hinne B või kõrgem.

Miks valida Business School?

University of Auckland Uus-Meremaa suuruselt maailma edukamaks ülikooli ja Business School on tuntud oma kvaliteedi, innovatsiooni, õppe-ja teadustöö.

Meie Business School on üks 1% ärikoolides maailmas saavutada Triple Crown akrediteering alates AACSB International, EFMD-EQUIS ja Amba.

Teenused ja ressursid

Business School auhinnatud Owen G Glenn Building annab personali ja üliõpilaste integreeritud, selleks otstarbeks ehitatud struktuur. See maja täielikult varustatud loengu teatri, arvutiklass, tööruumidele ja sotsiaalse ruumid koos kohviku ja kohapeal panga koondunud suurejooneline 26m kõrgune aatrium. Puuetega inimestele ja vahendid on saadaval kogu hoones.

Ikooniks hoone seisab koha lähenemine äri, teadusmaailma ja valitsus - koostöö, teadmiste-rikas keskkond, kus rajada võimed, mida see riik vajab, et olla edukas kogenud maailmaturul.

Arhitekt ettevõtted Francis-Jones Morehen Thorp ja ARCHIMEDIA, Owen G Glenn hoone valmis aastal 2008 ja on sellest ajast alates võitnud mitmeid auhindu, sealhulgas NZIA Auckland Architecture auhinna ja oli eelvalitud World Architecture Festival Awards.

Business School hoone on oma nime saanud peamine rahastaja ja Uus-Meremaa ettevõtja ja heategija Owen G Glenn.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Auckland is a comprehensive university of 40,000 students, offering undergraduate, postgraduate and doctoral programmes across a wide range of disciplines.

The University of Auckland is a comprehensive university of 40,000 students, offering undergraduate, postgraduate and doctoral programmes across a wide range of disciplines. Näita vähem