Read the Official Description

Ehita oma arvuti oskusi

Kui olete lõpetanud erinevas piirkonnas ja tahavad liikuda IT või juba õppinud arvuti kraadi ning soovivad parandada oma professionaalseid oskusi, siis see on tase teile. Master of Computing Technology eesmärk on lisada oma olemasolevaid teadmisi ja oskusi ning on seotud vajadusi oma valdkonnas või tööstusharus.

kursuste erialasid

  • Tarkvara ja Web
  • Võrgustik ja süsteemi turvalisuse
  • Täpsustamata spetsialiseerumine - on võimalus valida kümne heakskiidetud kursustel alates Master of Computing Technology kujundada oma kraadi oma eesmärke ja ambitsioone.

Research erialasid

Lisaks üks kursuste erialasid, saate valida ühe järgmistest:

  • Applied Research - Lugege teadusuuringute tava ja eetika, andmete teaduse ja visualiseerimine jooksul teadus- koolitusi, valmistades teil teadus põhjalikult ja tulemuslikult.
  • Advanced Research - Teha põnev uurimisprojekti juhendamisel kättesaadav juhendaja. Õpid kuidas koguda, korraldada ja analüüsida teavet ja ideid, vaadata, teadus- ja aru valitud projekti piirkonnas.

Edasiseks uurimiseks

Pärast edukat lõpetamist Master of Computing Technology koos Advanced Research uuringute erialal, siis võib olla õigus taotleda filosoofiadoktor (PhD), kui olete saavutanud üldist GPA 5,5 või kõrgem.

Professional akrediteerimine

Master of Computing Technology on akrediteeritud professionaalsel tasemel Austraalia Computer Society.

Karjäär

USQ Master of Computing Technology on paindlik ja asjakohane tööjõudu, kes liigub teaduse ja tehnoloogia. Sa olema kõrgetasemelisi oskusi arvutustehnika teooria, praktika ja uurimistöö, mis annab teile konkurentsieelise karjääri, mis on dünaamiline, globaalne ja nõudluse. Karjäärivõimalused pärast seda kraadi hõlmavad tarkvara insener, IT juht, andmebaasi disainer, andmebaasi administraator, programmeerija, süsteemi ja võrgu administraator, ja web teavet professionaalne.

Riiki sisenemise nõuded

  • 3-aastase bakalaureuse kraadi tunnustatud ülikooli või samaväärse
  • Sissejuhatav teadmisi arvutustehnika

Inglise keele nõuded

Olete kohustatud vastama kehtivatele Inglise keele nõuded. See programm vajab Vähemalt IELTS 6.0 või samaväärne. Kui te ei vasta Inglise keele nõuded võite taotleda õppida ülikoolis kinnitatud inglise keele programmi.

Program taught in:
Inglise

See 10 more programs offered by University of Southern Queensland (USQ) »

See kursus on Online, Campus based
Start Date
Juuli 2019
Veebr. 2020
Duration
2 - 6 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
19,280 AUD
Kodused lõivu maksta esmakordselt uuring (umbes)
By locations
By date
Start Date
Juuli 2019
Application deadline
Start Date
Veebr. 2020
Application deadline
Start Date
Juuli 2019
Application deadline
Start Date
Veebr. 2020
Application deadline

Juuli 2019

Veebr. 2020