Master of Education (med)

Üldine

Saadaval 12 asukohta

Programmi kirjeldus

Master of Education (MED)

Asukohad:

  • Casuarina Campus
  • Väline uuringud

Master of Education programmi eesmärk on rahuldada professionaalse õppe vajadusi koolitajad kooli- ja koolides, sealhulgas kutsehariduse ja väikelaste hariduse ja hoolduse teenuseid. Loomulikult pakub võimalusi läbirääkimisteks personaliseeritud õppe rada sobib erivajadusi haridus või erialane taust. Loomulikult on teadus rada üliõpilastele, kes soovivad paremini mõista tänapäeva haridusuuringute või hiljem kuulumine teaduskraad.

Kursuse struktuur ja õppeplaanide on täpsed 1. august 2013. Ülikooli jätab endale õiguse teha muudatusi kuni 1. novembrini 2013. Alates 2014. üksus pakkumine ja tasu teave on kättesaadav alates 1. oktoober 2013.

Kandidaat peab edukalt üksused kokku 80 ainepunkti nagu allpool. Kõik seadmed on hinnatud 10 ainepunkti ei ole märgitud teisiti.

See kursus sobib professionaalne kasvatajad ja töötavad õpetajad, kes tegelevad muutuste juhtimine, poliitika kujundamise, kohaletoimetamise professionaalse arengu ja koolitusprogramme, kolmanda taseme haridus, informaalse ja mitteformaalse hariduse kogukond suunatud programme, mis teeb koostööd vabatahtlike ja noorte rühmad .

Taotlejad peaksid arvestama, et Master of Education ei ole õpetaja kvalifikatsioon ja ei sobi neile, kes otsivad kvalifikatsiooni õpetada Põhjaterritooriumi.

Vastuvõtutingimused

Lõuna-Austraalia kolmanda taseme Sisseastujale Keskus (SATAC) vastu ja menetleb sissepääs Charles Darwin ülikooli kõrghariduse tulevastele üliõpilastele.

Edukat lõpetamist tunnustatud nelja-aastase bakalaureuse of Education kraadi või samaväärne; või kolmeaastase kraadi ja kraadiõppe diplom Haridus vms.

Inglise keele nõuded rahvusvahelistele tudengitele

Kontakt rohkem teavet.

Aktuaalset

Lõpetajad võivad otsida tööd nii projekti juhid, õppekava spetsialiste või hariduse konsultandid.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

More than 120 years ago, Banjo Paterson described the Northern Territory as a “vast wild land, full of huge possibilities”.And he was right.So how did a relatively small population, spread sparsely ac ... Loe edasi

More than 120 years ago, Banjo Paterson described the Northern Territory as a “vast wild land, full of huge possibilities”.And he was right.So how did a relatively small population, spread sparsely across an area, one–fifth the land mass of Australia, with little educational resources to speak of, turn those possibilities into a reality?By creating a study environment where the freedom exists for people to evolve their lives.Today this environment is captured at Charles Darwin University (CDU). Näita vähem
Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Sydney , Melbourne + 11 Rohkem Vähem