Master of Education (rakendusliku lingvistika)

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Ehita oma teatises juhtimise oskusi

Master of Education (Applied Linguistics) on ideaalne, kui te töötate koos teise keele kõnelejad ja nende kogukondi, või valdkondades logopeediline ja patoloogia, sellega seotud tervise, psühholoogia või koolituse erinevaid seadeid, mis nõuab oskusi kommunikatsiooni juhtimise ja kultuuridevahelise suhtluse.

Uuring paindlikkus

Kui te ei ole kindel, kas soovid täita kogu magistrikraadi, kohaldatakse õppima USQ Graduate Certificate of Education, Graduate Diploma of Education (Commonwealth Toetatud Place) või Graduate Diploma of Education (lõivu maksta) ja võtta krediiti oma uuringud Master of Education, kui te otsustate jätkata õpinguid.

Arendada teadustöö oskusi

Olulise osa oma uuringutest on teadus kursuste eesmärk on laiendada oma arusaamist rolli ühiskonna haridustase ja väljakutseid koolitajad kiiresti muutuvas ja mitmekultuurilises kogukonnad. Valida Applied Research või Advanced Research projekti.

Applied Research on praktiline rõhku uuenduslike ja loovate lahendustega jooksvaid küsimusi hariduse keskkond. Te võite kasutada oma kogemusi taustaks oma õpinguid ja arendada uurimisprojekti põhineb teie praeguse töökoha.

Advanced Research spetsialiseerumine võimaldab teil saada põhjalik arusaam oma hariduse huve. Kasutades uurimismeetodeid, siis uurib erinevaid lähenemisviise kaasaegse hariduse ja arendada professionaalne teadustöö oskusi oluline viia läbi täiendavaid õppimist. See eriala pakub teaduspõhine rada arvesse PhD, tingimusel et ta vastab kõigile sisenemise nõuded.

Karjäär tulemused

Töövõimalused olemas ka välismaal rahvusvahelised organisatsioonid, mis kasutavad lõpetajale oskusi rahvusvahelises suhetes teise keele kasutajad töökohal. Samuti on nõudluse vahel administraatoreid ja õpetajaid klassiruumid, põliskogukondade ja haridus- ja tervishoiusektoris.

Teised peamised äriühingud

Muud spetsialiseerumise Master of Education (Commonwealth Toetatud Place) on: lasteaed, juhtimine ja nõustamine, Special Education ja TESOL.

Õppesuunad Master of Education (lõivu maksta) on järgmised: Täiskasvanud, Professional ja töökohal õppimise karjääriplaneerimise, õppekava ja Pedagoogikaülikooli Leadership, Leading ja haldamine KOOLID, mitmekultuurilise hariduse ja Online ja Distributed Learning.

Riiki sisenemise nõuded

Eeldused

  • 3-aastase bakalaureuseõppe kraad või samaväärne, tunnustatud ülikooli
  • Tunnustatud bakalaureuse kraadi või samaväärse hariduse.
  • Kandidaadid bakalaureuse kraadi või samaväärne, mitte-seotud distsipliini võib saada sisenemise USQ Graduate Certificate of Education. Lõpetamisel ja saavutada vähemalt GPA 4,0, võivad nad taotleda sisenemise Master of Education.

Inglise keele nõuded

Kõik õpilased on kohustatud vastavad kehtestatud inglise keele nõudeid. See programm vajab vähemalt IELTS 6.5 või samaväärne.

Kui te ei vasta Inglise keele nõuded võite taotleda õppima ülikooli poolt heakskiidetud inglise keele programmi.

Alternate radu

Rada programmid on saadaval ka kui te ei vasta Inglise sisenemise nõuded eespool.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ studen ... Loe edasi

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ students enjoy small class-sizes, collaborative learning spaces, and a suite of support services to enhance your study experience. With students from more than 80 countries and internationally accredited degrees and programs, you can choose to study on campus, external or online. Näita vähem
Toowoomba , Springfield , Brisbane , Austraalia Online + 3 Rohkem Vähem