Master of Education (medf)

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Commonwealth toetab koht

Edasi oma õpetamise karjääri

Õpetajad mängivad olulist rolli arengumaade kodanike võimet kasutada teadmisi, et õppida, areneda ja osaleda meie kaasaegses maailmas. Master of Education:

  • eesmärk on laiendada oma teadmisi, mis aitavad teil liidripositsioon haridus
  • pakutakse täiesti online, andes paindlikkus õppida kõikjal.

Majors

  • Väikelaste
  • Arendus- ja nõustamine
  • Eripedagoogika
  • TESOL

Muud erialasid nagu teadus rada ja õpilaste juhitud rada, mis võimaldab valida kaheksa kursust palju Haridus kraadiõpet võimaldab teil kohandada oma uuringus, et oma isiklikke ja tööalaseid eesmärke, mis on kättesaadav Magistriõpe of Education Full-tasulistes programmi.

Olulise osa oma uuringutest on teadus kursuste eesmärk on laiendada oma arusaamist rolli ühiskonna haridustase ja väljakutseid koolitajad kiiresti muutuvas ja mitmekultuurilises kogukonnad. Valida Applied Research või Advanced Research projekti.

Applied Research on praktiline rõhku uuenduslike ja loovate lahendustega jooksvaid küsimusi hariduse keskkond. Te võite kasutada oma kogemusi taustaks oma õpinguid ja arendada uurimisprojekti põhineb teie praeguse töökoha.

Advanced Research spetsialiseerumine võimaldab teil saada põhjalik arusaam oma hariduse huve. Kasutades uurimismeetodeid, siis uurib erinevaid lähenemisviise kaasaegse hariduse ja arendada professionaalne teadustöö oskusi oluline viia läbi täiendavaid õppimist. See eriala pakub teaduspõhine rada arvesse PhD, tingimusel et ta vastab kõigile sisenemise nõuded.

Riiki sisenemise nõuded

  • Tunnustatud bakalaureuse kraadi või samaväärse hariduse.
  • Kandidaadid bakalaureuse kraadi või samaväärne, mitte-seotud distsipliini võib saada sisenemise USQ Graduate Certificate of Education. Lõpetamisel ja saavutada vähemalt GPA 4,0, võivad nad taotleda sisenemise Master of Education.

Inglise keele nõuded

Kõik õpilased on kohustatud vastavad kehtestatud inglise keele nõudeid. See programm vajab vähemalt IELTS 6.5 või samaväärne.

Kui te ei vasta Inglise keele nõuded võite taotleda õppima ülikooli poolt heakskiidetud inglise keele programmi.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ studen ... Loe edasi

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ students enjoy small class-sizes, collaborative learning spaces, and a suite of support services to enhance your study experience. With students from more than 80 countries and internationally accredited degrees and programs, you can choose to study on campus, external or online. Näita vähem
Toowoomba , Springfield , Brisbane , Austraalia Online + 3 Rohkem Vähem